3 Te Huur Rondleiding met gouden randje 1 m Voor de thuisblijvers IO °/o vakantie korting Op fietsen, regenkleding Go, go, go! Dat is Johans te ken om het op een ren nen te zetten. Met alle kracht in mijn lijf probeer ik voor uit te komen. Maar ik kom geen stap verder. Totdat de wind onder de parapen- te pakt. Nu maken we ineens vaart. Binnen enkele seconden vliegen we al op tientallen meters hoogte. Een lichte vorm van hoog tevrees begint op te spelen; ik voel echt even de grond onder mijn voeten wegzakken. Maar gelukkig maken misselijkheid en buikkrie bels al snel plaats voor een vogel vrij gevoel. Het uitzicht vanaf 230 meter hoogte is fantastisch. Piloot lohan Gysens geeft een rondlei ding in de lucht. „Recht voor je kun je de kranen bij Zeebrugge zien. En als je goed achter je kijkt, zie je Zoutelande liggen." Lang zaam dalen we af. Ongeveer één meter per seconde, schat lohan. Met een zachte plofje landen we weer op Zeeuwse bodem. „Ik denk dat jij de beste vlucht van de dag hebt gemaakt", vertelt Johan. „Doordat de wind draaide, terwijl we nog in de lucht hingen, kon den we extra lang blijven vliegen." Niet slecht voor een beginneling, toch? Johan beaamt dat. „Dit was echt een gouden vlucht." Rennen zonder vooruit te komen, net zolang tot de wind je heeft te pakken. woensdag 24 augustus 2011 En... voetjes van de grond! SKCHlTKtt AXi) LirHSTVI-K BEVOPBP Bëdrijfsweg 4, 'Vrijburg' Vlissingen www.scooterandlifestyle.nl 0118-47 06 66 Op een Vespa door het Zeeuwse landschap dat is genieten! Al vanaf 35,- Daar gaan we dan! Op naar een beangstigende hoogte van 230 meter. I* De gasten zijn erg te spreken over de locatie van camping Zeelucht in Wissenkerke. Ook het sa nitair en de eigenaren krijgen complimenten. De zomerredactie en Z2 bezoeken elke dag een camping. Vandaag zijn we bij camping Duinoord in Burgh-Haamstede. Kijk op www.z2.nl. en vakantiegangers Korte Noordstraat 53, Middelburg 10118-624394 www.renspetiet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 73