SSV'65 laat teller weer tot zes oplopen mmmrnm 301 sport Kloetinge werkt aan eerherstel DISTRICSTBEKER Doelpuntrijke zege Yerseke Wilt u ook, net als zij, kans maken op deze schitterende fiets? tf PZC Winnaars van vorige week: C Y mm* woensdag 24 augustus 2011 msEsmasmBKmKm\m^ma:M Leen Sinke uit Kruiningen Joke op 't Hof uit 's-Heer Arendskerke V. MIDDELBURG - Voor de tweede keer in vier dagen schoot SSV'65 er zes in. Na AZW werd ook Kapelle met ruime cijfers verslagen. Een an dere zaterdag-tweedeklasser, Yerse ke, was maar net te sterk voor BW'63:4-3- Poule 9. Heinkenszand-FC Dauwendaele 2-1: Een sterk gestart FC Dauwen daele kwam al na acht minuten op voorsprong via Mart de Kroo: 0-1. Het duurde tot de 58e minuut voor dat er weer werd gescoord: Ruud Lagrand bracht de 1-1 op het bord. Tien minuten later kreeg Jaap de Kroo bij de bezoekers rood wegens natrappen. In blessuretijd profiteer-" de de derdeklasser van de overtalsi- tuatie die hierdoor was ontstaan. Alex van der Heijden zorgde voor de 2-1. Poule u. Kapelle-SSV'65 2-6: Net als in het bekerduel van zaterdag scoorde SSV'65 zesmaal. De eerste twee tref fers kwamen in het eerste kwartier voor rekening van Aleksandar Velja- noski: 0-2. Robin van de Boom gaard deed na een halfuur vanaf de stip wat terug namens Kapelle: 1-2 de ruststand. In de tweede helft gaf Kapelle meer ruimte weg en kreeg het een lesje in effectiviteit van de Goesenaren. Christiaan Boon (2x), Souliman Abali en Pim Bruins zorg den voor 1-6. In blessuretijd benut te Robin van de Boomgaard zijn tweede strafschop. Poule 12. Noad'67-Amemuiden 1-3: Arne- muiden kende een sterke start. Dit leverde na elf minuten de 1-0 op van Patrick Siereveld. Max Roovers verdubbelde deze voorsprong een kwartier na rust, maar binnen enke le minuten kwam Noad via Frank den Engelsman terug tot 1-2. Na de ze aansluitingstreffer drong de thuisploeg enige tijd meer aan. De thuisploeg kwam ook nogmaals tot scoren, zij het dan in eigen doel. Poule 13. DFS-Bevelanders 1-1: Voor rust was het meeste balbezit voor de thuisspelende tweedeklasser, maar tot echt overtuigende kansen kwam DFS niet. Bevelanders kwam voor rust ook niet verder dan één schot van afstand. In de 66e minuut kwam DFS op 1-0. Uit een door Anco van der Linde ver lengde voorzet scoorde Lennart Padmos. Derdeklasser Bevelanders kwam in de 79e minuut langszij toen John Riemens een afgeslagen bal oppikte en raak schoot. FC Bergen-Rillandia 2-1: Marijn Mulders opende voor rust de score. Na een prachtige actie zorgde Rick Bergmans voor 2-0. Daarna drong Rillandia wat meer aan. In het laat ste kwartier leidde dat tot een tref fer van Arjan Koopmans. Poule 14. MZC'ii-Hoedekenskerke 5-1: Mar- tijn van Grunsven schoot MZC'11 na tien minuten naar 1-0. Hoede- kenskerke kwam daarna wat beter in het spel. Na rust maakte Frank van der Helm er 2-0 van, waarna Emiel Almekinders namens de be zoekers de spanning terug bracht. Matthijs Heeres gaf de thuisploeg met zijn treffer weer wat lucht en door twee goals van Van Grunsven kwam MZC'11 daarna toch nog aan een ruime overwinning. Yerseke-BW'63 4-3: Bayrath Fatih zette Yerseke op achterstand, maar door goals van Rody Bakker en Bart van Steveninck leidde de ploeg van trainer Jaimy van Blop- poel bij rust toch met 2-1. In de tweede helft kwam BW'63 via Ga- kir Ozkan op gelijke hoogte. In de 82e minuut hielp Adriaan van de Plasse Yerseke opnieuw aan een voorsprong, maar zes minuten la ter deed Mohamed Ali Yeral die weer teniet. Een minuut later be zorgde Van Steveninck voor de 4-3. Poule 16. Internos (zon)-Vosmeer (zat) 12-1: Vosmeer keek na één helft al tegen een 7-0-achterstand aan en moest uiteindelijk een nederlaag met dubbele cijfers slikken. De eni ge Vosmeer-goal kwam nog van de voet van een internos-speler ook, want Emiel Koremans schoot een terugspeelbal in de kruising. Poule 17. Tholense Boys-Halsteren 1-6: Aar zelend ingrijpen in de verdediging van Tholense Boys kwam de thuis ploeg al vroeg op een 0-3-achter- stand te staan. De doelpuntenma kers waren Tom de Bont, Rick Wil- lekens en Thomas van der Spek. De ruststand werd door De Bont op 0-4 bepaald. Na rust bood Tho lense Boys beter partij. Met wat meer fortuin had het de stand een draaglijker aanzien kunnen geven. Rick Willekens mikte voor de gas ten nog twee keer raak. Arjan van Dijke redde bij 0-5 de eer. Poule 18. Krabbendijke-Arendskerke 4-3: Michiel Bouwman opende de score voor de gasten, waarna de gelijkma ker kwam uit een eigen doelpunt van Arendskerke. Bouwman zette zijn ploeg daarna wederom op voorsprong. Nog voor rust trok Danny Weber de stand gelijk. Na rust maakte Weber zijn tweede, waarna Bouwman zijn teller op drie bracht. Jeroen Bakx zorgde er een kwartier voor tijd voor dat de thuisploeg won. Poule 19. Veere-WHS 3-6: In de tiende mi nuut zorgde Arcon Brasser voor de 1-0, maar WHS kwam op gelijke hoogte. Na een half uur maakte Matthijs van Gilst er 2-1 van. Het laatste kwartier verliep dramatisch voor de thuisploeg: WHS scoorde vier keer. Na rust kwam Veere via Ricardo Telussa nog wel terug tot 3-5. De laatste WHS-treffer was wonderschoon want dat was een schot vanaf de middenlijn. Voor de ploeg uit Sint-Annaland scoorden Patrick van Schetsen fex), Jeffrey Rijnberg, Hans van den Ouden en Robin van Dijke. door Koen de Vries Het enige wat u hoeft te doen is uw zelfgemaakte zomerfoto uploaden op: www.pzc.nl/foto VLISSINGEN - Kloetinge deed giste ren in het bekerduel met GPC Vlis- singen aan eerherstel. De hoofd klasser poetste de 2-0-nedelaag van zaterdag tegen buurmanGoes enigs zins weg met een 4-0- zege. De ploeg van Cees Houtepen was in vergelijking met zaterdag een stuk completer. De oefenmeester was dan ook niet verrast dat zijn ploeg nu wel de lakens kon uitde len. „Ik weet wat ik met deze ploeg kan brengen." Absoluut hoogtepunt in de wed strijd was de tweede treffer van Kloetinge, in de 53e minuut van de tweede helft. Nieuwkomer John Schot zette op links twee man in de wind en speelde in het centrum Ingmar Quist aan, die met drie GPC'ers om zich heen de bal pan klaar op de inkomende Mats Wil- lemse kaatste. De van Bruse Boys overgekomen speler schoot de bal vanaf de rand van de zestienmeter onberispelijk achter doelman Max Leijer. „Een doelpunt uit het boek je", vond Houtepen." De start van Kloetinge was een stuk minder. De ploeg werd in het eerste kwartier door een fris spe lend GPC teruggedrongen en het was bij vlagen vrouwen en kinde ren eerst bij de hoofdklasser. In de vijfde minuut moest Willemse op de eigen doellijn handelend optre den toen de nieuwe GPC-spits Masoud Ousmanie van dichtbij hard inschoot. Het was gedaan met het Vlissingse offensief toen Sven Ronde de bal in de zeventiende minuut precies in de voeten van John Schot kaat ste. De Tholenaar kon ingehinderd oprukken naar GPC-keeper Leijer en hard en laag afronden: 0-1. Een kwartier later was het bijna 0-2, toen Corné Schilperoort de bal na een Vlissingse flater op de paal schoot. Schot schoot de rebound op de benen van keeper Leijer. „Dat soort fouten moeten er nog ■uit", keek GPC-trainer Jurriaan van Poelje terug. „Maar ik moet zeggen dat ik tevreden ben over de eerste helft. Na de 0-2 hebben we te veel weggegeven. Eigenlijk moet je de wedstrijd tegen een ploeg als Kloe tinge dan gewoon uitvoetballen en de schade beperkt houden." Dat gebeurde niet omdat Kloetinge steeds meer ruimte kreeg. De ploeg profiteerde daar lang niet optimaal van. Door concentratieverlies wer den fraaie momenten afgewisseld met onbegrijpelijke missers. Een kwartier voor tijd kon Daan Esser van de rechterflank vrij voorzetten op John Schot, die van dichtbij in kon schieten: 0-3. De 0-4 kwam uit een strafschop van Corné Schilper oort GPC Vlissingen-Kloetinge 0-4 (0-1): 17. John Schot 0-1, 53. Mats Willemse 0-2, 76. John Schot 0-3, 90. Corné Schilperoort 0-4 (strafschop). Scheids rechter B. Wattel (Serooskerke). Gele kaart: Jaap Esser (Kloetinge). Aantal toe schouwers: 150. Pleunie Buijze uit Axel Gerard Oele uit Sirjansland V Chantal de Later uit Sint Laurens Mark Notebaart uitVlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 68