Sluiskil verliest zonder Veraart 2 spor 31 ..;t U/>Um Breskens al verzekerd van beker jn de volgende ronde Geen winnaar bij derby Clinge-Koewacht: 1-1 Tennisser Piessens iaat zien dat hij in vorm is wint bij AZW t Van den Broeke lijkt snel weer te kunnen spelen woensdag 24 augustus 2011 Westerhout en Umut Yigit brach ten de stand telkens in evenwicht. Sam de Theye en opnieuw Ver schuren bepaalden de eindstand op 2-4. Bij Sluiskil zat voorzitter Carlo Vanhijfte als coach op de bank, omdat trainer Rudy Veraart het voor gezien heeft gehouden. Colijnsplaatse Boys-DZC'09 9-1 (3-0): Jermo Sandee 1-0, Graham Hol mes 2-0, Michiel van de Weele 3-0, Sander van Ouwerkerk 4-0, Karst van de Linde 4-1, Sander van Ouwerkerk 5-1, Michiel van de Weele 6-1, Pascal Hoogerheide 7-1, Bores van den Broek 8-1Michiel van de Weele 9-1 Poule 56. Steen-Vogelwaarde 8-1 (5-0): Steen domineerde de hele wedstrijd. In de eerste helft liep de score al op tot 5-0 via treffers van Sander van Remortele (2x), Robin Mariman en Eddy van den Bosch (2X, waarvan één uit een straf schop). Steen had ook na rust le gio kansen, maar werd geholpen door de tegenstander die twee keer in eigen doel schoot. Kevin Dobbelaer redde de eer voor Vogel waarde. Van den Bosch maakte daarna zijn derde treffer: 8-1. Wolfaartsdijk-ZSC'62 4-1 (2-0): Tom Kloet 1 -0, Wilfred van den Dries 2-0, Harm Fluijt 3-0, Jean-Paul van de Wege 3-1Wilfred van den Dries 4-1 rust in. In de tweede helft ver grootten Ruben de Meijer en Ti- mon van der Hooft de voorsprong naar 0-5. Met tien man (Sean Ver- haege viel met een schouderblessu re uit) liep Biervliet daarna nog uit naar 0-7 door treffers van Derek de Booij en Timon van der Hooft. In de slotfase verzachtten Remco van Keeken en Kevin Beenakker de pijn voor de thuisploeg: 2-7. Poule 48. IJzendijke-Graauw 1-1 (0-0): Een keihard werkend Graauw won na rust aan vertrou wen en kwam tien minuten voor tijd door Merijn Taalman zelfs ver rassend op voorsprong: 0-1. Lode- wijk van Keeken sleepte kort voor tijd voor IJzendijke nog een punt uit het vuur: 1-1. Spui-Walcheren 2-3 (2-1): Kort na de aftrap kwamen de bezoekers door Martijn Janse al op 0-1. Na een moeizaam eerste kwartier kwam Spui de schrik te boven. Ke vin Schot bekroonde met twee fraaie goals een sterke fase voor rust: 2-1. Binnen vijf minuten na rust sloeg Walcheren door Martijn lanse en Sven Zuidgeest twee keer toe: 2-3. Spui drong daarna aan, maar kwam niet tot scoren. Poule 49. Schoondijke-Corn Boys 6-3 (4-2): Wessel Klaassen zorgde voor 0-1, maar door goals van Barry Haerens, Niek Haartsen en Mentor Zaquiri nam Schoondij- ke een 3-1-voorsprong. Via Steven de Meijer kwam Corn Boys daar na terug tot 3-2, maar Haartsen zorgde met zijn tweede goal voor de 4-2-ruststand. Na de pauze til de Haartsen de stand naar 5-2. Via Michal Nikolajczyk werd het 6-2. Dario Sandrini bepaalde daarna de eindstand op 6-3. Wemeldinge-Renesse 3-0 (3-0): Mick Burgs 1-0, Niels Kole (strafschop) 2-0, Remy Bruynooge 3-0. Poule 50. Hoofdplaat-Breskens 0-4 (0-3): Bij rust was het 0-3. We sley Steïjaert tekende voor de 0-1. Jan Meijaard maakte er 0-2 van en Ned de Looze rondde een fraaie aanval af: 0-3. Wim Vet bepaalde halverwege de tweede helft uit een penalty de eindstand op 0-4. VC Vlissingen (zat)-Kwadendamme 1-1 (0-1): Mariusz Mosiej 0-1, Junior Baghola 1-1. Poule 51. Philippine-Oostburg 2-1 (2-1): Oostburg begon goed aan de wedstrijd, maar kwam in de be ginfase niet tot scoren. Dat deed Philippine wel. Maarten van Hecke opende de score en vervol gens bracht Kim van Bremen uit een strafschop de stand op 2-0. Peter van de Linde scoorde voor rust nog de aansluitingstreffer. In de tweede helft kregen beide ploe gen nog mogelijkheden, maar ge scoord werd er niet meer. Kloetinge 2-SVD 8-0 (7-0): Bart De- prez 1-0, eigen doelpunt SVD 2-0, Ri chard Schouten 3-0, Bart Deprez 4-0, Kaj Walraven 5-0, Justin Ie Conté 6-0, Richard Schouten 7-0, Niek Wisse 8-0. iet AZW. De Hulstenaren boekten in Axel hun tweede overwinning op rij (1-2). foto Mark Neelemans SLUISKIL - Na een ruime zege op DZC'09, kon Sluiskil het tweede bekerduel niet winnend afsluiten. De zondag-vijfdeklasser verloor op eigen van het één klasse hoger spelende Hontenisse: 2-4. Steen had geen kind aan Vogelwaarde: 8-1. Poule 55. Sluiskil-Hontenisse 2-4 (0-1): Sluiskil bood tot de 2-2 goed tegenstand, maar Hontenisse trok na rust het initiatief naar zich toe. In het laatste kwartier werd er nog twee keer gescoord. De zondag vierdeklasser nam tot twee keer toe via Jeroen Verschuren en Tom Rijk een voorsprong, maar Jos Serooskerke, omdat Salim Ben Sel- lam, Morad Bobouh en Mervin Niemantsverdriet in de laatste tien minuten nog scoorden: 0-4. Poule 11. AZW-HW'24 1-2 (1-1): Na het debacle van afgelopen zater dag tegen SSV'65 was AZW erop gebrand om in de derby tegen HW'24 een goed resultaat neer te zetten. Kort voor rust ging het mis toen Thomas Leegwater de bezoe kers op voorsprong bracht: 0-1. In dezelfde minuut zorgde Michael van Mol echter alweer voor de ge lijkmaker: ï-t. Tien minuten voor het einde bezorgde Sebastiaan Everaers de Hulstenaren de toch wel verdiende overwinning: 1-2. Kapelle-SSV'65 2-6 (1-2): Aleksandar Veljanoski 0-1 en 0-2, Robin van de Boomgaard 1 -2 (stafschop), Christiaan Boon 1-3 en 1-4, Souliman Abali 1-5, Pim Bruins 1-6, Robin van de Boom gaard 2-6 (strafschop). TERNEUZEN - Zaterdag-tweedeklas- ser Terneuzense Boys herstelde zich van de 3-0-nederlaag in Hal steren. Op eigen veld werd De Noormannen met 3-1 verslagen. Breskens won de derby tegen Hoofdplaat met 0-4 en plaatste zich al voor de volgende ronde. Poule 17. Terneuzense Boys-De Noormannen 3-1: Een verdiende zege voor Terneuzense Boys, dat nogal wat kansen kreeg voor rust. Soufian Doorns mikte twee keer raak: 2-0. De thuisploeg raakte twee keer de lat en was verder on zorgvuldig in de afwerking. Nadat Marco Faassen er al vroeg in de tweede helft 3-0 van had gemaakt, bepaalde Mare Minderhoud de eindstand op 3-1. Tholense Boys-Halsteren 1-6 (0-4): Tom de Bont 0-1, Rick Willekens 0-2, Thomas van der Spek 0-3, Tom de Bont 0-4, Rick Willekens 0-5, Arjan van Dijke 1-5, Rick Willekens 1-6. Poule 47. Cadzand-Groede 0-5 (0-3): Groede was een maatje te groot voor Cadzand. Door Iliaz Ya- vuz, een eigen doelpunt en een treffer van Michel Tamarzian zat Groede bij rust al op rozen: 0-3. Na de hervatting vergrootte Arno van den Hemel met twee treffers de marge tot vijf. Hansweertse Boys-Biervliet 2-7: Biervliet combineerde er vlot op •los en ging door doelpunten van Timon van der Hooft, Derek de Booij en Erik Adam met 0-3 de TERNEUZEN - De knieblessure van Jeroen van den Broeke valt mee. De middenvelder van Terneuzen se Boys liep de blessure vorige week op tijdens de training en leek voor lange tijd te zijn uitge schakeld. Een bezoek aan het zie kenhuis heeft echter uitgewezen dat de kruisband niet ernstig be schadigd is. De schade aan de kruisband be perkt zich tot wat speling. Zoals het er nu naar uitziet is Van den Broeke over een paar weken weer beschikbaar voor de tweedeklas ser. Van den Broeke maakte deze zomer de overstap van het uit de topklasse gedegradeerde Hoek. TERNEUZEN - In poule 52 kwam Clinge op eigen veld tegen Koe wacht niet verder dan een 1-1-ge- lijkspel. Het duel tussen Apol- lo'69-Luctor'88 ging niet door, om dat de bezoekers zich hebben te- ruggetrokkeh uit de beker. Poule 52. Clinge-Koewacht 1-1 (0-1): Clinge had het betere veldspel, maar Koewacht was ge vaarlijk met snelle tegenaanvallen. Dat leidde voor rust tot de o-i door een kopbal van Wesley Win- ne. In de tweede helft kwam Clin ge al snel via Davy van Puijvelde op gelijke hoogte. Hij rondde een fraaie pass van John Slis beheerst af (1-1). Daarna drong Clinge aan zonder tot echte kansen te komen. Poule 54. Sluis-Hulsterloo 0-6: Met een jeugdig elftal traden de be zoekers Sluis tegemoet. Een uur lang bleef het scorebord onveran derd, maar vervolgens besliste Hul- sterloo het duel binnen vijf minu ten. Remi van Iteghem, Erik Goos- sens en Ken Schoenmakers zorg den voor 0-3. Daarna besloot Ro bert van Driessche de wedstrijd met een loepzuivere hattrick: 0-6. Lewedorpse Boys-WIK'57 7-1 (5-0): Marcel Rooze 1 -0, Jasper Verdonk 2-0, Marcel Rooze 3-0, Jasper Verdonk 4-0, Jasper Verdonk 5-0, Jordi van Antwer pen 6-0, Rinaldo Martens 7-0, Martin Steegmans 7-1. door Henk van de Voorde KLOOSTERZANDE - In het Emté Kloosterse Windtoernooi van ten nisclub Hontenisse plaatste Evert Piessens zich voor het finalesche ma in de 6-categorie. De speler van Vogelvlucht uit Vogelwaarde versloeg in poule A achtereenvol gens Johnny Smet uit Graauw (7-5 6-3) en Christiaan Bekker uit Ter- neuzen (6-4 6-1). „Tegen Johnny had ik het niet ge makkelijk. Ik stond in de eerste set zelfs met 5-3 achter op zijn service. Ik had het geluk dat hij constant op mijn'backhand bleef spelen, zo dat ik me daar op in kon stellen. In mijn tweede partij ging het veel beter", aldus Evert Piessens. De jeugdige combinatie Eva van de Walle/Bram Donze versloeg in de mixed-5 het als eerste geplaats te koppel Fabiènne Peters/Ronald de Pooter met twee keer 6-3. In het. vrouwendubbel-6 boekten Irene Knegtel (26) en haar leeftijds- genote Martine Daelman een stevi ge zege op de plaatselijke favorie ten Femke Menu en Brigitte Spon- selee: 6-1 6-1. Bij de mannen van gelijke speel- sterkte klopte het als eerste ge plaatste tweetal Bas Dingenouts/ Michel Pateer met 7-5 6-3 Jeroen van Loon/Harm Prijs.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 59