nig Dagestan sport 125 Topvoordeel THAILAND Zeilen in Breskens Tennisser Maarten Kolijn overleeft matchpoints Beekers wint pooltitel Herselman Sportloop toe aan tweede editie Joannathan Duinkerke tweede in Breda Zege voor dartster Kaylee de Priester Nympha Minnaar sterkste in Veldhoven KRAS.NL. ook op een verlaten complex bui ten Moskou. Voor thuiswedstrij den wordt het team met een eigen Toepolev ingevlogen. Veel Russische fans zijn kwaad over het financiële voordeel van clubs uit de Kaukasus. De Russi sche middenvelder Joeri Zjikov foto epa werd vorige week nog uitgefloten toen hij voor Anzji uitkwam. Ook racisme leeft op, Roberto Car los stapte dit seizoen al van het veld nadat er bananen op het veld waren gegooid. Anzji hoopt dat Eto'o komend weekend in het veld te zien zal zijn. breskens - Vanaf vrijdag wordt in Breskens het Gaastra Sailing Week end gehouden. Het evenement duurt drie dagen en tot nu toe hebben 52 schepen zich ingeschreven voor de wedstrij den. Er wordt gevaren in de monding van de Westerschelde en op de Westerschelde tussen Breskens en Vlissingen. Er kan nog ingeschreven worden via de website www.breskenssai- door Henk van de Voorde kloosterzande - In het Emté Rloosterse Windtoernooi van ten nisclub Hontenisse overleefde Maarten Kolijn in poule C van de 6-categorie een viertal match points tegen Martien Sponselee. De Terneuzenaar, die zelf ook al een paar wedstrijdpunten had ver kwanseld, zegevierde uiteindelijk via 17-15 in de supertiebreak: 4-6 6-3 7-6. Lokale favoriet Sponselee had de pech dat bij 15-15 de bal niet meer opkwam via een oneffenheid op het Kloosterse Smashcourt. Het was overigens al een klein wonder dat hij aan de start verscheen na een ongelukkige valpartij op va kantie in Italië. „Ik fietste afgelo pen donderdag van een helling af, maar ik slierde weg door kiezel steentjes op de weg en ging over de kop. Mijn enkel was twee keer zo dik, maar ik herstelde in de da gen daarna behoorlijk snel, mede door te koelen met ijs", vertelde Martien Sponselee. Hij treft vrij dag poulehoofd Bas Dingenouts, de eindwinnaar van Sint-lansteen. Kolijn moet het morgen al opne men tegen zijn teamgenoot bij TC Animo. middelburg - In een afgeladen Poolcafé The Roadhouse ging de zege in het Open Zeeuws kam pioenschap 8-ball naar de Breda- naar Brian Beekers. Hij versloeg in een spannende finale de Belg Noël Bruinooghe met 7-4. Ondanks een paar kinderziektes was het eerste Open Zeeuws Kam pioenschap een doorslaand succes. Er kwamen liefst 75 poolspelers aan de tafel en dat leverde twee lange dagen veel spektakel op. In de kwartfinales zagen we nog een paar Zeeuwse vertegenwoordigers dinsdag 23 augustus 2011 ling.org tot vanavond 24.00 uur. De IRC is al goed vertegenwoor digd met Nederlandse, Belgische en Franse inschrijvingen. Onder hen een een aantal Bresiaanders, zoals Frans Maas met de Capella en Astrid de Vin met de II Corvo. Andere bekende namen zijn Ale- gria, Antilope en Checkmate. Elke dag zal er om 8.00 uur een briefing plaatsvinden voor de zei lers in de feesttent die staat op de parking van de jachthaven. zoals Jeroen Damman en Chris van Renswoude. Damman won nipt van Ronald Adrichem uit Den Haag en Van Renswoude moest er tegen de nog maar t8-jarige Hagenaar Jelle Kiijl- stra aan geloven. In de halve finale ging ook Damman eruit, maar hij mocht zich met trots de beste Zeeuw noemen. Beekers versloeg in de halve finale Kijlstra en in de'finale Bruinooghe en werd de eerste winnaar van het Open Zeeuwse poolkampioen- schap. KAPELLE Komende vrijdag vindt de ie Her selman Sportloop plaats. Om 19.00 uur wordt gestart in Kapelle met een Kidsrun over 750 en 1500 me ter. Om 19.30 uur is de wedstrijd loop over 5.000 meter. Inschrijven kan via jacroose@hetnet.nl met ver melding van naam, woonplaats, af stand, man/vrouw en leeftijd en in de winkel van Herselman Sport te Kapelle. BREDA Joannathan Duinkerke is op de tweede plaats geëindigd in een wedstrijd voor ID-renners in Bre da. Walter Pollet en Marco van de Boogaart (beiden Hulst) werden ze vende en achtste. Bij de vrouwen eindigde Irma van Duyn (Schoondijke) als tweede en Saskia Hopmans (Hulst) finishte als derde. STOCKHOLM Dartster Kaylee de Priester heeft een groot internationaal darttoer- nooi in Zweden op haar naam ge schreven. De 17-jarige Middelburg se liet geen spaan heel van de Zweedse favoriet Gabriel la Astham- mer en won met maar liefst 4-0 de finale. De Priester mag volgende week deelnemen aan de Winmau World Masters in het Engelse Huil. VELDHOVEN Nympha Minnaar-Van der Feen uit Middelburg heeft met haar paard Majors Terminator opnieuw de eer ste plaats gepakt tijdens een inter nationale wedstrijd. Minnaar kwam in actie in twee verschillen de klassen: de Rookie en de Ladies Reining. In de Rookie werd ze eer ste met een score 69,5. Zaterdaga vond werd ze met een score van 70,5 vierde in de Ladies Reining. Cultuur, jungle strand! Zie www.kras.nl/36371 Zie www.kras.nl/36366 Zie www.kras.nl/36370 Zie www.kras.nl/36362 Bekerwedstrijden. Poule 9: Aardenburg-RIA W, Heinkenszand-FC Dauwendaele. Poule 10: Seroos- kerke-RCS, De Meeuwen-Axel. Poule 11: Kapel- le-SSV'65, AZW-HW'24. Poule 12: Noad'67-Ar- nemuiden (19.00 uur), Domburg-Zeelandia Mid delburg. Poule 13: DFS-Bevelanders, FC Ber- gen-Rillandia. Poule 14: MZC'11-Hoedekenskerke (19.30 uur), Yerseke-BW'63. Poule 15: DOS- KO-Victoria'03. Poule 16: Bruse Boys-Nieuwland, Internos (zo)-Vosmeer (za). Poule 17: Tholense Boys-Halsteren (zo) (19.30 uur), Terneuzense Boys-De Noormannen (19.30). Poule 18: Krabben- dijke-Arendskerke (19.45 uur). Poule 19: Veere-WHS (19.30 uur). Poule 20: Oostkapel- le-SC Gastel (19.45 uur), BSC-Internos (z). Poule 27: Zaamslag-Terneuzen (18.45 uur). Poule 28: GPC Vlissingen-Kloetinge (18.45 uur). Poule 47: Cadzand-Groede, Hansweertse Boys-Biervliet. Pou le 48: IJzendijke-Graauw, Spui-Walcheren (19.30 uur). Poule 49: Schoondijke-Corn Boys, Wemel- dinge-Renesse. Poule 50: Hoofdplaat-Breskens, VC Vlissingen (za)-Kwadendamme. Poule 51: Phi- lippine-Oostburg, Kloetinge 2-SVD. Poule 52: Clin- ge-Koewacht, Apollo'69-Luctor'88. Poule 53: MZVC-SKNWK, Zeeland Sport-Robur. Poule 54: Lewedorpse Boys-WIK'57, Sluis-Hulsterloo. Poule 55: Colijnsplaatse Boys-DZC'09 (19.30), Sluis- kil-Hontenisse. Poule 56: Steen-Vogelwaarde, Wolfaartsdijk-ZSC'62. Poule 57: Brouwersha ven-Volharding, Borssele-Patrijzen. Poule 58: Vi- voo-WW'67, Jong Ambon-Waarde. Poule 59: Grenswachters-Kruiningen, SC Stavenisse-Wel- berg. Poule 63: Vosmeer (zo)-De Fendert. Poule 64: SPS-Rood Wit W. Poule 66: Lepelstraatse Boys-Smerdiek, Steenbergen-Noordhoek. Aanvang 18.45 uur, tenzij anders vermeld. Rondreis Amazing Thailand 15 dagen incl. 13 x ontbijt 6 x lunch Vertrek: van 4/10 t/m 31/3/12 •incl. ontmoeting met Akha Yao-stam! met o.a. Bangkok, de River Kwai, Ayutthaya, Chiang Rai, Sukothai, Chiang Mai en de Gouden Driehoek incl. vlucht,-NL-reisleiding en excursies Rondreis Exotisch Thailand 15 dagen incl. 13 x ontbijt Vertrek: van 22/10 t/m 17/3/12 combinatiereis cultuur strand! met o.a. Bangkok, Ayutthaya, River Kwai, de eilanden Koh Phangan Koh Samui en het Khao Sok National Park incl. vlucht, NL-reisleiding en excursies Rondreis Zuidelijke Parels 15 dagen incl. 13 x ontbijt Vertrek: van 1/10 t/m 10/3/12 diverse gegarandeerde vertrekdata! met o.a. fietstocht door Bangkok, Khao Sok National Park, de Phang Nga baai, Krabi en vrije dagen op Koh Samui incl. vlucht, NL-reisleiding en excursies Rondreis Thailand Compleet 22 dagen incl. 20 x ontbijt 9 x lunch Vertrek: van 6/10 t/m 29/3/12 alle hoogtepunten in één reis! met o.a. Bangkok, Ayutthaya, treinrit over de 'Death Railway', Chiang Mai, Gouden Driehoek en Koh Samui incl. vlucht, NL-reisleiding en excursies waarom zou je meer betalen BOEK ONLINE of bel 0900-9697 is.pn, of ga naar de dichtstbijzijnde Vakantie winkel van Arke of JsJBIzen 'Prijzen zijn per persoon tenzij anders vermeld. Prijzen zijn exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41