Colofon de emotie... O - M familieberichten mimi®) Wat blijft is Dirk Zuijdwegt 'S® amiliebeririiteit De Ui tvaart Informatie Hulplijn r r familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant IDensenlinq.nl dinsdag 23 augustus 2011 familieberichten 129 Geraakt zijn wij door het overlijden van onze buurman Wij wensen Coby en de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Aline Frank en Sandra Kruiningen, 20 augustus 2011 Diep respect voor de wijze waarop hij telkens-weer het gevecht aan ging, maar deze keer moest hij de strijd staken. Stil en verdrietig zijn we nu we afscheid moeten nemen van onze sympathieke en gezellige "buurman Dirk" Onze gedachten zijn bij Coby, Amanda, Marcel en Jaco. Henny, Riet en Edwin Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het toch nog onverwachts overlijden van onze zeer gewaardeerde en fijne collega Dirk Zuijdwegt Sinds 1 december 1978 werkte Dirk binnen onze organisatie als civiel inspecteur van het Waterdistrict Zeeuwse Delta te Goes. Iedereen die met Dirk heeft samengewerkt kent hem als een altijd hartelijke en betrouwbare collega met grote betrokkenheid bij zijn werk. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens medewerkers en directieteam Rijkswaterstaat Zeeland Mr. R.J. van der Kluit Hoofdingenieur-directeur Bedroefd en met veel bewondering voor zijn strijdlust hebben we kennis genomen van het overlijden van onze fijne collega Dirk Zuijdwegt Dirk was ruim 32 jaar werkzaam als civiel inspecteur bij de afdeling OBH van het Waterdistrict Zeeuwse Delta. We verliezen in hem een fijne, betrokken en zeer betrouw bare collega en wensen Coby, de kinderen en familie veel sterkte. Namens alle medewerkers van het Waterdistrict Zeeuwse Delta te Goes Dirk Bedankt, je bent een erg sympathieke collega geweest. Aart Bram Wim Wim Cees Jack Adri Peter Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu www.scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaaitinfbrmatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29