28 familieberichten dinsdag 23 augustus 2011 (ijl niGnsenlinq.nl In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons en vele anderen heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve Maria Elizabeth Linstra Ria - draagster van de Eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau 28-08-1930 Dirkshorn t 22-08-2011 Vlissingen Rinus Sinke en Mieke Gideonse Anja Verheije Renske, Oskar Jaap en Jeannet Sinke Mark en familie "Wij bedanken het verzorgend personeel van Verpleeghuis Picassoplein voor de liefdevolle verzorging die zij haar hebben gegeven". Correspondentieadres: Generaal Eisenhowerlaan 58,4333 BS Middelburg Er is op vrijdag 26 augustus om 15.30 gelegenheid om afscheid van haar te nemen in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen we haar in een plechtigheid met woorden en muziek herdenken. Na de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, hopen wij op deze manier te bereiken. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het zeer onverwachte overlijden van onze zwager en oom Kees Schipper echtgenoot van onze zus Lina Wij wensen Lina, haar kinderen en kleinkinderen, veel sterkte, om dit grote verlies te dragen. Wilhelminadorp: Corrie en Jaap Waarde: Miep en Jan Rockanje: Magda en Adrie Goes: Jannie (in herinnering) en Leen 's-Gravenpolder: Marijke en Cees Neven en nichten Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer C.D. Schipper oud-medewerker van de gemeente Goes. De heer Schipper is ruim 22 jaar verbonden geweest aan onze gemeente, laatstelijk als medewerker bij de afdeling financiën. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes De burgemeester, mr. L.J. Verhulst De secretaris, drs. C.G.M. Maas Goes, 22 augustus 2011 Moeder Het is een wonderbaar iets, een moeder. Anderen mogen ons liefhebben, onze moeder alleen begrijpt ons. Zij zorgt voor ons, bemint ons, en het enige verdriet wat zij ons ooit doet is te ster\>en en ons alleen te laten. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid meten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma, Emelie van Landschoot Weduwe van Maurice René Joseph de Paepe A Waterlandkerkje, t Temeuzen, 10 februari 1917 21 augustus 2011 Aardenburg: Ria de Milliano-de Paepe Willy de Milliano in herinnering Kinderen en kleinkinderen Waterlandkerkje: Anny de Meijer-de Paepe Walther de Meijer Kinderen en kleinkinderen Hulst: Lima Volleman-de Paepe Herman Volleman Kinderen en kleinkinderen Oostburg: Gonny de Paepe Kinderen en kleinkinderen Eede: lan de Paepe in herinnering St. Kruis: Luc de Paepe Jeannine de Paepe-Uitdewilligen De families van Landschoot, Fijnaut, de Paepe, Blondeel en Buijck 4527CV Aardenburg, 21 augustus 2011 Oude Kerkstraat 26 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 25 augustus 2011 van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De eucharistieviering waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 26 augustus 2011 om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Aardenburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Er is gelegenheid om de familie te condoleren voor de eucharistieviering vanaf 10.00 uur achter in de kerk. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Oma, voor altijd in ons hart. Frank en Marina, Veronique, Paul Peter en Patricia, Robin, Thom Ingrid Karin en Paul, Pieter, Wouter (in herinnering), Sofie Dominique en Robert Peter en Larissa, Katie, Ben the, Ella Marc en Petra, Jelle, Fleur Henk Christel en Dominique, Thom, Evy Myriam en Stephan, Mitsy, Mauro Omaatje boerderij rust zacht Myriam en Stephan Polderman-Verduijn Mitsy, Mauro Lieve oma boerderij, rust zacht en tot later Dominique, Christel, Thom en Evy Jezus zeiIk ben de opstanding en het leven. Wie in mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft. (Johannes 1125) Verdrietig maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, vertellen wij dat onze oudste broer, zwager en oom Marien de Meij is overleden. Nijkerk: Bets de Meij-Mangold Vlissingen: Kees en Joke de Meij Kloetinge: Joop Geelhoed-de Gelder Monster: Adri en- Mien Geelhoed Capelle a/d IJssel: Sarie Geelhoed neven en nichten Na een zeer zorg- en werkzaam leven is heden rustig ingeslapen onze dierbare vader, grootvader en echtgenoot, de heer Adrianus Petrus Cornelis Huijskes Den Haag, 6 januari 1930 Temeuzen, 20 augustus 2011 Den Haag: Pauline Huijskes Breukelen: Helene en René Voomeveld-Huijskes Kelly en Nicky Den Haag: Christine Huijskes Hulst: M. Huijskes-Rostang Correspondentieadres: Wolweversgaarde 721 2542 BE Den Haag Een moeder sterft altijd te vroeg Maar als de dagen knellen gaan, al wordt ze nog zo oud. zij ziek wordt, moe en benauwd, Je bidt dat God haar sparen zal bid je dat God haar halen zal, omdatje van haar houdt. omdat je van haar houdt. Omringd door haar kinderen, is overleden onze lieve zorgzame en dappere moeder, oma en overoma Adriana Neeltje Ridderhof - Karelse --Jaantje^ echtgenote van C.J. Ridderhof t 30-9-1987 *1 december 1923 1*21 augustus 2011 Haar positieve kijk op het leven is voor ons een voorbeeld. Breda: Adrie en Souad Karelse - Benlamkaddem Salwa Kapelle: Lia en Piet van de Schraaf - Ridderhof Ilonka, Danique, Lindsay, Amber Frank en Kim, Norah, Robin Kruisland: Nelleke en Jan Pronk - Ridderhof Jeroen en Roelien, Kirsten Alexander en Tineke, Colin, fill Rogier en Anita, Lennon Kloetinge: Tanny en Eddy Stobbelaar - Ridderhof Michel en Quirina, Nikita Dennis - in liefdevolle herinnering - Zwaag: Piet en Jan Ridderhof - van Leeuwen Kapelle: Dianne Ridderhof en Johan Lodder Iris Merel Maud Noor Zorgcentrum "Cederhof" Kapelle. Correspondentieadres: Fluitekruid 17, 4421 MR Kapelle Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van "Cederhof" en dr. H. C.A. Bakx voor de liefdevolle en betrokken begeleiding. De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op donderdag 25 augustus om 11.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Middelburg 19 augustus 2011 Verdriet kit al mijn krachten samen, zodat ik roerloos word als steen. Mijn hele wezen wordt materie, een ondoordringbaar star mysterie. O sla de rots opdat ik ween. M- Vasal is Verdrietig geven wij u kennis van het plotseling overlijden van Leunis (Leo) de Vos Lid in de Orde van Oranje-Nassau Drager zilveren waarderingsteken Scouting Nederland Westkapelle, 5 mei 1933 - Soest, 18 augustus 2011 Cornelia de Vos-de Priester t Jeanette en Ton Jan-Peter t Correspondentieadres: Rhijnestein 102 1083 XP Amsterdam Wij herdenken Leo op vrijdag 26 augustus om 16.30 uur in de aula van crematorium Den en Rust, Frans Halslaan 27 te Bilthoven. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28