zeeland 113 2500 Kampioenen aak voor gezelligheidsdieren jubileumvaartocht Tragel Sierbestrating vanaf 9,95 per m2 logusdehoop.nl ■BouwCenter.logus-De Hoop Bikers nemen drugs op Veerplein in beslag Automobiliste rijdt dronken tegen lamp Mobiele site PZC vernieuwd! m.pzc.nl maandag 22 augustus 2011 lQgus Terneuzen: Kennedylaan 32 Het aantal toeschouwers en deelnemers dat in twee weekeinddagen op het terrein van Handboogmaatschappij Westerschelde de boog ter hand nam, aanmoedigde, rondbanjerde en pinten pakte, schat voorzitter De Keijzer. De meeste titels gingen naar Franse schutters en ploegen. Alleen bij de jeugd won een jongen uit het Vlaamse Beveren ('de naam zijn we even kwijt'). De Franse ploeg was zondagmiddag superieur. Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst BRESKENS Twee Vlaamse jongens van 18 kre gen zaterdagmiddag op het Veer plein in Breskens beiden een boete van 400 euro voor het in het bezit hebben van softdrugs. Bikers van de Zeeuwse politie zagen de twee een joint roken. Ze vonden 17 grip zakjes hennep en twee zakjes hasj, die allemaal werden afgestaan. TERNEUZEN Een 39-jarige automobiliste uit Ter- neuzen reed zaterdagavond om streeks acht uur met een fikse slok teveel op letterlijk tegen de lamp. Ter hoogte van de* kruising Katspolderlaan/Rooseveltlaan in haar woonplaats raakte de vrouw eerst de stoep, waarna ze tegen een lichtmast knalde. Zij moest haar rij bewijs inleveren. MEEST GELEZEN 1Modecafé opent deuren. 2. Hulstenaar slachtoffer ongeval. 3. Vlaamse drankrijdster Sluis gepakt. STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Tragel heel blij is met het jaarlijkse uitstapje. „Behalve de begeleiding, hoeven wij niets te regelen. Water sportvereniging Neusen doet dat al dertig jaar perfect. We hoeven alleen aan boord te gaan en te ge nieten." Cees Klapthor en Adri Verschelling zijn de twee spinnen in het web van de organiserende watersportvereniging. Om 100 Tra- gelcliënten een middag te laten va ren, zijn vierhonderd mensen - de meesten vrijwillig - in touw. Schip pers en hun bemanning, professio nele begeleiders, scouts, politie en Rijkswaterstaat. „Dat vergt nogal wat afstemming en geregel", ver heelt Klapthor niet. „Maar niet al leen passagiers willen de vaartocht voor geen prijs missen. Schipper Frans van der Steen van de Maria bijvoorbeeld zorgt ook na zijn pen sioen nog dat-ie vóór elke tocht in zijn thuishaven is. Omdat hij de Trageltocht de mooiste vaartocht van het jaar vindt!" Voor het vertrek zit de stemming er al goed in. foto Mark Neelemans De vlaggen van Europa, Frankrijk, België en Nederland kijken toe of de vogels uit de wip worden geschoten. foto's Mark Neelemans Altijd actueel Compact en overzichtelijk Persoonlijk instelbaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27