A Mans Ridderbos Mans Ridderbos Sarolta Meszaros l8 familieberichten maandag 22 augustus 2011 O ITlensenl1nq.nl "Heer ik ben stil geworden, U hebt mijn ziel tot rust gebracht". Tijdens de uitoefening van zijn hobby is plotseling overleden mijn partner, onze vader en opa 21-10-1927 20-08-2011 Zo maar uit ons leven Mien Dekker Sandy Tanny en Jan van den Broeke Klein- en achterkleinkinderen Jacob Catsstraat 15 4364 AL Grijpskerke Mans is overgebracht naar het rouwcentrum in Middelburg, waar geen bezoek mogelijk is. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 25 augustus om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat 7 in Grijpskerke. Voorganger is Ds. F. van Slooten. Aansluitend aan de dienst begeleiden we Mans naar zijn laatste rustplaats aan de Loodholseweg. Nadien is er gelegenheid ons te condoleren in de Opstandingskerk. Gelieve geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als kennisgeving beschouwen. M. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het onverwachts overlijden van onze broer, zwager en oom Mans Ridderbos in de leeftijd van 83 jaar. Albert t en Koos Geert en Katie t Geertje t en Jo t Aldert en Suus BoukenWim Harm en Lenie Dirk en Ellie Henk en Sabine Hennie en Peter Gerard t en Joke, Gilles neven en nichten Grijpskerke, 20 augustus 2011 Plotseling is uit onze familiekring ontvallen onze goede vriend en huisgenoot van Mien Dekker in de leeftijd van 83 jaar T. Dekker-de Kam A. Dekker-de Koeijer W. Dekker-Maljaars A. Dekker-Siereveld N. Dekker-de Groot J. Dekker-Maljaars P. Dekker J. Dekker-Moens J. Huiskens-Dekker H. Huiskens neven en nichten 20-08-2011 Grijpskerke Ome Mans, bedankt voor alles! Edward, Anita, Joost en Teun We zullen je missen op t hofje, Francisca, Paul, Gijs en Joppe Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen veel te vroeg, is in alle rust overleden onze lieve partner van Cornells de Nooijer *Ajka (Hongarije), 13-9-1938 tVlissingen, 19-8-2011 Cor de Nooijer Jaap en Ina Laila Peter en Johanna Maaike, Sanne Georgette en Vincent Mike en Esmee Amy, Cylia, Indy Bossenburg 107, 4385 EC Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen van Sarolta op dinsdag 23 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20, Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 24 augustus om 10.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in de ontvangkamer. Nooit meer"Kom bier, nog even een kus. Nooit meer: "Hoe laat ben je terug?" Dit is je laatste groet. Je verlaat ons nu voorgoed. Je gaat nu voor je laatste reis naar het Hemels Paradijs. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Cornelis Dignus Schipper - Kees - in de leeftijd van 81 jaar. Wemeldinge: Lina Schipper - Jansen Hoedekenskerke: Marja Anouk Wemeldinge: Addie en Jan Linda en Jeroen Jeanet Wemeldinge: André en Erica Luuk Lisette 19 augustus 2011 Dorpsstraat 54, 4424 CZ Wemeldinge De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 25 augustus om 11:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Totaal onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van Cornelis Dignus Schipper - Opa Kees - Altijd stond je voor ons klaar. We zullen je aanwezigheid en onvoorwaardelijke steun ontzettend missen. Autobedrijf t Hart Brouwerijweg 1 4424 CG Wemeldinge Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen? Psalm 121 1 Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat onverwachts, zacht en kalm is overleden onze innig geliefde moeder, oma en overoma Maatje Jacoba van der Vliet-Duinkerke sinds 8 oktober 1978 weduwe van Cornelis van der Vliet in de leeftijd van 88 jaar. Ria en Jan Oele-van der Vliet Peggy en Peter, Melissa, Wesley Nancy en Taede, Tim, Hessel Peter en Alicja van der Vliet-Panszczyk Rob Judith en Mark, Roel, Thijs V Michel en Jenna, Jaydelyn Nadine en Sergio Goes, 19 augustus 2011 Correspondentieadres: Kanaalstraat 18 4417 AJ Hansweert De dankdienst voor haar leven, geleid door Da. M. Helderman-Janse de longe, wordt dinsdag 23 augustus om 13.30 uur gehouden in de Protestantse kerk, Dijk- straat 10 te Hansweert. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Kijk niet hoe ik nu ben maar denk aan mij zoals ik vroeger was Heden is toch nog onverwachts van mijn zijde weggenomen mijn lieve zorgzame man Marinus Verhelst Rinus echtgenoot van Janna Adriana de Zeeuw A 7 november 1933 t 20 augustus 2011 Jannie Verhelst-de Zeeuw Familie Verhelst Familie de Zeeuw Oostelijk Bolwerk 137 4531 GP Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 25 augustus om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaande aan de plechtigheid kunt u nog persoonlijk afscheid nemen in het crematorium. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in de aula van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, nemen wij afscheid van onze broer, schoonbroer en oom Rinus Verhelst echtgenoot van Jannie Verhelst-de Zeeuw Jo Hofman-Verhelst Ko Hofman t Corrie den Hamer-Verhelst Ko den Hamer Marietje van Ham-Verhelst Daan van Ham f Adrie Verhelst Fiena Verhelst-Dobbelaar Neven en nichten Terneuzen, 20 augustus 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 18