Exclusief van Nederland PZC Genieten in het noorden iKRA5.Nl Ja, ik wil een Sportabonnement op de PZC! i6 I maandag 22 augustus 2011 voor de lezers van deze krant! I Exclusief voor u als lezer van deze krant i Nu vanaf Autovakantie Groningen, Drenthe én Schiermonnikoog INCLUSIEF: 1/2/3/4/5 nachten in 3-sterren hotel dagelijks ontbijtbuffet dagticket overtocht Schiermonnikoog Ontdek gezellig Groningen en fraai Drenthe! Wij hebben voor u Postillion Hotel Haren geselec teerd op de grens van de provincies Groningen en Drenthe. Groningen is een echte fiets- en wandelprovincie maar biedt ook de winkelstad bij uitstek. Winkel in de gezellige straten van de provinciehoofdstad of bezoek een van de vele bezienswaardigheden en musea die Groningen rijk is zoals de Martinitoren, de historische hofjes en het Groninger Museum. Geniet fietsend of wandelend van de fraaie natuur van de Drentsche Aa of ga lekker uitwaaien op Schiermonnikoog, waarvoor u van ons een gratis dagticket krijgt voor de overtocht! Er is, zoals u ziet, zoveel te beleven in Groningen en omgeving dat wij u, als lezer van deze krant, een gratis extra overnachting geven wanneer u een 2- of 3-nachten arrangement boekt! Dus als u 2 nachten boekt krijgt u de 3e gratis en als u 3 nachten boekt krijgt u de 4e gratis. GRONINGEN EN DRENTHE Een leuke en sportieve manier om destad Groningen te verkennen is per fiets. Mogelijkheden zijn er genoeg, want Groningen is in het recente verleden verkozen tot Fietsstad van Nederland. Maak ken nis met de historie van Groningen door langs de Martinitoren, oude hofjes, straatjes en de Vismarkt met haar historische panden te wandelen. Musea als het Stripmuseum of het Universiteitsmuseum zijn ook zeker het bezoeken waard. In de omge ving van Groningen kunt u heerlijke fietstochten maken in Nationaal park Lauwersmeer of over de Drentsche Aa waar de slingerende beek u langs Saksische boerderijen, hoger gelegen velden en het beekdal leidt. Even lekker uitwaaien kunt u op Schiermonnikoog. Dit waddeneiland is bijna in zijn geheel een Nationaal Park en heeft een gevarieerd landschap waar veel vogelsoorten leven, waardoor het in alle jaargetijden de moeite waard is om het eiland te bezoeken. Een heerlijk afwisselende korte vakantie in eigen "land, wat wilt u nog meer! PostiUion Hotel Haren*** Het 3-sterren Postillion Hotel Haren ligt op enke le minuten rijden van Groningen en op de fiets is het ca. 30 min. naar het centrum van Groningen. Het hotel beschikt over liften, een gezellige bar, restaurant en terras. Uw comfortabele kamer is voorzien van telefoon, televisie, radio, draadloos internet en een badkamer met bad of douche, toilet en haardroger. Ook zijn er gratis fietsen beschikbaar (zolang de voorraad strekt). AANKOMSTDATA LR 51.349 Vrijwel dagelijks aankomst tussen 20/8 en 31/12 _AAa?-e-125" v.a. 49 v.a. 69 v.a. 69 v.a. 95 v.a. 125 1 nacht 2 nachten 3 nachten 4 nachten 5 nachten Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 personen Let op! De gratis extra overnachting is al in de prijs verwerkt. Inclusief: 2/3/4/5/6 dagen (1/2/3/4/5 nachten) verblijf, ontbijtbuffet en dagticket overtocht Schiermonnikoog (t.w.v. 13,75). Exclusief: vervoer,, niet genoemde maaltijden en reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking, 2,50 bijdrage Calamiteitenfonds per boeking van max. 9 personen (beide verplicht) en 3-gangendiner 18 p.p.p.n. (optioneel). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR51349 Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijs berekening, ga naar BOEK NU. Of bel: 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 51.349 Boeken met dit voordeel kan t/m 20/9/2011. ram waarom zou je meer betalen Speciaal voor alle sportliefhebbers heeft de PZC het sportabonnement; iedere zaterdag en maandag de krant boordevol voorbeschouwingen, wedstrijdverslagen, interviews, standen, achtergrondverhalen en nog veel meer bij jou in de bus. Stuur nu de bon op, bel 088 - 013 9910 of geef je op via www.pzc.nl/abonneren Ik neem een sportabonnement op proef: O ik ontvang 13 zater- en maandagen de krant voor €30,-. (zamap!3) Ik neem eeadoorlopend sportabonnement: O ik ontvang de eerste 13 zater- en maandagen de krant voot maar 30,- Daarna betaal ik per: O halfjaar automatisch 80,40 (De_zamapl3) O halfjaar accept 82,95 (De_zamap13) J Ik kies ingangsdatum: O zo spoedig mogelijk O per - 2011 Om O v Telefoon: (o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon mobiel: Geboortedatum: Ik verleen éénmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn Bank-/girorekening: Handtekening: Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling lezersservice. Antwoordnummer 54050, 5004 VC Tilburg of kijk op www.pzc.nl/abonneren Deze aanbieding is geldig als u de laatste drie maanden geen proefabonnement heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 16