PZC PZC Zwemmen in De Parel Domburg of Roompot Beach Resort Kamperland Summerbeauty Arrangement in De Parel in Domburg J V_ PZO.nl/abonnee ABONNEE VOORDEEL Voordelig een dagje zwemmen in het zwemparadijs van Roompot Beach Resort of De Parel in Domburg: elke 2e entreekaart is gratis, voor zowel volwassenen als kinderen. Hier beleeft u spetterend waterplezier in het subtropisch zwemparadijs, het baby-/peuter-/kleuterbad, het buitenbad of de reuzenglijbaan. Laat u meevoeren met de spectaculaire glijbanen of babbel even bij in één van de warme bubbelbaden. Elk 2e kaartje gratis! Zo profiteren abonnees Knip de bon uit op deze pagina. Neem de volledig ingevulde bon mee naar de kassa van het zwemparadijs en ontvang het 2e (goedkoopste) kaartje gratis. Voor meer informatie over prijzen en openingstijden: www.roompotzwemparadiis.nl Deze actie is geldig tot en met 28 augustus 2011. Alleen volledig ingevulde bonnen worden geaccepteerd. Niet geldig in combinatie met andere kortingen en/of acties. Maximaal 10 personen per bon. ABONNEE VOORDEEL Slechts 39,50 p.p. De Parel in Domburg biedt u alles om de dagelijkse zorgen even helemaal te vergeten en te genieten van ontspanning, rust, wellness en beauty. De gezonde lucht en het mooie Zeeuwse licht aan zee maken van Domburg een bijzondere plek. Een professioneel team staat voor u klaar om u totale ontspanning te garanderen. Ontspan in een van de saunacabines, de kleuren- kruidenkamer, infrarood sauna, bubbelbaden of de patio met buitenbad. Boek nu: Summerbeauty arrangement slechts 39,50 p.p. Inclusief: - ontvangst met "Summer Cocktail", - gebruik van sauna faciliteiten, - hydromassagebad met speciale verfrissende badolie,-voeten oppepper: "verfrissende voetencrème en het lakken van de teennagels in de nieuwe zomerse kleuren". (Voor de heren is er een leuk alternatief). Zo profiteren abonnees Abonnees betalen voor het Summerbeauty arrangement slechts 39,50 p.p. Reserveren is noodzakelijk, via telefoonnummer: 0118-588276. Actie is alleen geldig tegen inlevering van de volledig ingevulde bon op deze pagina aan de kassa van de Parel, Babelweg 2, Domburg. Voor meer informatie: www.beautvcentrumdeparel.nl Deze actie is geldig tot en met 31 augastus 2011 en niet in combinatie met andere acties en/of kortingen..Maximaal 2 personen per bon. ^^,DE PAREL BON Roompot Beach Resort Kamperland Tegen inlevering van deze originele, volledig ingevulde bon ontvangt u bij aankoop van een entreekaart het tweede (goedkoopste) kaartje gratis*. Aantal personen Om Ov woonplaats Deze actie is geldig tot en met 28 augustus 2011. Alleen volledig ingevulde bonnen worden geaccepteerd. Niet geldig in combinatie met andere kortingen en/of acties. Maximaal 10 personen per bon. PZC gaat zorgvuldig om met persoonsggevens. Op alle informatie die u at Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de kr informatie aan. BON Summerbeauty Arrangement in De Parel Tegen inlevering van deze originele, volledig ingevulde bon betaalt u voor het Summerbeauty arrangement slechts 39,50 p.p. Aantal personen -»§- Om Qv *Deze actie is geldig tot en met 31 augustus 2011 en niet in combinatie met andere acties en/of kortingen. Maximaal 2 personen per bon. PZC gaat zorgvuldig om met persoonsggevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op pzc nl treft u nadere informatie aan. r www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. r Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 84