34 Johan Dierkx Mien de Klerk-Jobse familieberichten zaterdag 20 augustus 2011 (J$ IDensenlinq.nl In plaats van kaarten Eerst is je wereld groot je kunt er reizen tot en met maar heel dicht bij de dood is hij niet groter dan je bed maar als het wonder is geschied waarop de mensen hopen dan gaat als je je ogen sluit een nieuwe wereld open Toon Hermans Wij danken iedereen voor de belangstelling, de aanwezigheid tijdens het afscheid, de troostende woorden, de prachtige bloemen en de lieve brieven en kaarten die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Bram van Waarden De leegte die Bram achterlaat is moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokken heid en medeleven verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Jeanne van Waarden-Verkaart Gerard en Ildikó, Franciska Theo en Anneke Paul en Jolanda, Evi Pim Goes, 20 augustus 2011 Zoutelande, augustus 2011 Christien Boeren-Hut Zoveel kaarten, Zoveel warme reacties, Zoveel belangstelling, Zoveel troost Wij denken dat Christien hiervan genoten zou hebben. Hiervoor onze hartelijke dank. Bas Boeren Marcel en Cynthia Lisa en Lèon M Voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Dig Christiaanse willen wij u heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed Han en Lizeth Jordi, Rowan Carla en René Larissa, Leroy Goes, 20 augustus 2011 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven te ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Adriana Johanna Zuidijk-Barentsen De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Jan Zuidijk Mieneke en Bram Schuit-Zuidijk Jurgen Mark en Kim Oud-Sabbinge, augustus 2011 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het zeer plotseling overlijden van mijn man en vader Hiervoor onze hartelijke dank. Een bijzonder woord van dank aan Hans Kessel ambulance personeel en politie voor alle hulp die zij hebben geboden. Oostburg, augustus.2011 Loes, Mario Dierkx Voor al uw medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van Maria Pieternella Jacoba Burger 'de zuster' zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie: D. M. Burger - Paardekooper Goes, augustus 2011 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa en overopa Jacob Marinus Roelof Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. S. Roelof-van Drunen Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Goes, augustus 2011 Het medeleven dat u betoond hebt na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma Klerk hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw bezoek, schrijven, bloemen of aanwezigheid bij de begrafenis. Greet Jenny en Hans kleinkinderen en achterkleinkinderen Augustus, 2011 DANKBETUIGING Na het overlijden van mijn zorgzame man, vader, schoonvader en opa was het fijn dat ook in verdrietige tijden zo velen met ons meeleefden. Vele kaarten, bezoekjes en bij het afscheid. PIETER ADRIAAN VERDONK PIET Goes Gerry Verdonk-Van Damme Edwin t Isabel en John Jennifer Na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Gilles Overbeeke hebben wij veel meeleven ondervonden, gezien de vele kaarten met welgemeende, vertroostende woorden. Onze hartelijke dank, het was ons tot steun. Ook een woord van dank aan de dokters en assistenten van de Huisartsenpraktijk Balans voor de vele hulp en begeleiding. L.M.S. Overbeeke-Lobbezoo Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, augustus 2011 Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij ontvangen hebben tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn innig geliefde, zorgzame man, onze (schoon)vader en opa Leendert Boogert danken wij u langs deze weg heel hartelijk. Uw betrokken heid. op welke manier dan ook, hebben wij erg gewaardeerd. Nel Boogert-de Pree Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, augustus 2011 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor de lieve reacties, de brieven, de ontelbare kaarten, de telefoontjes en de bloemen, die wij mochten ontvangen na het plotselinge overlijden en bij de uitvaart van Jan van Oosten De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar het heeft ons goed gedaan om te mogen ervaren, dat Jan bij velen zo geliefd was. Hiervoor, middels deze advertentie, onze welgemeende dank. Marjan van Oosten-Brasser Danielle yen Ron Marielle en Peter-Paul Noah en verdere familie Zierikzee, augustus 2011 Mijn dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes na het plotselinge overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve vrouw Christina de Jong-Dingemanse Het heeft mij getroffen te ondervinden dat zij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Ko de Jong Koudekerke, augustus 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 34