Piet Francke en Janny Francke-Kasse ft Arnemuiden, f Middelburg, Alexandra Verburg ft i119nsenljnq.nl zaterdag 20 augustus 2011 familieberichten 133 Maandag 22 augustus zijn wij 55 jaar getrouwd Wilt u ons hiermee feliciteren dan bent u van harte welkom op de receptie donderdag 25 augustus van 16.00-18.00 uur in "HuisTer Schelde", Vlissingsestraat 38 Koudekerke Dyarlailsn Toch nog onverwachts is onze geliefde oom Frans Dekker gehuwd geweest met Maatje Geldof in de leeftijd van 94 jaar, op 16 augustus 2011 in Oud-Zuilen overleden. Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte. Neven en nichten Uit aller naam: A. Dekker 'Haar leven stond in het teken van dienen' Bedroefd en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden op de mooie leeftijd van 93 jaar van onze lieve moeder en oma Johanna Kodde-de Nood Sinds23mei1997 weduwe van Adriaan Kodde 14 maart 1918 18 augustus 2011 Heerhugowaard: Wil en Jan Neefjes-Kodde Marinka en Flip Matthijs, Thomas, Lucas Jorisjan en Linda Stef Lara Heinkenszand: Ko en Anne Kodde-Wijkhuijs Klazien t Ube Michiel Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Rustenburg voor hun liefdevolle verzoging. Correspondentieadres: Strandloperstraat 5 4451 DG Heinkenszand De dienst van Woord en Gebed, die geleid zal worden door ds. E. Bouman, zal worden gehouden woensdag 24 augustus om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Kerkplein 1 te Nieuw en Sint Joosland. Aansluitend zullen we haar om 15.00 uur ter aarde bestellen op de algemene begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst is er in de consistorie van de kerk van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemde kerk. Middelburg, 19 augustus 2011 Enige en algemene kennisgeving Nooit vragend, nooit klagend Je lasten in stilte dragend. Met groot verdriet maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en omi Diny Hoek in de leeftijd van 79 jaar. Wij hebben veel van je geleerd Je leerde ons alleen niet, wat het is om je te moeten missen. Josette en Koen Berny en Jolanda Shannon en Alvaro Stacy Tristan Danny en Fleur Sander Middelburg, 't Gasthuis, 19 augustus 2011 Correspondentieadres: Noordweg 265 4333 GG Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 24 augustus om 14.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Na een kort ziekbed hebben wij helaas toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Dien Hoek Ans Hoek en Bob Nagtegaal Bennie en Fieny Ronnie en Marjolein Roos en Richard Peter en Ilonka en alle kleinkinderen en achterkleinkinderen De Heer is mijn Herder Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde schoonzuster, tante en oudtante Johanna Kodde-de Nood Bare (Engeland): M.A. Catterall-Taylor Nieuw en Sint Joosland: Th. de Nood-Siereveld Nieuwen Sint Joosland: S.T. Niwele-Vinke A. Niwele (achter)neven en nichten Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Willempje Meijer-van 't Veer ~Wil~ sinds 25 mei 1986 weduwe van Jacob Meijer in de leeftijd van 89 jaar Kerkwerve: Jan en Els Meijer-Saman Gawler (Australië): Krijntje en Winston Robertson-Meijer Klein- en achterkleinkinderen 18 Augustus 2011 Hof Cruninghe - Kruiningen. Correspondentieadres: Provincialeweg 18 4321 SM Kerkwerve Gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. woensdag 24 augustus vanaf 13.30 uur in de Ned. Hervormde kerk Castricummerweg te Uitgeest. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk om 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze hartelijke dank gaat uit naar het personeel van Hof Cruninghe voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Moedertje Dien afscheid nemen doet zo'n pijn toch vond ik het fijn om tot het laatste moment bij u te zijn. veel liefs, Roos Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze tante Pieternella M.H. van Zweden-Molhoek Familie J. Luteijn Familie J. van Zweden Krabbendijke, 18 augustus 2011 Want gelijk de hemelen hoger zijn dan de aarde, alzo zijn Mijn wegen hoger dan uw wegen, en Mijn gedachten dan ulieder gedachten. Jesaja 559 Wij zijn erg verdrietig omdat oma Pietje gestorven is. We hielden erg veel van haar. Paulo, Anne, Nina, Roos Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Pieternella Maria Helena van Zweden-Molhoek sinds 29 maart 1994 weduwe van Hendrik van Zweden in de leeftijd van 96 jaar. Henk van Zweden Leen van Zweden Anja van Zweden-Koeman Petra en Johan, Paulo-, Anne, Nina Rianne en Gert, Roos Leonie en Jacob Henriëtte en Quintian Krabbendijke, 18 augustus 2011 Zorgcentrum Nieulande Correspondentieadres: H. van Zweden Oosterscheldestraat 4 4413 CT Krabbendijke Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van Nieulande, alwaar maandag 22 augustus van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. woensdag 24 augustus om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Tevens is er na de begrafenis nog gelegenheid tot condoleren. Vol bewondering en respect hebben wij de liefdevolle verzorging van moeder ervaren door het personeel van Nieulande. Hiervoor zeggen we hen hartelijke dank. Intens verdrietig om wat niet meer is en meer zal zijn. Dankbaar voor wat er was en altijd zal blijven. Geven wij kennis van het overlijden van onze allerliefste dochter Parijs, 26-01-1969 Den Haag, 19-08-2011 Middelburg Adri en Corinne Verburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33