as de enige optie' tal van toppers sport 31 Hoek haalt ook keeper De Jonghe nog binnen Sacha de Leeuw heeft drie ijzers in het vuur HEALTHY HAPPY LIFE BEURS zaterdag 20 augustus 2011 In zijn eerste seizoen bij Zaamslag maakte Ivo Verstraeten in de eerste klasse vier competiegoals. 'Normaal mag de waarde 24 zijn, bij mij was het 45. Dat is extreem, ze snapten het niet.' Ivo Verstraeten door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Drie dagen na het vastleggen van aanvaller Jorrit D'Haeseleer heeft Hoek ook nog een doelman aan de eerste selectie toegevoegd. De 22-jarige Jordi de Jonghe komt over van het Bel gische Heist, dat uitkomt op het tweede niveau in België. De Jonghe, die eerder jarenlang voor Beveren uitkwam maar na de fusie met Red Star Waasland op een zijspoor belandde, moet bij Hoek de concurrentie aangaan met Gilles Berckmoes. Bij Hoek houden ze er namelijk rekening mee dat de derde keeper in de se lectie, Robbie de Moor, wel eens voor langere tijd uitgeschakeld kan zijn. De Moor heeft een chroni sche blessure aan de buikspieren, waardoor hij ook veel last heeft van zijn liezen. Bart Corstanje zal geen deel meer uitmaken van de eerste selectie. De doelman stopte aan het eind van het afgelopen seizoen bij Zaamslag, leek als veldspeler zijn geluk in Hoek 3 te gaan beproe ven, maar trok afgelopen week zijn keepershandschoenen weer aan. Corstanje trainde enkele ke ren mee en wilde wel voor zijn kans gaan. Door de komst van Jor di de Jonghe is van een rentree voorlopig echter geen sprake meer. Corstanje zal terugkeren naar het derde elftal, maar zal wel beschikbaar bijven voor noodgeval len. De selectie van Hoek bestaat nu uit drie keepers - inclusief De Moor - en zestien veldspelers. De eerste officiële wedstrijd speelt de ploeg vanmiddag om 17.00 uur voor de beker in en tegen Terneu- zen. Voor Fabian Wilson is het een bijzonder duel. De rechtsback maakte deze zomer de overstap van Terneuzen naar Hoek, dat in de bekerpoule ook nog VC Vlissin- gen en Zaamslag treft. Die twee clubs spelen vanmiddag om 17.00 uur in Vlissingen tegen elkaar. Woensdag wacht voor Hoek het KNVB bekerduel met topklasser EW. Het duel in Echt begint om 20.00 uur. De twee andere Zeeuw se deelnemers, Goes en VCK, spe len woensdag al om 18.00 uur. Goes speelt thuis tegen Zwaluwen, VCK neemt het op eigen veld op tegen topklasser Argon. door Sven Bakker VLISSINGEN - Het wordt vandaag de dag van de waarheid voor Sacha de Leeuw bij het Ks-jeugd- ranglijsttoernooi. Ze kan op de finaledag in Vlissin gen drie titels halen: in het enkel spel tot en met twaalf en veertien jaar en in het dubbelspel tot en met twaalf jaar. De jonge speelster van de organise rende vereniging De Schelde boek te in de categorie tot en met veer tien jaar een knappe overwinning op de als eerste geplaatste Romy Traas, vorige week nog winnares van het Summerkidsjeugdtoer- nooi in Kapelle. De Leeuw, zelf als vierde geplaatst, won in drie sets: 6-1 5-7 7-5. In de finale speelt ze tegen haar clubge note Noortje Hermanides die geen problemen had met Evienne Schoenmaker: 6-1 6-0. Bij de jon gens tot en met veertien jaar werd de strijd tussen Daniel de Jonge en Yoël Oppatja gewonnen door de als tweede geplaatste De longe. Hij bereikte de finale door met 6-3 6-1 te winnen. Bij het Open Dauwendaeletoer- nooi in Middelburg vocht Iemke Kuyper zich naar de halve finale van het enkelspel in de 6-catego- rie. In drie sets was de speler van DOS te sterk voor Koen de Bruijn van tennisclub Zierikzee. Het werd 4-6 6-3 6-3 voor Kuyper, die het vandaag opneemt tegen - Edwin Bongaerts. In het dubbelspel 5 schakelden Thi- mo Petri en William de Ruiter het koppel Andros Bosman/Eelco Franke met 6-4 6-4 uit en bereik ten daarmee de laatste vier. ook al verteld. Op vrijdag werd ik weer uitgebreid onderzocht. Daar na was ik redelijk ziek, ik moest veel overgeven en in het weekend kreeg ik weer hoofdpijn. Op maan dag zou ik eigenlijk naar huis mo gen, maar 's avonds vertelde de arts dat er een plek open was geval len. Ik kon dinsdag de 9e geope reerd worden. Dat wilde ik graag, het was toch de enige optie. Sinds Tweede Paasdag had ik iedere dag pijnstillers geslikt. Daar wilde ik vanaf" De operatie verloopt succesvol. Vier dagen later mag hij naar huis, op zondag fietst Ivo Verstraeten zijn eerste rondje door Axel. De medewerker van Start People Uit zendbureau weet dan al dat voet ballen op niveau waarschijnlijk nooit meer aan de orde zal zijn. „Ik mag wel voetballen, maar niet koppen. Ik moet er dus een streep onder zetten. Dat is heel jammer, maar ik ben er vrij nuchter onder. Ik wil wel betrokken blijven bij Zaamslag, misschien als elftallei der. Het is een fantastische club. De mensen hebben me geweldig gesteund. Joris Rademakers en Kenny Verhoene zijn in het zieken huis bij me geweest, mensen van het bestuur zijn afgelopen week bij me thuis geweest. Dat waar deer ik enorm." Op zijn familie en vrienden kan hij altijd terugvallen. Ivo Verstrae ten is nog herstellende maar weet wel al dat hij graag in het voetbal wereldje actief wil blijven. En hij overweegt om volgend jaar weer te gaan tennissen. Tijdens een en kelpartij zal hij dan nog geregeld terugdenken aan het voetballen. „Het groepsgebeuren, dollen met elkaar, de supporters; dat is zó mooi. Dat ga ik echt missen. Mis schien wil ik volgend seizoen wel helemaal geen verplichtingen meer en lekker mijn vrije tijd inde len. En ik weet zeker dat ik nog eens een verre reis ga maken. Ge lukkig kan dat straks gewoon weer." Barry van der Hooft zaterdag-eersteklasser Zaamslag. gaan, voor een second opinion. „Ze herkenden de symptomen, maar het paste niet bij mij. Nor maal gezien komt het bij zwaarde re vrouwen, in de vruchtbare leef tijd voor. Nou, dat was ik niet, ha ha!" In Gent vragen ze zijn dossier op in Terneuzen, worden nieuwe onderzoeken verricht en de opties besproken. De geplande vakantie archieffoto Mark Neelemans naar Bali wordt geannuleerd en op 4 augustus volgt een onderzoek via zijn lies. Verstraeten: „Ik had het Idiopa- thische Intracraniële Hypertensie- syndroom. Een verhoogde hersen- druk, waarbij ze de eigenlijke oor zaak niet kunnen ontdekken. Dat was me in Terneuzen, waar ze me goed hebben behandeld, eigenlijk The Greenery Breda www.healthyhappylife.nl Het gaat om een set driebanden over tien caramboles. Abonnees die hiervoor belangstel ling hebben, kunnen zich vanaf van daag aanmelden bij organisator joop van den Oudenhoven. De abonnees dienen een e-mail te sturen naar het adres: jopou@zeelandnet.nl Na loting krijgen de drie kandida ten bericht en worden zij voor het gala in De Vroone te Kapelle uitge nodigd. Dick Jaspers was ook vorig seizoen te gast in Kapelle. foto Willem Mieras Spelen tegen Jaspers Drie abonnees van de PZC krijgen tijdens het Biljart Top Event in Ka pelle de gelegenheid om tegen we reldkampioen Dick Jaspers te spe len. VAAf zcwkr zanpc Het 'KOOKTHEATER' wordt gepresenteerd door exposanten met gezonde voeding en dranken. Stuur een mailtje als jouw bedrijf zich ook wil aansluiten, frank@smartexpos.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31