workshops Geef ook uw mening over Nazomerfestival PZC rUTiDeStem Studiedag: Het Nieuwe Werken Kom daarom naar de studiedag: "Het Nieuwe Werken: Hoelang kunt u er nog omheen?" /jfccuwscn- V laanderen 23e Festivaleditie in oktober met grote orkesten en bijzondere ensembles in een eigenzinnig en gevarieerd programma European Union Orchestra Noord Nederlands Orkest Koparclmiskaja Ensemble Syrène Saxofoon Kwartet Kraayenhof Tango Ensemble Het Zeeuws Orkest CelloStet Amsterdam Wishfulsïuging Duo Jung Tebbe. Hef Gelders Orkest 'Kom ontdekken hoe modern klassiek kan zijn www.pzc.nl Volg het festival op de website Naast de verslaggeving in de krant is tijdens het Nazomerfestival op de website van de PZC volop informatie over het evenement te vinden, met onder meer: Weblog festivaldirecteur Henk Schoute Videoreportages Voorbeschouwingen/recensies Het laatste nieuws Meetwitteren over het festival via hash- tag #znf De mening van de bezoekers van het Zeeland Nazomerfesti val telt. De PZC peilt bij de lo catievoorstellingen en de voornaamste optredens op het Abdijplein wat de be zoekers ervan hebben gevonden. Door een scheurtje aan te brengen in de stemformulieren die beschikbaar zijn, kan iedereen zijn of haar oordeel - variërend van één tot vijf sterren - kenbaar maken. Op het Abdijplein staan stembussen waarin de formulie ren kunnen worden gedeponeerd. De score is de volgende dag terug te vinden op de website van de PZC (www.pzc.nl/nazomerfestival). Een tus senstand wordt ook regelmatig in de krant gepubliceerd. Vorig jaar werden bijna 2100 stemfor mulieren ingeleverd. Het optreden van cabaretière Brigitte Kaandorp oogstte toen de meeste waardering: 4,71. Ook Freek de Jonge scoorde hoog met 4,63, goed voor een tweede plaats. Als derde eindigde Alain Clark. De Misantroop was met een vierde plaats de best scorende locatievoorstel ling. Lokatie Bezoek ook de PZC-container op het Abdijplein Een eeuw geleden gingen we met zijn allen fabrieken en kantoren in achter nieuw ontwikkelde machines aan. Een eeuw later lijkt het erop dat we de fabrieken en kantoren massaal de rug toekeren en ons precies de andere kant uit bewegen. We beschikken immers over laptops, (Pads, GSM en internet. Bovendien is onze werk plek bijna onbereikbaar geworden. Het Nieuwe Werken gaat over tijd- en plaatsonafhankelijk werken en is nagenoeg voor elke werkgever een onontkoombaar fenomeen. Binnen nu en vijf jaar zullen werkgevers wel mee moeten, anders wil er straks niemand meer bij hen werken. 15% van de Nederlandse organisaties (zowel groot ais klein) is er al in enige vorm mee bezig. Congreszalen zitten stampvol. Programma: 09.30: Ontvangst, koffie/thee 09.45: HNW, wat is het en waarom is het onontkoombaar. Wat komt er allemaal bij kijken. (Loek van den Broek, HNW specialist) 11,30: Wat is nodig op ICT gebied? (Maarten van Noort, directeur Worteil automatisering) 13.15: Rondleiding in het HNW pand van Z.L.T.O. 13.45: Wat heeft ZLTO gedaan om medewerkers mee te krijgen? (Roel Schutten, directeur Z.L.T.O.) 15.00: Hoe zien HNW gebouwen er uit; de aanpak voor nieuwbouw, verbouw en inrichting. (Peter Ruchti, draaljer+partners) 16.00: Veranderingen voor medewerkers en vooral voor leidinggevenden. Het proces van invoering. De overgang van 'aanwezig zijn 'naar output gestuurd werken' (Loek van den Broek) 17.00: Einde programma met drankje Deze studiedag is bedoeld voor General-, ICT-, HR- en Facility managers, Bestuurders en OR leden ongeacht de grootte van de organisatie. De prijs per deelnemer is €195,- exclusief btw. De dag gaat door bij 50 aanmeldingen. Organisatie BRABANTS DAGBLAD www-brabantsdagbiadn I Datum 26 oktober 2011 De 'Nieuwe Werken' locatie van Z.L.T.O. (Zuidelijke Land- en Tuinbouworganisatie) in Den Bosch. Deze workshop wordt mede mogelijk gemaakt door: draaljer+partners geeft uiorteU technology ZLTO jr* empowered people Concert op het Abdijplein. De Ondernemer is een uitgave van onder andere: www.pzc.nlwww.bndestem.ni De Ondernemer in samenwerking met 'HR Management', een opleidingsinstituut en adviesbureau uit Breda. Voor aanmelding gaat u naar www.pzc.nl/workshops Vragen mailt u naar: workshops@pzc.nl foto Lex de Meester \<r> -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 125