Literaire activiteiten Cornell's Vreewijk Film by the Sea Geniet van de Zeeuws-Vlaamse elementen www.perkpolder.nl Perkpolder zeeland nazomer festival festival zaterdag 10 september 19.00 uur met La Piel que Habito van Pedro Almodóvar 10-11 september Alles wat u wilt weten over boekverfilmingen. donderdag 15 september 13.30 -17.00 uur De essentiële ins en outs over het schrijven van je eigen roman. donderdag 15 september 21.00 uur Aaf Brandt Corstius en Machteld van Gelder voor de moderne vrouw. Aanmelden, info en tickets kopen: www.filmbythesea.nl Film by the Sea 9 t/m 18 september 2011 www.rdmbythesea.nl Cornells Vreeswijk film en intiem concert De film 'Cornell's' vertelt het verhaal van de legendarische troubadour Cornelis Vreeswijk. 'Cornell's' laat de hoogte- en dieptepunten van Vreeswijks leven zien: zijn kind, zijn tijd in de gevangenis en zijn verslavingen. De rise and fall van Cornelis Vreeswijk. Concert Piter Wilkens en band Na afloop van de film een intiem concert van Piter Wilkens en band. Deze Friese singer/songwriter staat algemeen bekend als de beste vertolker van Vreeswijk ooit. Blues die vanuit de tenen komt en liedjes die je raken. Combiticket: 17,50 meer info en combitickets kopen: www.filmbythesea.nl Film by the Sea 9 t/m 18 september 2011 www.hlmbythesea.nl Middelburg Goes Bergen op Zoom Vlissingen Breskens Oostburg Terneuzen Hulst Antwerpen Het Plan Perkpolder combineert wonen, recreatie en natuur, in Perkpolder, bekend van het veer Kruiningen-Perkpolder, worden de komende jaren woningen, een jachthaven en góifresort gerealiseerd. Dit centrale gebied van Perkpolder wordt omringd door nieuwe natuuren de typisch Zeeuws-Vlaamse schorren en slikken. Wilt u meer informatie kijk dan op onze website. 23 aug t/m 3 sept 2011 'ïmm.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 118