Een keur aan muziektalent ZNF2011 try-out prem 20.00 try-out Voorstelling op locatie Trojaanse Vrouwen Perkpolder Am Ziel Domburg Toreadors Sluiskil Oom Wanja Hongersdijk Voorstelling Festivalhart om 18.45 uur op het Festivalhart verzamelen Mathilde De Rietdekker Mooie Anna Stervend Europa Lust Kinderprogramma Festivalhart Droomtijd Huis woensdag donderdag vrijdag 24 aug 25 aug 26 aug prem 19.15 try-öut prem 20.15 try-out Zingen over mooie dingen Muziekprogramma Festivalhart PopAanZee RASA Waylon Laura Jansen Nazomerzingen Orquesta Patagon Esther Croenenberg Krystl Dotan Handsome Poets Tim Knol Ernst Jansz Daan Bandstafette Milow DJ's Roland Bolz (RASA) Randprogramma Backstage - tentoonstelling Picknick op het Abdijplein Net als voorgaande jaren is Popaanzee prominent ver tegenwoordigd op het Abdijplein. Het samenwer kingsproject van Poppunt Zeeland en de Zeeuwse poppodia verzorgt in het festivalhart bijna dagelijks het voorprogramma bij de hoofdact van de avond. De artiesten zijn veelal afkomstig uit Zeeland. De op- tredens beginnen telkens om 20.30 uur Het programma: Vrijdag 26 augustus, The Score. Twaalfkoppige fun ky-groove-band met Zeeuwse artiesten die hun spo ren inmiddels hebben verdiend in diverse formaties zoals The Punanas, Pillars en Bazzookas. Zaterdag 27 augustus: Roos Jonker. De zangeres trok vorig jaar de aandacht met haar debuutalbum Mmmmm en maakt sindsdien snel naam. Maandag 29 augustus: Steye. Multi(media)talent dat Prince-achtige funk combineert met britpop-ele- menten. Steye vervangt de eerder aangekondigde Charlene. Woensdag 31 augustus: Tuxedo Bandido. Zeeuws collectief dat - strak in het pak - opvallende popmu ziek brengt met retro- and latin-invloeden. Donderdag 1 september: Winnie Haarhuis. Sin- ger-songwriter met persoonlijke, directe liedjes. In 2009 bracht ze het debuutalbum Clouds uit. Vrijdag 2 september: Capital Sentimental. Net als Tuxedo Bandido afgelopen seizoen deelnemer aan het bandcoachingsproject van Popaanzee. Het Zeeuw se kwartet speelt 'progressieve psychedelica'. Een nieuw album is in aantocht. Zaterdag 3 september: Bandstafette. Zeeuwse muzikanten brengen in steeds wisselende samenstel lingen covers van bekende artiesten. De Popaanzee-reeks wordt dinsdag 30 augustus on derbroken-door studenten van de Roosevelt Aca demy. Zij verzorgen vanaf 19.30 uur op diverse bij zondere locaties in het festivalhart concerten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 112