de eerste plaats mensen blij maken' zeeland 123 Website Herinnering EXTRA VAKANTIEGELD! berco üSP Fizi opent seizoen met 'Somewhere' extra koopjesdagen bij Vlootschouw, eten en muziek op Havendagen O vrijdag 19 augustus 2011 Marsman voelt er niks voor zijn werk te exposeren en al helemaal niet daar dan ook zelfbij te moeten zitten om toelichting te geven. Al zijn schilde rijen, zijn te zien op zijn website: www.peopte.zeelandnet.nl/hmarsman „In mijn jeugd was er voor kinderen niet veel meer dan eigen gemaakt speel goed, potloden en papier. Ik herinner me nog goed dat ik samen met mijn broer en zus aan tafel zat te tekenen." ven en November-rain getuigen daarvan. Na vijf jaar sloot Mars man deze periode in het teken van rouwverwerking af „Dat had ook alles te maken met de geboorte van Sanne, onze eerste kleinkind." Op een van de schilderijen komt het meisje in stalend licht de we reld tegemoet rennen. Sinds .'Esoterie' werkt Marsman bij voorkeur met acrylverf al te kent hij ook nog wel met houts kool, inkt en krijt. Marsman be zoekt met regelmaat een expositie. Werk van Salvador Dali vindt hij niet zozeer mooi, maar wel intrige rend en echt liefhebber is hij van het werk van Monet en Christine Comyn. Tot nu toe schilderde hij vooral figuratief Hij wil daar wel wat op gaan variëren. Een aanzet daartoe gaf hij met Gaudi Visoen: een abstract lijnenspel met mid denin zijn impresssie van de Sagra- da Familia in Barcelona Marsmans meest recente werk Caudi Visioen: abstract lijnenspel met in het midden zijn impressie van de Sagrada Familia. foto's Ronald den Dekker ZIERIKZEE - Filmtheater Fizi in Zie- rikzee opent het nieuwe seizoen met de film Somewhere van de be kende regisseur Sofia Coppola op vrijdag 2 en zaterdag 3 september, aanvang 20.30 uur. Het verhaal gaat over de acteur Johnny Marco, die feestend door het leven gaat. Hij doet zich tegoed aan drank, drugs, mooie vrouwen en snelle auto's. Zijn ex-vrouw geeft aan dat zijn niet langer voor hun elfjarige dochter Cleo kan zorgen en het meisje komt dan bij haar vader wo nen. De eerste kindermatinee in het nieuwe Fizi-seizoen op woens dag 7 september biedt de film Heksje Lilly: Reis naar Mandolan. De voorstelling begint om 14.00 uur. Het programma voor septem ber biedt verder de films: Poetry (9/10 sept.), Rien a declarer (16/17 sept.) en The Tree of Life (23, 24 en een matinee op 27 sept.) lange vorststraat - goes Volgende week donderdag starten de Havendagen Zierikzee met de culinaire boulevard, kookdemon straties en muziek. Zoals de tradi tie wil wordt vrijdagavond de wie lerronde van Zierikzee gehouden en om 21.00 uur varen de verlichte kotters de haven binnen. Vrijdag avond en zaterdag is de culinaire boulevard ook weer geopend. Op zaterdag is er verder markt, het traditionele poortenconcert van Kunst en Eer en de vlootschouw waarbij het publiek mee kan va ren. Rond 17.00 uur start het boeg sprietlopen, er is live muziek en de havendagen worden tegen 23.00 uur afgesloten met vuurwerk. AutoTeam trakteert 110% korting op nieuwe auto's uit voorraad én /TXAutoTeam LJUA voel je v r i j Onderdeel won de Auromol tons Groep Bergen op Zoom. Roosendaal. Steenbergen, Goes, Vlissingen www.autoteam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39