1 f En de winnaar is, PZC 3-dagen Super-de-Luxe naar de Moezelvallei! Eenvoudig thuisbezorgd! Met zilver bekroonde topwijn pzc.nl/webwinkel pzc.nl/webwinkel Op stap in Trier en overnachten in het Superior design hotel Park Plaza Trier woensdag 17 augustus 2011 •WIJNWINKEL f categorie wijnen Schitterende met een zilveren medaille bekroonde Cötes du Rhone Villages Tussen de Mont Ventoux en de Dentelles de Montmirail liggen de wijngaarden van Plan de Dieu. De grond is hier zo arm dat de opbrengst per hectare zeer laag is. Hoe armer de grond des te geconcentreerder de wijn. In Plan de Dieu is de opbrengst zo laag dat er niet eens 1 fles wijn uit een druiven- stok gehaald kan worden. De wijnen mogen de AOC Cötes du Rhöne Villages voeren en kunnen prima ouderen. Jaargang 2009 won de zilveren medaille op het concours de Vinsobres. Plan de Dieu - Cötes du Rhöne Villages AOC 2009 Intens donkerrood van kleur, uitbundige fruitige geur met hinten van bramen. Volle, krachtige smaak met veel kruidige impressies (peper, ceder, rozemarijn), soepel en goed in balans. Lange kruidige afdronk met iets van karamel. Gemaakt van de druivensoorten Grenache Noir (50%), Mourvèdre (25%) en Syrah (25%). Adviesprijs €8,95 Lezersprijs 5,95 Betalen en bezorging De levertijd bij bestelling met de onderstaande bon is 10 werkdagen.Levertijd bij bestelling via onze webwinkel is 5 werkdagen. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klantenservice op telefoonummer: 0900 - 2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail door te geven. Bon Plan de Dieu - Cötes du Rhone Villages AOC 2009 Hierbij bestel ik: (aantal) x dozen (6 flessen) Plan de Dieu - Cötes du Rhöne Villages AOC 2009 a €5,95 per fles. VOORLETTERS VOORNAAM OmOv GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, ovv 'Wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. categorie reizen hotelovernachtingen Adviesprijs* 219,50 Lezersprijs* 125,- prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. U betaald eenmalig 7,50 reserveringskosten. Eenpersoonstoeslag is 99 per arrange ment, verlengingsnacht is 99 per kamer, per nacht inclusief ontbijt. Op slechts 2 uurtjes rijden van Maastricht vind je de oud ste stad van Duitsland; Trier. Deze adembenemende stad, gelegen aan de oevers van de Moezel, heeft een eeuwen oude historie en moet je zeker een keer bezocht hebben. Geen tijd om je te vervelen in deze Middeleeuwse stad! Super-de-Luxe Trier 2x overnachting in een prachtige kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangendiner Toegang tot Spa en Fitness Het is heerlijk wandelen over de levendige voetgangerszone te midden van leuke winkeltjes en boetiekjes en natuurlijk wandel je naar de Hauptmarkt, met haar schilders, portret tekenaars en bloemenverkoopsters. Even uitrusten aan de oevers van de Moezel en genieten van een lokaal wijntje met een idyllisch uitzicht over de rivier. Daarna weer inde benen om de meest indrukwekkende gebouwen te bezichtigen, zoals de Dom, de Kathedraal en natuurlijk de Porta Nigra, hét embleem van de stad. Met het bezoeken van de Moezelvallei en in het bijzonder de stad Trier, ben je, zonder twijfel, een prachtige ervaring rijker! Park Plaza Trier**** Om het verblijf in Trier helemaal bijzonder te maken, verblijf je in het luxe, superior designhotel, Park Plaza Trier. Dit 4-sterren deluxe hotel ligt midden in het centrum aan de voetgangers zone en op maar 5 minuten lopen van de Dom van Trier. De rivier de Moezel ligt op 500 meter van het hotel. Een openbare parkeergarage (betaald) ligt onder het hotel. De kamers van Park Plaza Trier beschikken over HD Flatscreen televisie, telefoon, gratis draadloos internet, airconditioning, kluis, minibar en een badkamer met bad, douche, toilet en föhn. De spa in Park Plaza Trier beschikt over een sauna, Romeins stoombad, ijsgrot, fitnessruimte, en een dakterras. Massages en schoonheidsbehandelingen zijn op aanvraag (en betaling) beschikbaar. Het arrangement is geldig op alle dagen van de week tot 12 april 2012 (m.u.v. feestdagen). Van 17 augustus 2011-31 oktober 2011 geldt een beperkte beschikbaarheid. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bezoek de website www.dmha.nl. U kunt ook een email sturen naar: reserveringen@dutchandmore- hotelarrangementen.nl. Voor eventuele vragen zijn wij telefo nisch bereikbaar op 070-8919254 (bereikbaar van ma-vrij, tussen 10-13 en 15-17 uur). ^'&M0RE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 74