DOLLE DAGEN IN ARNEMUIDEN zeeland 121 Voor mishandeling aangehouden man doet zelf aangifte van mishandeling door raddraaiers 3*N Hiep, hiep, hoera voor de kindervakantieweek Klassiek concert voor piano en cello Oldtimer trekkers op dors- en stoppeldag Jubileumrit over de Bevelanden Campingdienst door hervormde gemeente woensdag 17 - donderdag 18 - vrijdag 19 - zaterdag 20 augustus ZOMERCOLLECTIE 50% KORTING Angels jeans 39,95 LAATSTE RONDE OPRUIMING 50% korting bovenverdieping 35,-I 50% KORTING tl Jan de Nooijervof woensdag 17 augustus 2011 GOES - Met het einde van de schoolvakantie in kinderen van onder meer de gemeenten Goes en zicht zijn er weer kindervakantieweken. In een Borsele. In de Goese Polder op het veld van de aantal gemeenten bouwden de kinderen vorige W Goes is het thema deze week 'Mythen en Sa- week al hutten en vermaakten zich met andere gen'. Er zijn onder meer springkussens en er zijn activiteiten. En deze week is het de beurt aan de een clinic boogschieten, paardrijden, workshop toverfeedansen en een ballonnenclown. In Borse le maakten zo'n honderd kinderen gebruik van historische voertuigen uit de Tweede Wereldoor log die door het bevrijdingsmuseum beschikbaar waren gesteld. foto Ronald den Dekker door Lilian Dominicus GOES - De politie Zeeland zoekt ge tuigen van de vechtpartij die zon dagavond bij de botsauto's op de Goese kermis heeft plaatsgevon den. De 28-jarige Robbie Harinck, die na het incident werd aangehou den en overgebracht naar gevange nis Torentijd in Middelburg, heeft aangifte gedaan van mishandeling. Volgens hem maakt de 12-jarige jongen uit Goes, die met gekneus de ribben is afgevoerd naar het zie kenhuis, deel uit van een groep jonge raddraaiers van circa twintig personen in de leeftijd van 12 tot 22 jaar. Harinck zegt zelf niet te zijn begonnen met het uitdelen van klappen. „Wij waren met zijn vieren in de botsauto's. De 12-jari- ge jongen viel uit tegen een vriend van mij, hij werd van alle kanten op zo'n agressieve manier belaagd, dat ik ertussen ben gesprongen. Vervolgens heeft de 12-jarige mij verscheidene malen geslagen, óók in mijn gezicht. Er is ook een 20-ja- rige man, die de leiderrol op zich nam en klappen uitdeelde. Ik heb me verweerd en ben daarna met mijn vrienden een café in ge vlucht. Achteraf gezien was een knietje geven niet zo handig, maar ik moest wel reageren om mezelf te verdedigen." De uitbater van een naburig café bevestigt Harincks lezing. „Hij kon niet anders, die gasten zijn zó agressief Zij zijn ook begonnen met de vechtpartij. Deze 12-jarige jongen en zijn broertje komen uit de Goese Polder en zijn bij de poli tie bekend. Je begrijpt ook niet dat kinderen van die leeftijd om half twaalf 's nachts nog op straat lo pen, maar dat geeft ook wel aan uit wat voor nest ze komen. Vol gens diverse reacties op de PZC-website is de 28-jarige man weliswaar te ver gegaan, maar kon hij aan de andere kant niet anders omdat de twee jongens zich zeer agressief tegen hem opstelden. De man bij de kassa van de botsauto's zegt dat Harinck nog geluk heeft gehad dat de zaak niet verder is geëscaleerd. De politie zegt de zaak in onderzoek te hebben, maar kan niet bevestigen dat er daadwerkelijk een groep op de ker mis actief is die de boel loopt te verzieken. CADZAND Celliste Viviane Spanoghe en pia nist Luc Devos geven morgen een concert in de hervormde kerk aan de Prinsestraat in Cadzand. Het duo speelt werk van Beethoven, Cassado, Bruch en Brahms. Het concert is onderdeel van een reeks zomeravondconcerten in kerkjes in de regio. Het klassieke concert begint om 20.00 uur. Toegang kost 9 euro. Daarvoor krijgen de bezoe kers ook nog een drankje. KAMPERLAND De Oldtimer Trekker en Motoren club Midden-Zeeland houdt zater dag 20 augustus de 18e dors- en stoppeldag op een terrein aan de Molenweg in Kamperland. Oldti mertractoren geven ploegdemon- straties en naast de dorskasten kan het publiek ook de zelfbinder aan het werk zien. Op een showveld staan oude en nieuwe trekkers stil, zodat het publiek die rustig van dichtbij kan bekijken. WEMELDINGE De Oldtimerclub Midden-Zeeland viert het derde lustrum op zater dag 20 augustus met een rit over de Bevelanden. De club heeft 150 leden die alle maal een of meerdere oude auto's rijdend houden. De club verzamelt zaterdag om 13.30 uur bij Klein Stel le in Wemeldinge waar de stoet richting Colijnsplaat vertrekt. Daar pauzeren de chauffeurs. Daarna gaat het naar De Geveltjes in 's-Hee- renhoek. BAARLAND De hervormde gemeente 's-Graven- polder en Baarland houdt zondag 21 augustus een dienst op camping Scheldeoord in Baarland. Evange list P. Hazenoot gaat voor en het koortje van klederdrachtvereni ging Ons Boeregoed zal enkele lie deren uit het repertoire ten gehore brengen. Het thema van de dienst is 'er is nog tijd voor...'. De bijeenkomst begint om 19.00 uur. De collecte is voor Stichting Naar House. I* MODE Zomer restanten voor €15,- 2 voor €25,- Langstraat 73 Arnemuiden tel. 0118-606200 Walky Schoenmode, Langstraat 7, Arnemuiden www.walkyschoenmode.nl tel. 0118 - 603805 Deze 4 dagen alle confectie KOOPJESREKKEN €5,- €10,- €19,- en -75% Nachtkleding 25% korting Baby-zomer-mode 1/2 prijs Ondergoed koopjes actie Heren jeans 25% korting Vrijdagavond koopavond Langstraat 17 Arnemuiden tel. 0118-601588 Vrij parkeren Nieuwe wintercollectie komt binnen... Woning- en meubeisf olf order Langstraat 79 Arnemuiden tel. 0118 602937 www Jandenooljervof.nl Tijdens de dolle dagen: Strandlakens 20% korting Hoofdkussen 2e voor de halve prijs Badhanddoeken vanaf 4,- Handdoeken theedoeken 2,- p/st Meubelen, verlichting, tapijt, overgordijnen, binnen- buitenzonwering, vitrages, behang, meubelstoffen, laminaat, bed. bad&keukentextiel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 51