-nn msi Leonza Ferket Elizabeth Willemina Wouters-Mesu In MeThnrSfi^ffl 32 I familieberichten woensdag 17 augustus 2011 <1 (Densenlinq.nl In Christus ontslapen, mijn dierbare vrouw en onze lieve zorgzame moeder Jacoba Anna Maria Gader-Catsman 22-10-1946 14-08-2011 A. Gader en kinderen Dankdienst 12.00 uur Pinkstergemeente, Vrijdomweg 1, Vlissingen Begrafenis 14.00 uur Noorder Begraafplaats, Vlissingen Sterven doe je niet ineens, maar af en toe 'n beetje, en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt: ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Met droefheid om haar heengaan, maar tevens met grote dankbaarheid voorde vele jaren die zij in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Sinds 29 december 1997 weduwe van Johannes van Geersdaele Sint-Jansteen, 26 mei 1928 t Terneuzen, 15 augustus 2011 Axel: Sluiskil: Annita Agterhuis-van Geersdaele Geert Agterhuis in herinnering Robin en Tamara Dennis en Jessica, Yannick Fons Breepoel Correspondentieadres: Irenestraat 21 4571 VP Axel Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 19 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in Monuta Uitvaart centrum, Bellamystraat 28c, Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op maandag 22 augustus om 14.00 uur in het crematorium naast het uitvaartcentrum. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Leonza van Geersdaele-Ferket (schoon)moeder van: Edith Simpelaar-van Geersdaele (in liefdevolle herinnering) Ad Simpelaar oma en "ouwe" omaatje van: Sandra en Richard Max Petra en Gommert Youri Van een lach naar een traan van verlies naar mooie herinneringen. "Ik stel mij de heer bestendig voor: omdat hij aan mijn rechterhand staat, wankel ik niet" Wij wensen de familie Koole heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Wij hopen dat jullie midden in dit verdriet de warmte en de liefde zullen voelen om jullie heen, zodat dit enige troost mag brengen. Jurjen en Mariëlla Mare en Martine Egbert en Leonie Michiel en Catalijne Lodewijk en Dorien Marien en Manuella Jan-Hendrik en Maartje Ruben en Jeanine Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zuster en onze tante Leentje van der Linde Dreischor: P.J. v.d. Weijde-v.d. Linde Dreischor: Piet en Riet van der Weijde Oosterland: Leo en Marja van der Weijde Kinderen en kleinkinderen Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-buurman Ko Luteijn We wensen Dien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe voor de komende tijd. Anton en Agatha Gijzel Peter en Sandra, Eva, Lisa Het kaarsje is op. Wij branden nü een kaarsje voor jou. Rust zacht Cornelia Johanna Nieuwersteeg In de leeftijd van 91 jaar In liefdevolle herinnering Marijke Scharloo -Nieuwersteeg John Scharloo en Marjo van Estrik Olivier Edwin en Cindy Scharloo Lars, Indy, Lars, Franka Corine en Erwin Houmes Joachim, Noémi Heer, wijs mij toch Uwe wegen Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zeer zorgzame moeder en oma Dingena Adriana Poortvliet-van derJagt 14-11-1914 15-08-2011 sinds 1969 weduwe van Johannes Poortvliet Burgh-Haamstede: L.W.D. Geluk-Poortvliet E. Geluk Heinkenszand: C.H.J. Poortvliet E. Poortvliet-Geluk Amstelveen: J. Geluk M.Werther Max Liesje Eva Zeist: D. Geluk Daniël Thomas Felix Dordrecht: A. Geluk D. Boer Anna Ede: D.A. Poortvliet Hoedekenskerke: M. Poortvliet A. Poortvliet-Mudde Elena 15 augustus 2011 Zorgcentrum Rehoboth Bergweg 1,4461 LX Goes Correspondentieadres L.W.D. Geluk- Poortvliet Postbus 70,4328 ZH Burgh-Haamstede De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 20 augustus om 10.45 uur in Zorgcentrum Rehoboth. Hieraan voorafgaande is er van 10.00 uur tot 10.30 uur gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats in Goes. As it net kin sa 't it moat, dan moat it mar sa 't kin. (Fries gezegde) Na een ernstige ziekte is toch nog onverwacht overleden onze zoon en broer Joost Cornelis Woudstra 28-04-1954 11-08-2011 Friesland K. Wöudstra sr t Vlissingen W.J. van Belzen kinderen Woudstra Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder In de leeftijd van 83 jaar. Amersfoort: BramenLineke Jasper Florian Den Haag: Sassenheim: Grijpskerke: Janny en Coks Edith en Arjen Myrthe Riet en Ton Ad en Iet Nicolette en Vincent Roos Wilbert Adriaan David Zoutelande: Els en Frans 16 augustus 2011 Correspondentieadres Zwanenburgseweg 1 4364 RG Grijpskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 20 augustus a.s. van 10.00 tot 10.30 uur in De Ontmoeting, achter de Pelgrimskerk aan de Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. Aansluitend zal om 10.45 uur de afscheidsdienst, welke geleid zal worden door Ds. Ruiter, gehouden worden. De begrafenis vindt plaats om 11.45 uur op de algemene begraafplaats aan de Zoekweg te Vrouwenpolder. Na afloop kunt u de familie condoleren in bovengenoemde kerk. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Simnia voor hun liefdevolle verzorging en betrokkenheid. Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Gepko Prenger Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Henny Prenger-van Noord Gepko en Kathrin Gerome Roely Domburg, augustus 2011 Mj Voor de veie blijken van medeleven en de belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Prina Schroevers-de Meulmeester willen wij u hartelijk danken. üw medeleven is voor ons een grote troost en steun. In het bijzonder willen wij de artsen, personeel en vrijwilligers van het Hospice Het Clarahofje voor de liefdevolle begeleiding onze dank uitdrukken. Robbi Schroevers Kinderen en kleinkinderen Ariiemuiden, augustus 2011 17-08-2001 Chantal An echo is all, all I can reach now 17-08-2011 David

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32