Fenna Esme QysrladiiJ] Ko den Boer Ingrid de Jonge Dave Koole (i) ITIensenlinq.nl dinsdag 16 augustus 2011 familieberichten TJ Dolgelukkig zijn we met de geboorte van onze prachtige kleindochter Dochter van Michel en Kim de Kok-Krijnsen Zusje van Stijn Opa en Oma: Krijn en Mattie Krijnsen-Traas Overoma: C.C.Traas-Westerweele Oom en Tante: Mark en Patricia Ko is aan zijn laatste reis begonnen Met de wind in de zeilen Is hij in rustig vaarwater gekomen Ko, behouden vaart... Vol trots en met respect om wie hij was, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, vader en opa Vlissingen, 17-01-1934 Vlissingen, 15-08-2011 Suus den Boer - van Geetsum Wilma en Leendert Schouten - den Boer Bart en Wendy Koen en Sophie Alex en Corlinda den Boer - Kasander Romy Maurice Tim Sabrina en Mare Rubenslaan 56 4383 WG Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 19 augustus om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis Eedé, 25 maart 1920 t Hulst, 14 augustus 2011 'Wanneerje verdrietig bent, bbifdan opnieuw inje fiart enjezultzien datje built om watje vreugde schonk Met dankbaarheid voor alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven hebben we toch nog plots, maar in alle rust, voorzien van de dl. sacramenten der zieken, afscheid genomen van onze lieve en krachtige moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Jidia Marie Herman sinds 1975 weduwe van Marinus Dominions van dien Bosscfïe Roosendaal dtuub f en Dyrnph Utrecht: Scth en Rukje Xaat 'Roosendaal: Jesse enLudo De families: Herman van den 'Bossche 'Rijksweg 31 4529JB Eede Eén speciaal woord van dank aan a^n die haar de laatste jaren hebben bijgestaan. Vrienden, de thuiszorg, huisartsen, specialisten en het personeel van de Blaauwe Hoeve afdeling R1 te Hulst. De uitvaartdienst waarvoor u wordt uitgenodigd vindt plaats op vrijdag 19 augustus 2011 om 10.00 uur in de R.% parochie kerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming, Dorpsplein te Eede, waartm aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op begraaf plaats de Verrijzenishof tegenover de kerk Er is gelegenheid om de familie te condoleren na de begrafenis in restaurant De Ejeeke, Valeiskreekl2, 4529JRfEede. U kant afscheid van haar nemen in haar vertrouwde omgeving op Rijksweg 31 te Eede op dinsdag en donderdag tussen 15.00 uw en 20.00 uur. Irjfien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving. Wanneer je ouder wordt en de laatste jaren verstrijken, dan merk je pas goed dat je krachten wijken. Je wilde zo graag, maar kon niet meer. En juist dat niet meer kunnen, deed jou zo zeer. Vrijdagmiddag 12 augustus 2011 is in Ter Valcke te Goes overleden, de heer Jan Leendert Minnaard in de leeftijd van 72 jaar. Correspondentieadres: Mevr. A.P. van Houte-Felius Kerkweg25 4414 AA Waarde A.P. van Houte-Felius Familie Veldhof-van Houte Familie Willeboer-Sonke Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Intens bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeizame laatste levensfase voor ons geheel onverwacht, door de Heere op Zijn tijd en wijze van ons is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Hubrecht van der Hart in de leeftijd van 70 jaar. Krabbendijke: M.J. van der Hart-Blok Krabbendijke: Cees en Marja Rosanne, Harm-Jan, Matthijs, Elsemarie Krabbendijke: Linda en Jan Rosalie, Anne, Jurian Yerseke: Tonjaen Marck Josy Yerseke: Johan en Hanna Chanel, Ramon Harlingen: Jorina en Frits Yerseke: Christian en Dianne 14 augustus 2011 Dorpsstraat 64,4413 BN Krabbendijke Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. woensdag 17 augustus van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Friso- straat 1 te Krabbendijke. De rouwdienst wordt gehouden D.V. Vrijdag 19 augustus om 13.30 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Krabbendijke. Ook na de begrafenis is er in de kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verslagenheid geven wij u kennis dat op Gods tijd, maar voor ons geheel onverwachts, is overleden mijn geliefde zoon, onze geliefde broer, zwager en oom Hubregt van der Hart in de leeftijd van 70 jaar. Sterke de Heere Mayke met haar (klein)kinderen en ons met dit grote verlies. A. van der Hart-van Pagee Jo (in liefdevolle herinnering) Leen en Matie Lou en Mieke Marie en Ko FransienenToon Dien en Olivier Hans en Jeannet Corrie en Jan Ko en Lenie Neven en nichten Krabbendijke, 14 augustus 2011 Tot onze diepe droefheid is door de Heere weggenomen onze geliefde zwager en oom Hubrecht van der Hart Moge de Heere onze zus, schoonzus en tante met de kinderen en kleinkinderen willen ondersteunen in deze moeilijke weg. Rilland: Fam. J.C. Blok-Woudstra Rilland: Fam. P.A.M. Kruythoff-Blok Rilland, 14 Augustus 2011 We zijn verbijsterd door het plotselinge overlijden van vrouw van onze collega Ron Veel sterkte toegewenst aan Ron en familie directie en medewerkers van Proteye Veiligheidsbrillen b.v. Middelburg Geschokt zijn wij door het overlijden van onze oud collega Dave Koole. Dave was gedurende lange tijd -de motor van de land- en tuinbouwafdeling van WEA in Zeeland. Wij herinneren Dave als een joviaal persoon en een betrokken collega, die voor iedereen klaar stond. Directie en collega's WEA Accountants Adviseurs Dankbaar voor de vele jaren dat zij bij ons mocht zijn geven wij u met droefheid kennis dat uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Leentje Cornelia van der Linde-van der Linde Leentje sinds 27 februari 1990 weduwe van Jan Pieter van der Linde in de leeftijd van 91 jaar. Zierikzee: Cor en Bep Janco en Maijolijn Emma Angel i en Lucien Britt Dirksland: Aad en Francien Lianne Wij willen alle medewerkers van Allévo Cornelia in het bijzonder afdeling 'Hoge Duin bedanken voor de goede zorg en liefdevolle aandacht voor moeder. Zierikzee, 13 augustus 2011 Verpleeghuis Allévo 'Cornelia' Correspondentie-adres: Verrenieuwstraat 28 4301 HZ Zierikzee De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 17 augustus om 13.30 uur in het Dorpshuis aan de Mr. P. Moggestraat 5 te Drei schor. Voorafgaand aan de dienst kunt u vanaf 13.00 uur afscheid nemen. De begrafenis zal na de dienst, omstreeks 14.30 uur, plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Bogerdweg te Dreischor. Na de begrafenis is er in genoemd dorpshuis gelegenheid de familie te condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27