Colofon Wat blijft is de emotie... familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn familieberichtenonline. nl Paulina Josephe Totté-Burm fefjyriun) n amilieberichten. Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant IDensenlinq.nl maandag 15 augustus 2011 familieberichten 139 I Tot het laatst wilde je leven, door een sterke wil gedreven. Je geest was nog op volle kracht maar over je lichaam had je geen macht. Alle liefde, vrolijkheid en energie die jij hebt gegeven blijft voor altijd in ons voortleven. Na een ongelijke strijd en na vele dappere ondergane behandelingen, is van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze lieve vader, opa en overgroot-opa Arthur Josephus van Winsberghe Tuur echtgenoot van Tannie van Winsberghe-Enters 21 juni 1932 te Sluis 13 augustus 2011 te Brugge Sluis: T. M. van Winsberghe-Enters Sluis: Marianne en Ko Christel en Dirk, Daphne, Davy Francis en Tine, Jasper Sluis: Willy Aardenburg: Piet Correspondentieadres: Magdalenahof 6 4524 BN Sluis De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 17 augustus om 15.15 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Dudzele (Brugge). Aansluitend bent u in de gelegenheid om de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Arthur van Winsberghe Wij wensen de familie veel sterkte met de verwerking van dit verlies. Familie J. Knuijt- Enters en kinderen. Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van ons ma en oma terzijde stonden. Wij danken iedereen die ons verdriet heeft verstaan en in de vorm van steun, kaarten en aanwezigheid bij de crematie hier uiting aan heeft gegeven. kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, augustus 2011 15-8-2010 15-08-2011 Jaap Donze Verdriet dat niet overgaat, Heimwee en gemis dat altijd blijft. Het lijkt als de dag van gisteren. Toch is er alweer een jaar voorbij. Pa en Ma Frans en Rika Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Sluiftijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 61