mm t Jan Verstelle Opa 38 familieberichten maandag 15 augustus 2011 IDenseniinq.nl Elk afscheid betekent de geboorte van een herinnering. Verdrietig geven wij u kennis dat van ons is heenge gaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Elizabeth Hordijk-Gunst - Bep - sinds 17 januari 1979 weduwe van Jacob Hordijk Kloetinge, 19 mei 1920 Goes, 12 augustus 2011 Alphen a/d Rijn: Marijke en Wim Bergen op Zoom: Annemarie en Ko Koudekerke: Jaap en Gretha, in liefdevolle herinnering 's-G raven polder: Eric en Anke klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Lange Voorhout 3 4371 TB Koudekerke De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op woensdag 17 augustus om 13.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegen heid tot afscheid nemen. Aansluitend aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffieruimte van bovengenoemd rouwcentrum. Waarna wij geheel naar haar wens in familiekring afscheid van haar nemen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is na een kortstondige ziekte van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Maria Uitterhoeve - Everaard weduwe van Adriaan Uitterhoeve Middelburg, 12 september 1920 Goes, 13 augustus 2011 Goes:* Sjef Uitterhoeve Henny Uitterhoeve - van Gurp Goes: Ben Uitterhoeve Elly Uitterhoeve - van Damme Goes: Theo Uitterhoeve 's-Heer Arendskerke: André Uitterhoeve Rose-Marie Uitterhoeve - Wentzler Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: M.J.D. Uitterhoeve Appelstraat 62 4462 TM Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen van onze moeder op dinsdag 16 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 17 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een dappere en moedige strijd Heb je het eindpunt bereikt Deze tocht was veel te zwaar voor je Verdrietig om wat niet meer is En nooit meer zal zijn Dankbaar voor wat was En altijd zal blijven Na een leven lang kennis, wijsheid en humor te hebben geschonken, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Oud-Sabbinge, 24-7-1930 t Wolphaartsdijk, 12-8-2011 Lies Verstelle - Zandee Jan Verstelle en Anja van Doorn Kristie Nelleke Verstelle en Aart I Jssel t Susan en Roy Simon en Rian Verstelle - Moerland Rowan en Ron Demi Wim en Gerdie Verstelle - Kole Denise Anouk Emy Correspondentieadres: Papeweg 20, 4471 BG Wolphaartsdijk Wij nemen afscheid op woensdag 17 augustus om 13.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8 in j Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 14.00 uur op de begraafplaats aan de Oudelandseweg te Oud-Sabbinge. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in Dorpshuis "De Griffioen" te Wolphaartsdijk. We zullen je heel erg missen Susan Rowan Demi Krisitie Denise Anouk Emy We zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve, zorgzame broer en zwager Jan Verstelle Wim Verstelle t jaap en Koos Verstelle-Geelhoed Jan f en Janny Meyaard-Verstelle Maarten Verstelle t Adrie en Nel Verstelle-Zandee Jo en Jannetje van Doom-Verstelle Johan en Nelly Verstelle-Provoost Neven en nichten Wolphaartsdijk, 12 augustus 2011 Als ik het niet meer weet hou me vast... Jr Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Wij zullen je missen. Heden overleed zacht en kalm George Florimond Honorina van Regenmortel echtgenoot van Wilhelmina Mathilda van Regenmortel-Kaijser Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Koewacht: Mien Koewacht: Henny en Ingrid Tom en Laura Koewacht: Sonja en Wilfried Kevin en Kimberley Koewacht: Erwin en Machteld Chelsea Elyse Kayleigh Nicolai 12 augustus 2011 Roterijstraat 11,4576 BD Koewacht De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 17 augustus om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. De vogels trekken weg De bladeren ruisen in de wind De storm steekt even op en toen was het stil Van ons ging heen mijn lieve man en maatje, onze lieve pa en trotse opa Willem Pieter Cornelis van Wiiiegen Wim in de leeftijd van 64 jaar Janny van Willegen-Neve Marjon en Peter Luuk, Teun Ingrid en Patrick Eva René en Renske 12 augustus 2011 Wemeldingse Zandweg 4 4421 ND Kapelle De afscheidsbijeenkomst die we voor Wim houden, zal plaatsvinden op donderdag 18 augustus om 13.30 uur in gemeenschapscentrum "De Vroone", C.D. Vereeckestraat 74 te Kapelle. Er is vanaf 12.45 uur gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal naar de wens van Wim in besloten kring plaatsvinden. Wim kende heel veel mensen. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan nodigen wij u uit voor de afscheidsbijeenkomst. Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Wim van Willegen Vele jaren combineerde hij zijn vak als docent met dat van touringcarchauffeur bij ons bedrijf. Hij deed dat werk met inzet, plezier en enthousiasme. Wij zullen zijn opgewekt heid, collegialiteit en hulpvaardigheid erg missen en ons blijven herinneren. Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en personeel AMZ Borssele/Fa. de Muynck

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 60