Hein Cujé Jeremy 0 menseniinq.nl maandag 15 augustus 2011 familieberichten 137 Tot onze diepe droefheid heeft de HEERE op Zijn tijd van onze zijde weggenomen onze dappere vader en wijze opa Leendert de Blaeij weduwnaar van Cornelia Hamelink in de leeftijd van 80 jaar. Hellevoetsluis J.F.A. de Blaeij M.J. de Blaeij-Riemens Hannah en Stefan Leenke en Bram Thijs Temeuzen AJ. de Blaeij Temeuzen A.F. de Blaeij Manon en Mathieu Tamara Temeuzen, 13 augustus 2011 Correspondentieadres: Klaprooslaan 112 4537 CT Temeuzen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op woensdag 17 augustus om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Temeuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar de afd. nierdialyse van ziekenhuis 'De Hontevoor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Tot onze. diepe droefheid is van ons heengegaan mijn geiiefde broer en onze oom, Leendert de Blaeij Temeuzen M.M. de Pooter - de Btaeij Hoek Matty, Jo en kinderen Wemeidinge Anja Nuenen Rianne en John Samen gewerkt Samen genoten altijd samen... Na alle mooie jaren hebben wij hem uit handen moeten geven mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Wilhelmus Joseph Marie Boddaert Willy echtgenoot van Mien Boddaert-van Duyse Koewacht, 8 april 1926 f Hulst, 12 augustus 2011 Hulst: Mien Goes: Wim en Marleen Jelle Hidde Myrle Hulst: Alexandra en Peter Femke Thomas Truffinoweg 60,4561 NT Hulst U kunt afscheid nemen van Willy in familiekamer 1 van DELA, locatie "De Blaauwe Hoeve", Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op dinsdag 16 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 17 augustus om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kapel. De crematieplechtigheid vindt in besloten familiekring plaats. -tftn Wij ontvingen het verdrietige bericht dat onze buurman is overleden. Wij wensen Ria en verdere familie alle sterkte toe. Cor Thea Jasper en Femke Mike lina Mikey Luca en Gabriele Robin Esther Noor en Mees Ben en Tineke Teun en Bep Jan en Sjanet Andre Suset Tobi en Mart Mevr. Goedbloed en Sjaak Arne Anita en de kinderen Ronald Sietske en de kinderen - Jan en Addy ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING' Leven is als sneeuw, je kunt het niet bewaren. Troost is dat jij er was, uren, maanden, jaren. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze zus en tante Dimphie Daniëls in de leeftijd van 85 jaar. Bergen op Zoom: Jenny van der Wegen-Daniëls Utrecht: Sjaak en Annie Daniëls-van Vliet en Familie Goes, 11 augustus 2011 correspondentieadres: Kapitein de Haasstraat 26 4661 ZD Halsteren De crematiedienst zal gehouden worden op dinsdag 16 augustus om 12.00 uur in Crematorium Zoomstede te Bergen op Zoom, ingang Mastendreef 5. Samenkomst in het crematorium.* Zij die persoonlijk afscheid willen nemen van Dimphie, worden vriendelijk verzocht om dinsdag 16 augustus om 11.45 uur aanwezig te zijn in voornoemd crematorium. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Gilles Geelhoed sinds 23 juli 2010 weduwnaar van Dien Geelhoed-Helmstrijd 8 april 1919 te Colijnsplaat f 12 augustus 2011 te Zierikzee Familie Geelhoed Familie Hage Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Oude Rijksweg 8 4472 AG 's-Heer Hendrikskinderen De samenkomst zal woensdag 17 augustus gehouden worden in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk, Hoge Molenstraat te Zierikzee, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het kerkcentrum. Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van "Cornelia in het bijzonder afdeling "Hoge Duin voor hun liefdevolle zorg en aandacht. Geboren zoon van Niels 8c Maaike IJdema Kleinzoon en neefje van Jacqueline 8c Louis Vaes, Judith 8c Martin 11 augustus 2011 Meanderhof 1 4337 GL Middelburg 't Is maar goed. dat onder ons eeuwige armen zijn waarin Hij ons vast wil houden God heeft tot Zich genomen mijn lieve man, onze dierbare vader en opa Dave Koole in de leeftijd van 74 jaar Goes: Rina Koole - Borsje Den Haag: Marjan Koole Heinkenszand: Jeroen Koole en Kikki Myrbro Daniël Mariëlle Goes: Ronald Koole Goes, 13 augustus 2011 Middelmeet 29 4464 AX Goes De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op vrijdag 19 augustus om 11.45 uur in de Geerteskerk, Geertesplein 1, Kloetinge. Aansluitend begeleiden we Dave lopend naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Hierna ontmoeten we elkaar in het Geerteshuis in de Jachthuisstraat. Nog onverwachts overleed onze geliefde broer, zwager en oom David Koole Dave echtgenoot van Rina Koole- Borsje Zijn optimisme en goedheid blijft voor ons kenmerkend Hattem Janny Koole-Koole Driebergen Corry Koole-Ringelberg Grijpskerke Jo Koole Francien Koole-Francke Zwiggelte Bouwdewijn Koole Coby Koole-Beukema Middelburg Jaap Koolet Riet Koole-Geschiere Oss Ad Jansen-Koole Henk Jansen Grijpskerke Nel Louwerse-Koole Wim Louwerset Alphen a/d Rijn Piet Koole Eef Koole-Scherpezeel Veere Conqui Koole 13 augustus 2011 Lieve Dave, Altijd stond je voor mij klaar, niets was te veel. Ik zal je vriendschap en humor missen, maar deze blijven voor mij een waardevolle herinnering. Riet Koole en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 59