levensgrote Hotwheel-auto's zeeland 113 Surfevenement Mission Dove sP°rters in XL IS groter dan ooit ZW Bevelanden Drankrijdster veroorzaakt stroomstoring competitie met GERARD SP Tholen neemt de handschoen op Dance-dj's te gast bij Plan B aan de Markt Gereedschap weg uit bedrijfsgebouw Hardrijder Nieuwdorp is zijn rijbewijs kwijt Ponykar gestolen vanaf Nieuwe Diep maandag 15 augustus 2011 B Zondag verkozen tot Best of Show: ergens onder dit kostbare koetswerk gaat een standaard BMW M3 schuil. verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl foto Marijana Pajovic GOES - Een 22-jarige automobiliste uit Goes veroorzaakte in de nacht van vrijdag op zaterdag rond oo.io uur een stroomstoring rond de Langeweg in Wilhelminadorp - doordat zij een elektridteitskast uit de grond reed. Bij de kruising met de Deltaweg verloor zij de controle over de au to en sloeg over de kop. De be stuurster raakte gewond. Haar bij rijdster, een 24-jarige vrouw uit Goes, bleef ongedeerd. De bestuur ster bleek bij behandeling in het ziekenhuis gedronken te hebben. Haar rijbewijs is ingevorderd. Een deel van de omwonenden van de Langeweg zat door het ongeval enige tijd zonder stroom. SCHARENDIJKE - Belangstellenden kunnen zaterdag 20 en zondag 21 augustus bij zeil- en surfcentrum Brouwersdam tijdens Mission XL gratis kennis maken met de windsurfsport en het Stand Up Paddling, meedoen aan een sla lomwedstrijd, het allernieuwste materiaal testen en de wereldtop freestyle surfers in actie zien. Het had maar een haartje ge scheeld of er was helemaal geen editie 2011 gekomen. De mensen achter het amateurwindsurfevene- ment - een van de grootste ter we reld - kondigden vorig jaar de ze vende en laatste editie aan. Dat le verde zoveel teleurgestelde reacties op dat de organisatoren zich nog eens achter de oren krabden en met een beter idee kwamen; een nog veel groter evenement. Met onder meer een grote surfexpo van de grote merken surfboards en -zeilen. Organisator Herman van den Berg heeft zich verzekerd van de komst van nationale en internationale toppers op windsurfgebied. Free style wereldkampioenen Steven van Broeckhoven en Sarah Quita Offringa zijn present evenals Davy Scheffers en viervoudig wereld kampioen Gollito Estredo. Q www.brouwersdam.nl GOES - De Zeeuws Brabantse Sportvereniging voor Doven en zaalsportvereniging ZW Bevelan den gaan samenwerken. De dove sporters van ZBSD zochten de sa menwerking omdat hun competi tie onder niet-horenden beperkt blijft tot enkele wedstrijden per jaar. De samenwerking begint op proef met een zaalvoetbaltoernooi tussen vijf horende teams en vijf dove teams, bij Sportpunt Zeeland in Goes, zaterdag 19 november. Dat toernooi wordt gevolgd door een tweede in Bergen op Zoom, volgend jaar. ZBSD zoekt meer slechthorenden die gemengd wil len zaalsporten. SINT ANNALAND Dé afdeling Tholen van de SP heeft tijdens de braderie van Sint Anna- land, afgelopen zaterdag, vierhon derd werkhandschoenen laten teke- ken door het publiek uit protest te gen de kabinetsplannen om te be zuinigen op sociale werkplaatsen. De SP wil de handschoenen, sa mengebracht in een lange ketting, dit najaar naar Den Haag brengen in een landelijke actie tegen de be zuinigingsmaatregelen. GOES DJ Marquee draait donderdag 18 au gustus hink en soul in de Goese uit gaansgelegenheid Plan B aan de Markt. Op de vrijdagen 19 en 26 au gustus draaien DJ Neek en DJ Cher ry Cocaine van Drum'n Bass tot Electro muziek. Zaterdag 20 augustus komen twee Belgische dj's aan de draaitafels, Alex Deforce 8c Jazz Neversleeps. Zaterdag 27 augustus komt The Tro pical Drive-In, oftewel DJ's Cocy Bryce en Jameszoo. RILLAND Bij een bedrijfsgebouw aan de Hoofdweg in Rilland is tussen vrij dagavond 19.45 uur en zaterdagoch tend 07.30 uur ingebroken. Er is een deur opengebroken. Uit het pand is gereedschap met een waarde van vele honderden euro's weggenomen. Het totale bedrag aan schade aan het gebouw en de weggenomen goederen is nog on bekend. NIEUWDORP Een 24-jarige automobilist uit de gemeente Borsele moest vrijdag avond rond 21.25 uur zijn rijbewijs inleveren. Hij werd door de politie aangehouden op de Korenweg in Nieuwdorp na een snelheidsover treding. De man reed daar met een snelheid van 139 km/u. De toegesta ne maximum snelheid is hier 80 km/u. De man kon naar huis met een proces-verbaal. GOES Van een terrein bij een huis aan het Nieuwe Diep in de wijk Goese Meer is vrijdagochtend een ponyl- kar gestolen. Er was een gat in de omheining ge maakt, waardoor de ponykar is weggenomen. Het gaat om een groene, tweewieli ge sjees voor pony's. De wagen heeft een waarde van meer dan dui zend euro.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33