Willemina van de Woestijne-de Wolf Albertina Cornelia Snoek-Stouthart Hanna Geldof-Schout 3 8 I familieberichten zaterdag 13 augustus 2011 0 Hl9nsenlinq.nl HEERE! maak mij bekend mijn einde, en welke de mate mijner dagen zij; dat ik wete, hoe vergankelijk ik zij- Psalm 39 5 Met grote droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een periode van afnemende krachten, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder sinds 12 februari 2002 weduwe van Comelis van de Woestijne op de leeftijd van 92 jaar. Aagtekerke Middelburg Alblasserdam Kees van de Woestijne Willie van de Woestijne-Vos Corrie Westerbeke-van de Woestijne Willem Westerbeke Piet van de Woestijne Coby van de Woestijne-Ruit Borssele Lein van de Woestijne Krabbendijke Leida Zandee-van de Woestijne Rinus Zandee Hoevelaken Catrien Don-van de Woestijne Bert-Jan Don Aagtekerke Rinus van de Woestijne Jo van de Woestijne-Overbeeke Leerdam Nellie van Leeuwen-van de Woestijne Bert van Leeuwen Tholen Sannie van de Woestijne Meliskerke Ina van-de Woestijne Kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij willen het personeel van Zorgcentrum Eben-Haëzer bedanken voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 12 augustus 2011 Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres C. van de Woestijne, Burg. Geuzestraat 31, 4363 AP Aagtekerke Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 15 augustus van 19.30 tot 20.15 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Hier zal D.V. ook de rouwdienst worden gehouden op dinsdag 16 augustus om 13.15 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Geen hloemen Wm&r $Np£, Als ik doodga hoop ik dat jij erbij bent, dat ik je aankijk, dat je mij aankijkt, dat ik je hand nog voelen kan. Dan zal ik rustig doodgaan. Dan hoeft niemand verdrietig te zijn. Dan ben ik gelukkig. Remco Campert Mijn allerliefste vrouw, mijn liefste mama en onze oma werd drie weken geleden geconfronteerd met een ernstige ziekte. Na een moedige strijd heeft ze in bijzijn van haar naasten afscheid van het leven genomen. Q^errie Overmans - GTegerdingk echtgenote van Toon Hermans Amsterdam, 30 januari 1945 Antwerpen, .9 augustus 2011 "Wat zullen we je opgewekte, warme persoonlijkheid missen. Brasschaat: Wemeldinge: A. G. J. Hermans Conny Hoondert - Hermans Jan Hoondert Yomani en Salvador Samuel Giorgio en Rachelle Sorayda en Yanick Correspondentieadres: Noordelijke Achterweg 36 4424 EG Wemeldinge De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in besloten kring. - Gerrie hield van witte of zacht roze bloemen - Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit de familiekring heeft weggenomen onze geliefde zus, schoon zus en tante Willemina de Wolf weduwe van Cornelis van de Woestijne 's-Gra venpolder Jac. de Wolf 's-Gra venpolder W. de Wolf-Verschuure Goes Chr. Sturm 's-Gravenpolder P. Blok-de Wolf Kruiningen P. de Wolf A. de Wolf-Remijn Yerseke L. de Wolf T.F. de Wolf-van Damme 's-Gravenpolder J. de Wolf L. de Wolf-Louwerse Neven en nichten De Heere sterke onze neven en nichten met hun kinderen in dit smartelijk verlies. 12 augustus 2011 Verplegen was haar roeping. Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis dat voorzien van het sacrament der zieken van ons is heengegaan onze lieve en gewaardeerde tante - oud wijkverpleegkundige teVlissingen - in de leeftijd van ruim 104 jaar. Uit aller naam: J.A.M. Jongenelen Vlissingen, 11 augustus 2011 Correspondentieadres: Lange Voorhout 17, 4371 TB Koudekerke De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 16 augustus om 11.00 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 teVlissingen. Aansluitend nemen wij om 13.00 uur afscheid van haar in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Scheldehof en dr.W.N. Osterman voor de liefdevolle begeleiding en verzorging gedurende meer dan 18 jaar aan haar gegeven. Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende blijken van medeleven die we mochten ontvangen tijdens de ziekte en bij het overlijden van Het is voor ons een troostrijke gedachte dat zij voor velen van grote betekenis is geweest. Dankbaar kijken wij terug op een liefdevol leven en een waardig afscheid. Cor Geldof kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Zaamslag, augustus 2011 V Voorgoed uit ons midden. Voor altijd in ons hart. Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa Jacob Izak Hage Jaap willen wij iedereen hartelijk bedanken. P. Hage-Smalheer kinderen en kleinkinderen Dreischor, augustus 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 38