DvarltüBn Catoo Johan de Groene en Maatje Imanse Eliza Louwerse (J| ITlensenlinq.nl zaterdag 13 augustus 2011 familieberichten 137 Isabella Jacoba 8 augustus 2011 11.27 uur 2.655 gram 50 centimeter trotse papa mama Jean-Paul Vermeulen Emmelie Verkerk John Denverlaan 514462 LV GOES Emmelie Verkerk - Voetverzorging aan huis www.voetverzorgingaanhuis.nl AutoVermeulen Goes www.autovermeulen.nl l971 2011 Zaterdag 20 augustus zijn onze ouders en grootouders Freek Dekker en Corry Dekker-Wielemaker 40 jaargetrouwd. Wilt u hen feliciteren dan bent u van harte welkom van 15:30 uur tot 17:30 uur in "DeZandpuf". Zandput5, 4353 BA Serooskerke (W) De kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, 4364 A-S Mariekerkseweg 28 Op 23 augustus 2011 zijn onze ouders en (overgrootouders 60 jaar getrouwd Wij nodigen u graag uit voor hun diamanten receptie op dinsdag 23 augustus 2011 van 16.00-18.00 uur in hotel Van der Valk, Paukenweg 3,4337 WH Middelburg. Anja en Dick Siebe Maartje Tonia en Pum Rik en Sandrijn en Mila Lotte Verdrietig, maar met dankbaarheid terugkijkend op de biefde en hartelijkheid waarmee hij ons abs familie omringde, hebben we afscheid moeten nemen van onze zeer geliefde broer, zwager en oom. Jan Johannes Beije 22-08-1928 110-08-2011 t Weduwnaar van Johanna Jannetje Beije-Reinfwud Haarlem: J.A.P. Linck-Beije t F.W.G. Linck t Soest: A.PJ. Beije Steenwijk: N.P. Beije J. Beije-van 't Hoff Z ierikzee: J.C. Rotte-Beije J.G. Rotte t Bruinisse: P.F. Beije M. Beije-de Korte Oosterband: H.M. Beije R. Beije-Pbug Oosterband: TA. Beije C. Beije-Kbink Wibhebminadorp: C.H. Beije neven en nichten Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze voormalige directeur J.J. Beije we willen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte wensen. Directie en personeel Gebr. Beije B.V. Oosterland, 10 augustus 2011 And the wind will whisper your name to me. John Denver Bedroefd, maar opgelucht dat verder lijden hem bespaard is gebleven, is overleden na een goed en sportief leven mijn lieve man, vader en schoonvader Heinrich Gerhard Cujé Hein Middelburg, 5 juni 1933 f Goes, 11 augustus 2011 Oost-Souburg: M. Cujé- van Bemden Zhury en Yentl Oost-Souburg: R. Cujé E. Jonkheer Vlissingsestraat 52 4388 HE Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 17 augustus om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Tot onze spijt moeten we afscheid nemen van onze vroegere sportvriend Hein Cujé We wensen Ria, Robert en verdere familie veel sterkte toe. De lopers van Dynamo IN PLAATS VAN KAARTEN Ze heeft nu haar rust gekregen Na een kort verblijf in het ziekenhuis, is voor ons geheel onverwachts rustig en vredig ingeslapen, mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Lenie van Tiel-de Graaf Echtgenote van Adrie van Tiel In de leeftijd van 87 jaar. Middelburg: A.P. van Tiel Oost-Souburg: Wim en Netty Florentien Oost-Souburg: Carla en Ron Vlissingen: Peteren Jannie en kléinkinderen Goes 10 augustus 2011 Buitenruststraat 117 4337 EL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 16 augustus van 09.45 tot 10.15 uur in het uitvaartcentrum van Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaats vinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Onze welgemeende dank gaat uit naar de Stichting Zorgstroom en hetA.D.R.Z voor de liefdevolle verzorging die zei van hun gekregen heeft. Tevens willen wij Peter Hage en Mieke de Fouw van Monuta de Voorzorg bedanken voorde professionele verzorging van haar uitvaart. Herinner mij niet in sombere dagen, herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Tot onze grote ontsteltenis en droefheid is, voor ons veel te vroeg overleden mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Charlotte Elisabeth van Gemert-Hazenberg in de leeftijd van 73 jaar. Vlissingen: joop van Gemert Dolly Kamperland: Sandra Klap-van Gemert René Klap Dennis, Robin Vlissingen: Mariëlle van Gemert Maarten Kepers Rik, Ilse Vlissingen: Eelco van Gemert Ingrid Jongepier Kalle, Melle Onze dank gaat uit naar de verpleging en verzorging van verpleeghuis Ter Reede, huisje 16, voor de liefdevolle verzorging. 4381 EX Vlissingen, 11 augustus 2011 Lange Zelke 45 Charlotte is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg waar u afscheid wan haar kunt nemen op dinsdag 16 augustus van 12.45 tot 13.15 uur. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. De begrafenis zal om 14.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in genoemd uitvaartcentrum. Lieve Oma Nooit meer samen leuke dingen doen. Rust zacht. Dennis, Robin, Kalle, Rik, Ilse en Melle Op 10 augustus jl. overleed onze oom echtgenoot van Nellie Louwerse - Dronkers Wij bewaren goede herinneringen aan hem. Wij wensen tante Nel, Lia en Gert, Santa en Ab en de kleinkinderen veel sterkte toe. Janna van Wouwe-Dronkers Piet van Wouwe (in herinnering) Simon en Carola Reinier en Eline Tineke en Rob Suzan en Saco en kinderen Serooskerke, 10 augustus 2011 Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder en mijn lieve zus Francina Snijders-Melse weduwe van fan Snijders in de leeftijd van 97 jaar en 10 maanden. Mam bedankt voor alles, ik ga je ontzettend missen. Joop Snijders Suus Snijders t Suus v.d. Vlugt-Melse Namens mijn moeder heel veel dank aan de medewerkers van ZQrgstroom voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 7 augustus 2011 De crematie heeft in stilte plaatsgevonden op vrijdag 12 augustus 2011. Correspondentieadres: Westerscheldestraat 185,4335 NG Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37