Ik kan wel 100 glossy's volschrijven Zeeland zeeland! 26 Werkzaamheden sluizencomplex Terneuzen Zuidbrug Westsluis afgesloten." Werkzaamheden Zuidbrug Westsluis Terneuzen P| komen we verder a. t ZEELAND Kwaliteit van leven is erg hoog Zeeland kent al heel wat 'Zeeuwse' bladen zaterdag 13 augustus 2011 Rijksoverheid u wegwerkzaamheden omleidingsroute Van maandag 22 augustus 06.00 uur tot maandag 5 september 06.00 uur Rijkswaterstaat voert van 22 augustus tot en met 5 september werkzaamheden uit aan de Zuid brug over de Westsluis. De werkzaamheden zijn nodig om de levensduur en de bedrijfszekerheid van de brug te kunnen garanderen. Tijdens de ochtend- en avondspits worden er op werkdagen van 07.40 uur tot 08.20 uur en van 16.40 uur tot 17.20 uur bloktijden voor het wegverkeer inge steld op de Westsluis. Van deze vaste bloktijden kan afgeweken worden voor de passage van tijgebonden schepen. Verkeersregelaars ter plekke leiden het verkeer, in geval van filevorming, naar de brug van Sluiskil. Fietsers en voetgangers ondervinden geen hinder. Zij kunnen oversteken via een sluisdeur. Omleidingsroutes Verkeer vanuit de Westerscheldetunnel (N62) richting Terneuzen, volg T. Verkeer vanuit Sas van Gent richting Terneuzen, volg T. Verkeer bestemd voor Dow en de Westerscheldetunnel, volg D. Gele borden of tekstkarren ter plaatse geven de omleidingsroute aan. Van maandag 3 oktober 06.00 uur tot maandag 17 oktober 06.00 uur worden er werkzaamheden uitgevoerd aan de Noordbrug. Kijk op www.vanAnaarBeter.nl of bel 0800-8002. van Anaar Beter Door goed voorbereid op weg te gaan Zeeland kent een hele trits aan (glossy) bladen. Daar komt er dit najaar weer een bij. Zeeland, met een ver schil tussen zee en land. Het blad is bedoeld voor men sen van buiten Zeeland. door René Schrier Zeeland is zo verschrik kelijk mooi. Maar als je daar dagelijks mid denin staat, dan zie je dat niet meer. Voor mensen van buiten Zeeland is de ze provincie gewoon een stukje buitenland, met culinaire attrac ties, rust en ruimte, shoppen en de Vlaamse steden binnen handbe reik." Juist voor die mensen van buiten Zeeland verschijnt er dit najaar een nieuw glossy magazine over Zeeland. Hoofdredacteur is Nelle- ke Launspach en het blad, Zeeland genaamd, is een uitgave van Pro motie Zeeland Delta en de geza menlijke Zeeuwse VW's. Launspach heeft in verschillende delen van Zeeland familie wonen en kent de provincie goed. „Oes ters, kreeften, Zeeuwse knoppen en andere streeksieraden, topkoks, de wijn van Klein Schorre, prachti ge golfbanen, het strand, bolussen. Noem maar op. Zeeland heeft het allemaal. Ik kan wel 100 glossy's volschrijven." In het eerste nummer staan artike len over onder meer de Zeeuwse topkok Richard Ekkebus, golfen in Zeeland, Klein Schorre en fietsen in Zeeland. En een interview met commissaris van de koningin Kar- la Peijs. Niet echt verrassende on derwerpen. „Ja maar Karla Peijs draagt Zeeland wel uit. En we wil lende onderwerpen op een andere manier belichten. Dat is ook het 9 Oesters, de parels van Yerseke 1 ii Zeeuiv in het buitenland: Jterrenchol it f Richard Ekkebus Hong Kong Do mooislc golfbanen in Zeeland 011 Vlaandoren k 10 jaar topwijn van Wijnhoevo de Kleine Schorre Fietsen aan zet en glamorous shoppc-n 11 Knokke De omslag van de nieuwe glossy over Zeeland. verschil met een toeristische bro chure. Ik denk ook aan een artikel over topless rijden, ik bedoel dan met een cabrio. Dan moet je in Zeeland wel je maatregelen ne men want je hebt zo je hoofd ver brand." Ook aan lifestyle zal flink wat aan dacht worden besteed in het blad Zeeland. Launspach: „Zeeland zit vol met binnenhuisarchitecten. Als je ziet hoe mooi veel huizen zijn ingericht. Daar gaan we dus ook aandacht aan besteden. Kijk ook eens naar die prachtige hotels in Zeeland en de Bed en Breakfast adressen. En wat denk je van het fenomeen dat je in Zeeland ge woon langs de weg geld in een pot je kunt doen en dan een kilo appe len of pruimen mee kunt nemen. Dat geloven mensen in de Rand stad helemaal niet. Dat hoort wat mij betreft bij de kwaliteit van le ven, die in Zeeland heel erg hoog is." Ze snapt niet dat pensionado's er voor kiezen om naar Florida of de Antillen te verhuizen: „In Zeeland heb je dat ook allemaal. Je kunt je kleinkinderen blijven zien en je hebt er geen taalproblemen." Vivace, over lifestyle en wonen en het 'betere leven in Zeeland'. Vaste pijlers in het gratis blad zijn exclu sief woningaanbod, in- exterieur en bijzonder wonen, financiële tips, autonieuws, mode, cosmetica, kunst, cultuur en reizen. Zilt Zeeland, een blad van Zeeuw se woningbouweorperaties en de provincie dat verspreid wordt met de Volkskrant. Zeeland Magazine, een magazine dat ieder kwartaal wordt verspreid onder meer dan 163.000 klanten van DELTA. ZLnd verschijnt begin 2012 en wordt aangekondigd als een nieuw, prikkelend magazine over Zeeland. Zeeland op niveau, wordt ver spreid bij mensen die de kunst van het genieten verstaan, behorend tot de hogere welstandsklasse en woonachtig op de Bevelanden, Wal cheren of Schouwen-Duiveland. Zij en Zeeuws, een blad voor Zeeuwse gelovige vrouwen dat gaat over zaken als geloof, opvoe ding, gezondheid, mode, werken en hobby's. Enjoy Zeeuws-Vlaanderen, Een glossy over bourgondisch genieten in eigen land. Z!GN, een gratis lifestyle maand blad voor een breed publiek over mode en cosmetica, auto's, reizen, wonen en inrichten, uitgaan en culi nair, sport en cultuur en de mooie kanten van het dagelijkse leven. Zeeland Port, een blad van de ha venschappen. Scheldestromen, een uitgave van het gelijknamige waterschap.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 26