Op reis met uw krant naar betoverend Sicilië PZC PZC Auto's in de jaren '50, '60 en '70 de ndernemer 8 - daagse vliegreis, vertrek 15 oktober pzc.nl/webwinke! Mondial Tours pzc.nl/webwinkel Wat kunt u in de komende Ondernemer verwachten Reisperiode: 15-10 t/m 22-10-2011 Lezersprijs 995,-* *Prijs o.b.v. tweepersoonskamer. Toeslag eenpersoonskamer 175,- 42 I vrijdag 12 augustus 2011 Deze prachtige reis is inclusief: Bustransfer van uw regionale opstapplaats naar de luchthaven en retour Vlucht met gerenommeerde luchtvaartmaatschappij naar Catania en retour Luchthavenbelastingen veiligheidstoeslagen Transfer van de luchthaven naar het hotel en retour Zeven overnachtingen op basis van halfpension in vlersterren Park Hotel Silemi in Letojanni, direct gelegen aan het privé strand Dagexcursie naarTaormina met rondleiding Dagexcursie naar de Etna Plaatselijke Nederlandstalige reisleiding categorie reizen rondreizen Bon LEZERSREIZEN - SICILIË I Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakket en boekingsformulier naar: VOORLETTERS VOORNAAM I NAAMO M O V ADRES POSTCODEPLAATS I TELEFOON 1 MOBIEL E-MAIL- Stuur deze bon naar: Mondial Tours, Postbus 500,7500 AM Enschede I De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan Opstapplaatsen: Almelo, Apeldoorn, Arnhem, Den Bosch, Eindhoven, Enschede, Goes, Nijmegen, Roosendaal, Tilburg, Zwolle Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl, tel. (053) 484 25 26, maandag t/m vrijdag tussen 10.00 en 17.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.com Deze reis naar Sicilië brengt u naar het eiland van bloei ende citroenbomen, glinsterende schatten uit vervlogen tijden en met een veelzijdige flora en fauna. U zult onder de indruk zijn van de adembenemende schoonheid van het landschap en de vriendelijke bevolking. Beleef oeroude legenden en volg de sporen van verschillende volkeren en culturen. Kronkelende wegen leiden u naar schilderachtige vissersdorpjes met mystieke ruïnes en eenzame baaien. Ondertussen doorkruist u een indrukwekkend bergland schap met de onheilspellende Etna op de achtergrond. U overnacht in het viersterren Park Hotel Silemi in Leto janni, direct gelegen aan het privé strand en 3 kilometer van het centrum van Taormina. Na deze reis duizelt u van alle indrukken en sluit u Sicilië in uw hart! De dvd-serie Auto's in de jaren... blikt terug op enkele belangrijke decennia uit de geschiedenis van de auto in Nederland. Bijzondere fragmenten uit het Polygoonjournaal tonen u alle ontwikkelingen rondom de heilige koe. Daarnaast ziet u op deze dubbel-dvd's een programma dat een beeld schetst van Nederland in het betreffende decennium. Voor meer informatie per jaar kunt u terecht in onze webwinkel. Adviesprijs 16,95 Lezersprijs 14,95* prijs per stuk-exclusief verzendkosten categorie dvd's games Datum Thema 17 september Special Moerdijk Schouwen-Duiveland 15 oktober Transport Logistiek 19 november Gemeentespecial Meer informatie? deOndernemer West-Brabant T 076-53122 55 Eteamwestbrabant@bndestem-pzc.nl deOndernemer Zeeland T 0118-434 070 E teamzeeland@bndestem-pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 72