alleen om de^prijzen Online bingo zit in de lift in Sint Kruis Bella Bella .Yogalessen op en bij het strand vrijdag 12 augustus 2011 1 niet zo goed gezind. Even op de kaarten van de buren koekeloeren. Hé, daar zie ik al heel wat meer doorgekraste getallen dan op mijn eigen blaadje! Het duurt dan ook niet lang voordat de eerste bingo door de tent weer klinkt. Na een goedkeuring van het recreatieteam en een luid applaus van het publiek, neemt het jo chie zijn prijs in beslag. Na de pauze een nieuwe kans dan maar. Maar he laas, weer niets. Keer op keer gaan de prijzen aan mijn neus voorbij. Terwijl om mij heen juichkre ten worden geslaken, blijft het aan mijn tafeltje angstvallig stil. In de allerlaatste bingoronde heb nog maar tien van de 24 getallen afgestreept als er alweer iemand roept dat hij prijs heeft. En bij mijn bingopartner in crime is het de hele avond ook al niet veel soeps. Jammer, teleurstellend, maar ach, het was wél gezel lig. Dat klinkt als een dooddoener (is het natuurlijk ook wel een beetje), maar het is wel precies wat het spel op de camping zo populair maakt, volgens los van Damme, mede-eigenaar van de camping. „Het sociale aspect is bij bingo veel belangrijker dan het spel zelf. Er zijn hier ook maar weinig 'ech te' fanatiekelingen. De meeste mensen spelen puur voor het vermaak." Strandcamping Groede houdt doorgaans elke maan dag kinderbingo (10.00 uur) en 'volwassenenbingo' (21.00 uur). Kijk voor precieze data even bij het recreatieprogramma op de website. Adres: Zeeweg 1, 4503 PA, Groede. Tel.: 0117-371384. www.strandcampinggroede.nl Bingo is hot. Het spel is niet alleen een te rugkerende trend op Nederlandse cam pings, maar heeft zich nu ook bewezen op het internet. In 2010 bedroeg de wereldwijde omzet van bin gowebsites ongeveer vier miljard euro. Cijfers over de populariteit van bingo in Nederland zijn er (nog) niet, maar Hulya Ak van MariaBingo schat dat dagelijks 'duizenden' Nederlanders onli ne en offline bingo spelen. Hij constateert dat vooral na de zomervakantie het spel online een flinke impuls krijgt. Het succes van bingo op het internet is vermoe delijk te danken aan de relatief lage kosten en het gemak dat het spel met zich meebrengt. Je kiest je eigen favoriete bingohal en speelt al mee vanaf een paar eurocent per kaart. Het is een spel dat je veel geld kan opleveren, terwijl het je maar weinig hoeft te kosten. En daar zit dus ook gelijk grootste verschil tus sen traditionele bingo en online bingo. De prijs. Waar je bij de traditionele bingoavonden nog eens kansmaakt op een koffiezetapparaat of een bestekset, speel je op het internet echt om geld. De hoogte van het gewonnen bedrag is afhanke lijk van het aantal deelnemers aan de ronde. Daarbij geldt dan ook: hoe meer deelnemers, hoe meer geld je kunt verdienen. Om de gezelligheid van de bingozalen ook onli ne te creëren, zijn chatrooms geïnstalleerd. Die kun je gebruiken om andere spelers te feliciteren met hun prijs of om bijvoorbeeld tips uit te wis selen. Het principe van het kansspel is nog steeds het zelfde, maar het is voor de deelnemers een stuk ontspannender gemaakt. 'Bingo' roepen of het doorstrepen van getallen is verleden tijd. Dit gaat allemaal automatisch. Dus geen gestress meer, omdat je net even een getalletje niet goed hebt gehoord. Ak: „Online bingo maakt het mogelijk om het spel met hetzelfde plezier als op de camping te spelen. Maar dan wel lekker vanuit eigen stoel in je eigen huis." Blije gezichten bij de winnaars van 'alweer een mooie prijs'. al eens de musical Mamma Mia gespeeld. Dus nu help ik met het instuderen van de danspasjes." Of ze over enkele jaren het we reldje van podia, prachtige kostuums en ro de lopers betreedt? „Dat weet ik nog niet. Vroeger wilde ik altijd juf worden, maar dit vind ik eigenlijk ook wel heel erg leuk." En weg moet ze weer. De musicalsterren in spe worden geroepen'door de andere leden van de cast: het is weer hoog tijd om te repe teren. ii-t. om 9.00 uur terecht bij De Zwin hoeve in Retranchement en een dag later om 9.30 uur bij Be- achhouse 25. Op dinsdag (19.00) en donderdag (9.30) bij De Mau- ritshof in IJzendijke en op woens dag (10.00) bij Groede Podium. Deelname: 7,50 euro. Kinderyoga: 5 euro. SttHtlTEB AXO l-IEESTYI-E BE vmiBQ Bedrijfsweg 4, 'Vrijburg' Vlissingen www.scooterandlifestyle.nl 0118-47 06 66 Yogalessen op het strand. BRESKENS - Op en nabij de West-Zeeuws-Vlaamse stranden worden nog tot en met 21 augus tus zomeryogalessen gegeven. Op zaterdag is er kinderyoga bij Be- achhouse 25 in Breskens (10.00 uur) en op woensdag bij Groede Podium in Groede (10.00). Volwassenen kunnen op zaterdag Breng eens een bezoek aan onze showroom, ook voor alle gadgets en de shopping collectie van Vespa!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 69