Trijntje Maria Hoogerwerf-Klootwijk O (Hensenlinq.nl vrijdag 12 augustus 2011 familieberichten 133 SLS1 Tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve vader en opa Jozias Willem Flikweert Jos hebben we veel hartelijk meeleven ondervonden. Daar het voor ons onmogelijk is iedereen hiervoor persoonlijk te bedanken, wil ik dit mede namens mijn kinderen via deze weg doen. Allen die met ons hebben meegeleefd in bezoeken, woorden, brieven en in condoleance, willen wij onze hartelijke dank betuigen. Ook uw aanwezigheid tijdens de rouwdienst en de begrafenis heeft veel voor ons betekend. Familie J.C. Flikweert-Bolijn Goes, augustus 2011 DANKBETUIGING Achter de tranen van verdriet schuilt een glimlach van herinnering. Bedankt lieve mensen voor de warmte en de over weldigende belangstelling die wij van u 'mochten ont vangen zowel tijdens de ziekte als na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en trotse opa Klaas Grootenboer Het gemis is er niet minder om maar te weten dat Klaas bij veel mensen geliefd was geeft ons erg veel steun. In het bijzonder willen wij de longartsen en het personeel van de longafdeling bedanken omdat zij er echt alles aan gedaan hebben om de ziekte onder controle te krijgen en toen dat niet meer ging om het Klaas zo comfortabel mogelijk temaken. Dr. Bruel, Dr. Vrolijk en de assistentes willen we bedanken voor hun snelle reactie en komst wanneer Klaas een longaanval kreeg. Voor ons was dit een enorme geruststelling. Ds. de Graaf voor uw bezoekjes tijdens deze moeilijke dagen en het leiden van de rouwdienst. De begrafenisondernemer, Dhr. J. van Wageningen bedankt voor de fijne begeleiding tijdens de moeilijke dagen en de correcte begeleiding tijdens de begrafenis. Teunie Grootenboer-Hameete Robert Annemarie en Rick Freek Zierikzee, augustus 2011 Voor alle hartverwarmende reacties na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Jakomina Jozina Heijboer-van Essendelft zeggen wij u hartelijk dank. Nieuwerkerk: Gré Stolk-Heijboer Jan Stolk Oosterland: Marie van der Maas-Heijboer Kees van der Maas in liefdevolle herinnering kleinkinderen en achterkleinkinderen Nieuwerkerk, augustus 2011 Ontroerd en dankbaar voor het medeleven, tijdens het ziekzijn en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder willen wij u mede namens de kinderen en kleinkinderen oprecht bedanken voor uw hartverwarmende aandacht en steun. Adriana en Pleun Roobol-Hoogerwerf Anneke en Bart Leijdekker-Hoogerwerf Vlaardingen Zierikzee, augustus 2011 Zoveel kaarten. Zoveel belangstelling. Zoveel troost. Zoveel herinneringen. Voor uw bezoek, bloemen, gesproken of geschreven woorden van troost en de voor ons vaak persoonlijke en hartverwarmende blijken van deelneming en medeleven, die wij mochten ontvangen zowel tijdens zijn ziek zijn als na het overlijden en bij de begrafenis van onze zeer geliefde zoon, broer, zwager, oom en mijn vriend Jan Pleune betuigen wij onze welgemeende dank. In het bijzonder dank aan sportvereniging D.F.S. voor de inzet tijdens de herdenking en na de begrafenis die op zijn sportcomplex kon plaatsvinden. Het is goed te weten dat u mede beseft wat wij in hem verliezen en dat wij hem in dierbare herinnering zullen bewaren. Voor altijd in ons hart Maijan en Nico Rinie Corina en Henry en kinderen Michel en Ema en kinderen Marjan Burgh-Haamstede, augustus 2011 Al 30 jaar een begrip in Zeeland: uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv REQUIEM tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Van der Hooft Uitvaartzorg C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuilvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33