familieberichten zoeken-» vinden «-reageren fa mil ieberichtenonl ine.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 32 I familieberichten vrijdag 12 augustus 2011 (J| IDensenlinq.nl "Veilig in Jezus armen Je wilde zo graag blijven, maar had niet meer de kracht. Je hoeft niet meer te strijden. Je leven op aarde is volbracht. Verdrietig geven wij u kennis dat in het bijzijn van ma en de kinderen vredig van ons is heen gegaan onze lieve, zorgzame man, vader, opa en overgrootvader. Eliza Louwerse ft Serooskerke 4 december 1927 t Goes 10 augustus 2011 Serooskerke: Nellie Louwerse- Dronkers Kinderen: Oud-Zuilen: Serooskerke: Kleinkinderen: Maarssen: Lia en Gert den Herder-Louwerse Santa en Ab den Herder-Louwerse Mirjam den Herder en Chris Veenstra Rosa en Mees Maarssen: Bart den Herder en Karen Schalkwijk Isabelle en Olivier Middelburg: Sebastian den Herder Middelburg: Frederick den Herder en Erinn Pieterse Wij nodigen u uit voor de dienst van Woord en Gebed geleid door ds. W. Dekker, op maandag 15 augustus om 13.00 uur in de Petruskerk, ds. Van Wouwestraat te Serooskerke. Voorafgaande aan de dienst is er in de kerk gelegenheid van Liza afscheid te nemen van 12.15 tot 12.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de begraaf plaats te Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in de ruimte achter de Petrus Kerk. Correspondentieadres: Oostkapelseweg 26 4353 EH Serooskerke Liever geen bezoek aan huis. Onze broer, zwager en oom Eliza LoHwerse is van ons weggegleden. Wij geloven dat hij op weg naar Huis is. Wieringerwerf: D. Louwerse M. Louwerse-Leenhouts Kapelle: M. Louwerse t M.C.Louwerse-Sturm Dordrecht: D. Janse-Louwerse J. Janse t neven en nichten 10 augustus 2011 We ontvingen het verdrietige bericht dat onze buurman Eliza Louwerse is overleden. Wij wensen zijn vrouw Nelly en verdere familie alle sterkte toe. Namens de buren: Cees en Cocky Wattel Piet en Suus Louwerse Wim Krijger en Dini Schoemaker Theo en Marijke Sinke Bets de Visser Krijn Wattel Jopie de Klerk Jan Poppe Een vader. waar we veel van houden, die we niet willen missen, maar in liefde hebben laten gaan. De kinderen Verdrietig geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en overopa Willem Poortvliet weduwnaar van Maria Jacomina Koens in de leeftijd van 84 jaar. Lau en Irena Jan en Jo Betsy en Jan Janny en Arie Jacquelien en Johan Klein- en achterkleinkinderen Góes, 10 augustus 2011 Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres Dorpsstraat 67,4451 BB Heinkenszand Zaterdag 13 augustus is er van 16.00 tot 16.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 15 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Dorpshuis "Trefpunt" Ovezande gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Ter Weelvoor de goede en liefdevolle verzorging. Als u door omstandigheden geen rouwkaart mocht ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. te Lieve Jeanette Ondanks je ziekte genoot je van je toneelclub En wij van jou Het doek is gevallen We zullen je schaterlach missen Je vrienden van STEC Wij willen het personeel van Allévo, zorgcentrum Ter Valcke' en Ter Weel', hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging van mijn vrouw en onze moeder E.J.C. Feleus-Dekker C. W.Feleus en kinderen Goes, 9 augustus 2011 Alle overlijdensberichten op internet branden van een kaarsje in de condoleanceregisters doorsluizen naar Twitter. Facebook, Hyves. enz. mail een familiebericht Mensenlinq.nl is een eigen digitaal monument voor u en uw naasten. Alle geplaatste familie-berichten in de dag- en weekbladen worden dagelijks doorgeplaatst naar Mensenlinq.nl. Hierdoor is er een digitale ontmoetingsplaats ontstaan. Naast het doorplaatsen van familieberichten worden er actuele nieuwsfeiten rondom het overlijden geplaatst, in samenwerking met alle aangesloten dagbladsites.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32