Stekelenburg was nu pas toe aan iets nieuws Zomeropruiming! sport 27 El Clasico is al terug op de agenda POORTVutT 299.- 50% Korting 50% °P tweec^e matras Norma's Edition 7 matras of tweede matras A Promiflex Honderden scherp geprijsde aanbiedingen en hoge extra kortingen op reeds afgeprijsde showroommodellen... Merk matrassen Wellness 300 Comfolastic Matras vrijdag 12 augustus 2011 door Leon ten Voorde noordwijk - Adriano Galliani, de almachtige directeur van AC Mi lan, kwam vorige week met een vernietigend oordeel toen hij de kwaliteit van de Serie A besprak. „Vroeger waren we een toprestau rant, nu zijn we afgegleden naar het niveau van een bedenkelijke pizzeria." Dat de glans van het Ita liaanse voetbal af is, heeft de beste keeper van Nederland er niet van kunnen weerhouden de overstap te maken. „Galliani moet zelf we ten wat hij zegt. Voor mij behoort de Italiaanse competitie nog altijd tot de absolute top", zegt Maarten Stekelenburg. Vrijdagavond tegen Valencia staat de doelman van Oranje voor het eerst onder de lat bij de Romeinse volksclub. Stekelenburg moet er even goed over nadenken. Nederlandse keepers in Italië. „Dat zijn er niet veel geweest. Edwin van der Sar natuurlijk en Harold Wapenaar toch?" Klopt. Wapenaar stond ooit onder contract bij Udinese. Van der Sar speelde twee jaar voor Juventus, maar uitgerekend bij die club beleefde de goalie de minste periode uit zijn loopbaan. Toeval? Stekelenburg haalt zijn schouders op. „Het is te vroeg om te zeggen dat keepen in Italië iets anders is. Daar moet je toch ook gewoon de Adriano Galliani ballen tegenhouden?" De huidige nummer een van Nederland heeft lang op zijn grote transfer moeten wachten. Waar veel jongere voet ballers na een paar goede seizoe nen zich al te groot voelden voor de eredivisie, bleef Stekelenburg telkens achter. Bondscoach Van Marwijk merkte onlangs op dat hij het onbegrijpelijk vindt dat Steke lenburg na zijn sterke WK niet is opgehaald door een topclub in Eu ropa. Stekelenburg zelf zegt er nooit last van gehad te hebben. ,Je weet gewoon dat het voor keepers een stuk moeilijker is om weg te komen. Er zijn nou eenmaal min der plekken te vergeven. Achteraf is het zelfs goed geweest dat ik nog een jaar bij Ajax ben gebleven. We zijn kampioen geworden en ik heb de ervaring mogen opdoen in de Champions League. Nu heb ik pas echt het gevoel dat ik er klaar voor ben." Het is AS Roma geworden. „Na tuurlijk is Rome een fijne plek om te wonen, maar ik ben er voor het voetbal", zegt Stekelenburg. „Aan de ontvangst van de fans merkte ik meteen hoe groot Roma is. Al les t ademt grote klasse." Maar ondanks al die grandeur is Roma een club die al jaren geen prijs meer heeft gewonnen en dit seizoen ook niet te zien is in de Champions League. „Maar de nieu we trainer Luis Enrique (de voor malige speler van Barcelona, red.) wil een frisse herstart maken. De club heeft laten weten de strijd met Milan en Inter aan te willen gaan. En dat zie je ook wel aan de aankopen", aldus Stekelenburg, die bij Roma met rugnummer 24 zal spelen. Nummer 1 is al verge ven aan zijn voormalige collega van Ajax Bogdan Lobont. Maar dat zegt niets over de pikorde. Steke lenburg is wel degelijk de echte r. „Dat ik met 24 speel heeft te ma ken met de geboortedag van mijn zoon", zegt hij. madrid - Het voetbalseizoen in Spanje begint zondagavond met een onvervalste klassieker. Lands kampioen Barcelona treedt in het immer vijandige Santiago Berna- béu aan tegen bekerwinnaar Real Madrid voor de Spaanse Super Cup. Woensdag volgt de return in Nou Camp. De liefhebbers in en buiten Spanje hadden zich geen betere aftrap kunnen wensen. Trainer Pep Guardiola is als coach van Barcelona nog ongeslagen in het imposante stadion van Real Madrid. Zijn staat van dienst in het paleis van de 'Koninklijke' telt drie overwinningen en een gelijk spel. Vorig seizoen stond de befaamde El Clasico liefst vijf keer op de agenda. Real Madrid wist Barcelo na in die historische reeks alleen in de finale van de Copa del Rey te verslaan (1-0). In de competitie (5-0 en 1-1) en in de halve finales van de Champions League (2-0 en 1-1) lukte dat niet. Barcelona heeft zich vooralsnog opvallend rustig gehouden op de transfermarkt. De Chileense spits Alexis Sanchez is de enige aan winst. Hij is evenwel nog maar kort in training bij zijn nieuwe club na zijn deelname aan de Co- pa America in juli. Het is zeer de vraag op hij zijn opwachting al zal maken. De fans van Barcelona hopen mo gelijk bij het eerste duel al, of dan toch zeker woensdag in Nou Camp, de 'verloren zoon' Cesc Fa- bregas in het stadion te kunnen ontdekken. De langverwachte transfer van de Spaanse aanvoer der van Arsenal, die de jeugdoplei ding bij Barcelona doorliep, wordt waarschijnlijk in het weekeinde af gerond. Coach Guardiola kan nog niet over een fitte selectie beschikken. Carles Puyol, Gerard Piqué, Xavi, Maxwell en ook Ibrahim Afellay kunnen in San Bernabéu door blessures niet in actie komen. Bij Real Madrid ontbreken nog de Turkse middenvelders Hamit Al- tintop en Nuri Sahin, beiden nieuw in de selectie van coach José Mourinho. Sergio Ramos is door een kwet suur aan zijn rug waarschijnlijk evenmin inzetbaar. Real Madrid behaalde in de voor bereiding op het nieuwe seizoen zeven overwinningen in evenzo veel oefenduels. Met name de Franse spits Karim Benzema maak te met in totaal acht doelpunten de nodige indruk. Ook de Portuge se verdediger Fabio Coentrao deed het goed in zijn eerste serie wed strijden voor de Madrilenen. Trainer Mourinho wees er onlangs nog maar eens op dat de ploegen die hij traint vaak in zijn tweede seizoen (nog) beter gaan preste ren. Barcelona is dus gewaar schuwd. normo BEZOEK OOK ONZE WEBSITE MET DE MEEST ACTUELE AANBIEDINGEN WWW.WOONBOULEVARDPOORTVLIET.NL Een kwaliteitsmatras van de Nederlandse topfabrikant Norma. Ontspannen slapen en fit ontwaken. Informeer naar de korting per type merkmatras. Kom proefliggen en profiteer! - Promiflex 1000 28 latten elektrisch verstelbaar vanaf 299.- 2e bodem 50% korting loooiaIOOUWG-TIA Q vanaf BtntajmafiOaj tUtko Paasdijkweg 33 Poortvliet infolijn 0166619100 Nu, diverse typen luxe merkmatrassen van o.a. Eastborn, Norma, Master, Ubica, Pullman en Wellness Bedding. Zesslags geneste poeketveringmatras, 7-zone, afgedekt met Comfolastic, afritsbaar luxe dubbeldoek, anti-allergisch, antibacterieef behandeld, leverbaar in de hardheden soepel en stevig en' In diverse breedte- en lengtematen. Geschikt voor alle ventilerende vlakke en verstelbare bedbodems. Op 70x200cm nu 499.- Dinsdag t/m donderdag van 10.00 tot 17.30 uur Vrijdag (koopavond) van 10.00 tot 21.00 uur Zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur Zondag en maandag gesloten Vanuit Tholen Bij aankomst in Poortvliet, 1 e rotonde rechts i en dé weg volgen. Woonboulevard Poortvliet vindt j u na 500 meter aan uw linkerhand. Vanuit Andere richtingen Aangekomen in Poortvliet volgt u de aanduidingenBedrijventerrein".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27