zeeland 21 de PZC verbeterd §e bezem Piet Voskamp E-bikes Kijk ook op www.PietV0sk3mp.nl Ook met kortingi Waterschap baggert sloten uit Kotter vast in veiligheidslijn de beeldschermen van smartphones Gazelle «M dahC-n- 10 25% korting op showroom modellen www.binnenuit.nl donderdag 11 augustus 2011 FOCUS V _pftRTA krijgen, voorzien van achtergron den, commentaren en analyses. Er zijn ook veel mensen die het nieuws graag in samenhang zien. Dan kun je beter bepalen hoe je nieuws moet duiden. Stel: je hebt op de mobiele website ingesteld dat je alleen het Walcherse nieuws ziet. En stel dat op een dag cultu reel nieuws het gesprek, van de dag is, dan zie je dat niet direct. Het staat er dan wat verstopt op. Onli ne is de samenhang die een krant biedt niet automatisch aanwezig, tenzij je hem zelf aanbrengt." http://rn.pzc.nl www.pzc.nl www.z2.nl Gebruikers kunnen op de mobiele site van de PZC instellen welk nieuws ze het eerst te zien krijgen. foto Ruben Oreel door Frank Balkenende middelburg - Waterschap Schelde- stromen baggert vanaf half augus tus een groot aantal sloten uit. Onder de Westerschelde worden alleen waterlopen in het buitenge bied gebaggerd. Boven de Wester schelde worden ook waterlopen binnen de bebouwde kom uitge baggerd. Het werk duurt tot het voorjaar van 2012, tenminste als het niet extreem veel regent. Het waterschap baggert eens in de acht jaar de sloten uit voor een goede waterafvoer naar gemalen. Dit jaar wordt er in de volgende ge bieden gebaggerd: in de omgeving van Vrouwenpolder/ Oostkapelle, Zierikzee/ Schuddebeurs, Anna )a- cobapolder, Arnemuiden, Eede/ Sint Kruis, Hulst/ Lamswaarde, Jo- ana Mariapolder/ Van Haaftenpol- der, Koewacht, Lewedorp/ 's-Hee- renhoek en Rilland. www.scheldestromen.nl/baggeren neeltje jans - KNRM reddingboot Koopmansdank van station Neel- tje Jans werd woensdagmorgen om even voor negen uur opgeroe pen voor hulpverlening aan een vaartuig welke vast zat. Het bleek het 10 meter lange kot- tertje YE 75 te zijn dat met 2 man aan boord aan het vissen was voor de veiligheidslijn van het sluitgat Schaar van de Oosterscheldeke- ring. Door de sterke stroming werd de kotter weg gezet en kwa men vislijn en boot vast te zitten in de veiligheidslijn en had hulp nodig om er uit te komen. De be manning van de Koopmansdank was snel ter plaatse, heeft hem er uit gehaald en keerde vervolgens terug naar het station. Fietsspecialist Onze winkel van bijna 700 m2 staat vol met de mooiste fietsen van de beste merken. Om straks ruimte te hebben voor de 2012-modellen ve gen we nu de vloer aan met de prijzen! Kom snel naar Piet Voskamp en profiteer van hoge kortingen. Uiteraard met het beste advies, onze ver trouwde service én garantie! Stationsstraat 52, Middelburg [t] 0118 - 61 31 87 [e] info@pietvoskamp.nl [i] www.pietvoskamp.nl Winkel dl. t/m vrij. 9.00 tot 17.30 uur, za. 9.00-15.00 uur. Maandag gesloten. Werkplaats di. t/m vrij. 8.00 tot 17,30 uur Zaterdag en maandag gesloten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 53