Colofon zoeken-^vinden «-reageren fT1ensenlinq.nl Albert ter Steege echtgenoot van Suze Muller asniiieberichten ...lieve Jeanette (J> fDensenllnq.nl donderdag 11 augustus 2011 familieberichten 29 Door de Here werd uit onze familiekring weggenomen onze geliefde oudste broer, zwager en oom Leendert Joosse in de leeftijd van 98 jaar, sedert 13 februari 1994 weduwnaar van Maria Jobse. Trooste de Here zijn kinderen, klein- en achterklein kinderen met dit verlies. Monster: J.P. Kuijvenhoven Amersfoort: J.H. Joose-Schutte Vrouwenpolder: P. Volmer-Joosse Ermelo: W. Joosse-v.d. Bunt Middelburg: A. Joosse P. Joosse-Suurmond Brackenfell Z.Afrika: C. Luijk-Joosse H. Luijk Veere: A.J. Sturm Vrouwenpolder: A. Joosse Vrouwenpolder: J. Duvekot-Joosse W. Duvekot Neven en nichten Middelburg, 10 augustus 2011 Alles heeft zijn uur, alle dingen onder de hemel hebben hun tijd. Er is een tijd om te baren en een tijd om te sterven. Prediker 3 vers 1 en 2 Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Hindrik Pieter Kuipers Bierum, 2 oktober 1922 t Westkapelle, 9 augustus 2011 Westkapelle: Cobi Kuipers-Kamermans Utrecht: Joke Maasdijk: Jan Abcoude: Ida en Frits Klein- en achterkleinkinderen Koestraat 33 4331 KX Middelburg Correspondentieadres: Ida Kutschenreu ter-Kuipers Dotter 63 1391 SL Abcoude De Vertroostingdienst, die geleid wordt door Ds. J. Nauta, zal worden gehouden maandag 15 augustus om 12.00 uur in de Bethelkerk, Noordstraat 15, Westkapelle. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er een informeel samenzijn in het Jeugdgebouw, Markt 67, Westkapelle. Lang hebben wij mogen genieten van zijn genegenheid, gezelligheid, humor en kritische kijk op de wereld, maar in de avond van 9 augustus overleed in de leeftijd van 90 jaar mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en hele ouwe opa, broer en zwager 18-12-1920 9-8-2011 Terneuzen: Maasbracht: 's Gravendeel: Suze ter Steege-Muller Leja en Arie Pascal en Marga, Isa, Tygo Veronique en Jeroen Teuna en Leen Pratricia en Dennis en verdere familie Oostelijk Bolwerk 332 4531 GV Temeuzen Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 16 augustus van 12.45 tot 13.15 uur in het Monuta Uitvaartcentrum, Bellamystraat28c, te Terneuzen, waarna de rouwdienst om 13.30 uur zal plaatsvinden in de aula van het Uitvaartcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Ik heb een fantastisch leven gehad, het was helaas te kort. Drink er één op het leven en geniet van de dag Jeanetta Woutera Maria Wijffels Vlissingen 16 februari 1961 Middelburg 9 augustus 2011 Wij zijn trots op onze lieve Mama, dochter, (schoon)zus, tante en vriendin, we houden van je! Britte Helbers, Lorette Helbers Wouter Bastian Hubert en Ellie Wijffels Annelies Ger Zijnen Paul Jeannette Wijffels Marjan Wijffels Rene Nagelkerke Neven en nichten Rogier Janssen Correspondentieadres Koningin Julianastraat 74 4332 XA Middelburg Op zaterdag 13 augustus nemen wij om 11.30 uur afscheid van Jeanette. U bent van harte welkom in de Onze Lieve Vrouwekerk aan de Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.30 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Middelburg. Na afloop is er nog gelegenheid om na te praten in de aula van de begraafplaats. Neem een witte roos mee. Met dank voor de goede verzorging al die jaren op afd. Oost 4 van hetADRZ, Dr. Wielinga en Dr. Hanssens. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Mijn mooie vlinder Jeanette is gevlogen. Rust zacht schat, mama Jeanette echte liefde maakt de ergste ziekte totaal onbelangrijk en van jou de aller leukste, liefste en lekkerste Zeeuwse Schone! XxXHVJXxX Rogier wat heb je lang gevochten, en wat bleef je moed houden... je bent voor ons een blijvende herinnering aan liefde, doorzettingsvermogen en plezier halen uit kleine dingen... we gaan een borrel op je drinken, rust zacht lieverd Nanette en Ben Er was altijd: Zoveel liefde Zoveel gezelligheid Zoveel gelach Alles wat we nu nog hebben is zoveel ...stilte Dag lieve Jeanette Lianne en Jack Jeremy Robbert en Ruud Alle overlijdensberichten op internet branden van een kaarsje in de condoleanceregisters doorsluizen naar Twitter. Facebook, Hyves. enz. -> mail een familiebericht Mensenlinq.nl is een eigen digitaal monument voor u en uw naasten. Alle geplaatste familie-berichten in de dag- en weekbladen worden dagelijks doorgeplaatst naar Mensenlinq.nl. Hierdoor is er een digitale ontmoetingsplaats ontstaan. Naast het doorplaatsen van familieberichten worden er actuele nieuwsfeiten rondom het overlijden geplaatst, in samenwerking met alle aangesloten dagbladsites.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29