Q T0 JiimlSim familieberichten 1 9 Norah 1 Mevr. Betsy Feleus-Dekker 28 I familieberichten donderdag 11 augustus 2011 IH0nsenlinq.nl s Geboren J dochter van Ellen en Jeroen van Drie zusje van Jasper 7 augustus 2011 Kerkstraat 10 4433 AT Hoedekenskerke V y <V Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten en gelukwensen met ons 60-jarig huwelijksjubileum. Familie Jacobse-Schroevers Vlissingen QysrJedefj Het bestuur van de Stichting Wijkbeheer Middelburg heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van de heer P.H.(Peter) Consemulder in de leeftijd van 67 jaar. Peter was van 1 januari 1999 tot aan zijn pensionering per 18 mei 2009 werkzaam als medewerker wijkonderhoud bij de Stichting Wijkbeheer Middelburg. In die periode heeft hij zijn werk altijd met inzet en betrokkenheid verricht. Wij wensen zijn dochter en verdere familie veel sterkte toe. Het bestuur van de Stichting Wijkbeheer Middelburg, Ing. K.M. Sanderse, directeur Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vrijwilliger 'Peet* Consemulder Peet heeft zich vele jaren ingezet voor onze vereniging met name als gewaardeerd lid van de 'maandagochtend' ploeg en de zondagse kaartverkoop. Wij wensen zijn naaste familie en bekenden alle sterkte toe met de verwerking van dit verlies. Bestuur en leden w Zeelandia Middelburg namens dezen, Youssif Hamzaoui, voorzitter Rob Vos, secretaris Na 68 jaar samen zal het moeilijk zijn om alleen verder te gaan. Na een periode waarin haar gezondheid langzaam minder werd, is kalm en rustig overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Elizabeth Janna Cornelia Feleus-Dekker Betsie echtgenote van Christiaan Willem Feleus Zierikzee, 26 februari 1923 Goes, 9 augustus 2011 Goes: Chris Feleus Zutphen: Nelleke en Hans Nieuw en St. Joosland: Dick en Els Delft: Marian en Foort Rotterdam: Carolien en Ewout klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Tulpstraat 33,4461 NW Goes Er is gelegenheid om afscheid van Betsie te nemen op vrijdag 12 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Geheel naar haar wens nemen wij.in besloten familiekring afscheid van haar. 'Dag oma Betsie 1923-2011 Met pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve oma en overgrootoma Het kaarsje is gedoofd, maar het lichtpuntje dat zij voor ons was, zal voor altijd in ons hart voortleven. Rust zacht lieve oma. Johnny, Tanya Erik, Patrick, Anna Annelies, Hans Michael, Denise Wilfred, Maaike Lucas, Pieter, Nienke Corrinna, Peter Tom, Iris Stefan, Miranda Milan, Aniek Mariëtte, Pieter Erin, Swen, Dyonn Carsten, Charleone Louis, Jiska Christi, Anders Wouter Martijn Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde buurvrouw namens de buren Fam. Jo en Marijke Eggebeen Mevr. Sjaan Kole Dhr. Johan Claeys Dhr. Bert Verbeem Fam. Jan en Koos Grim We wensen Chris en familie veel sterkte toe voor de komende tijd Wij zijn heel verdrietig door het overlijden van onze lieve moeder, oma, schoonmoeder, zus en tante. Na een intens leven is zij rustig ingeslapen. Wij zijn trots op haar. Els Heij Utrecht 3 januari 1938 Middelburg 7 augustus 2011 Utrecht Ruth Everts-Huis in 't Veld Hugo Everts Paula en Julie Everts Kapelle Hananja Louisse-Huis in 't Veld Theo Louisse t Christian en Cindy, Mark, James en Ellen Louisse Piet van Abeelen Goes Annemarie Chardon Levi en Felipe Sinke Amstelveen Liesbeth Reinders Folmer-Chardon Joan Reinders Folmer Annefleuren Charles Reinders Folmer Apeldoorn Meta Heij Kalinka en Björn Hahlen Correspondentieadres: Vogelzangsweg 62 4461 NH Goes Op donderdag 11 augustus van 17.00 uur tot 18.00 uur is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Els in het rouwcentrum te Middelburg, Bachweg 2. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 13 augustus om 12.00 uur in het crema torium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot informeel condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Els Heij De moeder van onze lieve vriendinnen Annemarie Liesbeth is overleden Wij wensen Annemarie, Liesbeth, Hananja, Ruth, de kinderen en familie veel sterkte toe. Jullie vrienden: Anja, Benno, Petra, Dolf, Smadar, Eric, Yvoli, Erik Jan, Mayke, Rene, Peter, Marieke, Ellen, Roeland, Natasja, Frank, Judith, Tony, Suzanne, Annemieke, Esmeralda, Michel In ons hort bewaren wij het verleden en ons onbetwistbaar eigendom zijn de herinneringen. Ome Jan Hintzen Onze oom en oudoom. Stil blijven wij achter, dankbaar voor de steun die hij kreeg. Maidstone Leah'Knight-Hintzen en Trevor Knight Leonie, Russeü en Abbey Etta, iHadtey, Vincent Almere Very Hintzen Nikita en EmielLuca, Ismo en Cherigue, Shionan Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28