in Nieuwdorp sport i 25 Zomeropruiming Twee dagen koers in binnenstad Terneuzen «J*'!™" Kloetinge speelt tegen Feyenoord A1 Interior Altena donderdag 11 augustus 2011 SBW tegen De Noormannen. Zeelandia Middelburg-De Noorman nen 4-0 (1-0). Niels Luteijn 1-0, Lun- ven Vermee'r 2-0, James Beije 3-0, Niels Luteijn 4-0, Zeelandia-Middel- burg-gpc 0-0, De Noormannen-Oost- foto Willem Mieras kapelle 1-1 (0-0). Mark Minderhoud 1-0, Arjen Pattenier 1-1. Eindstand poule: 1. Zeelandia Middelburg 3-5 (5-1), 2. Oostkapelle 3-5 (3-2), 3. GPC 3-4 (3-1), 4. Noormannen 3-1 (1-8). kloetinge - Kloetinge presenteert zich zaterdag voor het eerst dit voetbalseizoen aan het thuispu bliek. De Bevelandse hoofdklasser speelt in de aanloop naar de com petitie een oefenwedstrijd tegen Feyenoord At. Het duel op het Wesselopark begint om 16.00 uur (toegang gratis) en staat onder lei ding van arbiter Bart Wattel. Feyenoord Ai staat na het vertrek van Jean Paul van Gastel nu onder leiding van trainer Damien Her tog. Hij kwam in het verleden uit voor Excelsior, De Graafschap en RBC. Bekende namen bij Feyenoord Al zijn Anass Achahbar (topscorer en beste speler bij de B-junioren afge lopen seizoen), Elvis Manu en aan voerder Mats van Huijgevoort. Vo rige week won Feyenoord Ai met 9-0 van zondag-tweedeklasser Roosendaal. Voorafgaand aan de wedstrijd tus sen Kloetinge en Feyenoord Al wordt er één minuut stilte gehou den wegens het tragische overlij den van Arjan Bot, de 'huisfoto graaf van Kloetinge. Feyenoord Al komt later dit sei zoen nog een keer naar Zeeland. Dinsdag 6 september speelt de Rot terdamse formatie tegen Noad'67 in Sint Philipsland. De aanvang is 19.00 uur. Het is de vierde keer in successie dat Feyenoord Ai naar Sint Philips land komt. TERNEUZEN - De binnenstad van Terneuzen maakt zich op voor twee dagen wielrennen. Onder aanvoering van het vorig jaar opge richte wielercomité gaat het nieuw leven ingeblazen criterium met start en finish op de Markt vrijdag om 17.30 uur van start met de wed strijd voor renners in de categorie B. Een minuut later begint de koers voor de S/P-klasse, ofwel starters en plaatselijke renners en rensters. Vanaf 18.40 uur is het de beurt aan de amateurs 40+, terwijl om 19.50 uur het hoofdnummer met de amateurs A begint. De koers wordt gehouden onder auspiciën van vrije bond Trimbelangen Mid den-Zeeland (TMZ). Het Terneu- zense criterium telt mee voor het TMZ-klassement. Bij de S/P-renners doen ook de ID-renners Irma van Duyn (Schoondijke), Marco van de Boog- aart (Hulst) en Tonnie Hoogstrate (Terneuzen) mee. Zij waren on langs deelnemer aan de Special Olympics in Athene. Alle drie kwa men zij met eremetaal naar huis. Mogelijk is ook Joannathan Duin- kerke uit Goes van de partij. Ook hij haalde ereplaatsen in Athene. Zaterdagmiddag staat de derny- koers op het programma. Het par koers is met een lengte van zo'n duizend meter iets korter dan op vrijdag. Bij de jeugd hebben zich in drie categorieën zestien jongens en meisjes ingeschreven. Onder de twintig toerrenners bevinden zich twee vrouwen, Ingrid Blommaert uit Hulst en Nancy Verplanke uit Philippine. Bij de ex-profs en ex-amateurs ma ken Cees Bal (Kwadendamme), Heddie Nieuwdorp (Yerseke), Pa trick van Passel (Sluiskil), Antoine Goense (Goes), Peter Hoondert ('s-Heer Arendskerke), John de Crom (Woensdrecht), Peter Mol (Kapelle) en Ab Verplanke (Philip pine) hun opwachting. Onder de tien aanwezige licentie houders bevindt zich ook titelhou der Dennis Raadtgever, woonach tig in Kapelle, maar geboren in Ter neuzen. Van de elf gangmakers zijn vader en zoon Joop en Ron Zijlaard en de Belgische oud-ren ner Michel Vaarten (onder meer zilver op de Spelen van Montreal 1976 op de kilometer tijdrijden en wereldkampioen keirin bij de profs in 1986) waarschijnlijk wel de bekendste. De jeugd begint om 13.00 uur. De toerrijders staan rond 15.18 uur voor het eerst aan de start. De ex-profs en ex-amateurs zijn vanaf 17.20 aan de beurt en de wedstrijd rijders (licentiehouders) om 17.39 uur. De laatste serie van de dag is rond 18.33 uur klaar. Meer informa tie is te vinden op www.derny- spektakel.nl. Een livestream is te volgen via www.vinfotech.nl/Live- Streaming-Video.htm. Woontrend Zeeland Design Studio Woontrend Zeeland I Duinstraat 18a I A371 AZ Koudekerke I Tel. (0118] - 55 55 60 I www.woontrend.nl Twitter: @woontrend I Facebook: @woontrendzeetand Woontrend Zeeland blaast deze zomer een frisse wind door haar showroom en ruimt hiervoor haar showroommodellen op. Een groot aantal modellen staat voor de laatste keer in de showroom om tegen zeer aantrekkelijke prijzen verkocht te worden. U bent van harte welkom deze afgeprijsde modellen te komen bekijken en te profiteren van noemenswaardige kortingen. Kijk alvast op www.woontrend.nl/aanbiedingen voor een selectie van de afgeprijsde showroommodellen. U kunt deze eventueel direct via onze website reserveren. Win een Leolux Sella Kijk op w*lW-'woontre

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 25