Golden Tulip Noordwijk Beach voor 99,- p.p, woensdag 10 augustus 2011 WEBWINKEL Beleef natuurrijk Nordrhein-Westfalen Ontdek historische steden en dorpen in deze groene omgeving of maak mooie fietstochten per Innergy-fiets Mercure Hotel Krefeld***** Dit luxe 4-sterren-plus hotel ligt in een natuurrijke omgeving, naast een golfbaan. Op ca. 9 km ligt de Elfrather See, een meer waar u langs kunt wandelen en fietsen. Het onlangs gerenoveerde hotel beschikt over een receptie, liften, grote lounge, bar, 2 restaurants en 2 grote terrassen met uitzicht op de groene omgeving. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie met een Neder landse zender, kluisje, minibar, draadloos internet (ca. 20 per dag), airconditioning (gratis) en badkamer met bad en/of douche, toilet en een haardroger. Innergy fietsweekend Actief maar ook ontspannen vakantie? Op een Gazelle fiets met trapondersteuning kunt u via diverse fietsroutes van de natuurrijke, vlakke omgeving met schilderachtige dorpjes genieten! Autovakantie Duitsland Maak wandelingen door de natuurrijke omge ving of breng een bezoek aan de historische binnenstad van Ratingen. En wat dacht u van kunst-, cultuur- en winkelstad Düsseldorf? www.pzc.nl/webwinkel ^rJX3EX SJKS" «KRAS.NL categorie reizen actieve vakanties tel. 0900 - 9697 0,15 pm) o.v.v. bovengenoemd reisnummer waarom zoume" n en actiecode WEG40003 Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 29 augustus 2011. Net over de Duitse grens en toch helemaal weg? Dan is deze aanbieding echt iets voor u! Speciaal voor u hebben wij een fiets- én een autovakantie naar het luxe Mercure Hotel Krefeld***** in Krefeld, in de deelstaat Nordrhein-Westfalen, samengesteld. In deze prachtige, groene omgeving, op slechts 175 km van Utrecht, kunt u heerlijke fietstochten maken op een Gazelle Innergy-fiets (met trapondersteuning) langs schil derachtige dorpjes en de Elfrather See of met de auto een bezoek brengen aan o.a. de kunst- en cultuursteden Ratingen en Düsseldorf, de winkelstad bij uitstek. U, als lezer van deze krant, krijgt bij beide reizen 30 korting bij 2 personen, wanneer u boekt met actiecode WEG40003 Aankomstdata LR 21.804 Vrijdag van 2 sep. t/m 28 okt. 2011 Normaal Lezersprijs 3 dagen vanaf 120 vanaf €114 4 dagen vanaf €150 vanaf €144 Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen Inclusief: 2 of 3 overnachtingen, ontbijtbuffet, welkomstdiner, welkomstdrankje, 2 dagen gebruik Gazelle Innergy-fiets (met trapondersteuning), fietskaart en -routes, reisleiding en toeristenbelasting Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden en reis- en annuleringsverzekering Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (beide verplicht) Aankomstdata LR 51.363 Vanlaug. t/m 28 okt. 2011 Normaal Lezersprijs 3 dagen vanaf 05 vanaf €50 4 dagen vanaf €05 vanaf €70 Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen Inclusief: 2 of 3 overnachtingen, ontbijtbuffet, welkomstdiner, welkomstdrankje en toeristenbelasting Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden en reis- en annuleringsverzekering Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (beide verplicht) #WEBWINKEL Noordwijk arrangement: 2 overnachtingen met ontbijt lx driegangen diner Koffie/thé complet (diverse lekkernijen) Gratis gebruik van de relaxruimte en zwembad Adviesprijs vanaf €160,- AUGUSTUS Lezersprijs doordeweeks 119,-* Lezersprijs aankomst vrijdag, zaterdag en zondag 129,-* SEPTEMBER Lezersprijs aankomst zondag t/m donderdagC 119,-* Lezersprijs aankomst vrijdag en zaterdag 129,-* OKT. t/m DEC, (m.u.v. Kerst en Oud&Nieuw) Lezersprijs doordeweeks en zondag vanaf 99,-* Lezersprijs aankomst vrijdag en zaterdag 109,-* Prijs is per persoon en heeft betrekking op de kamers aan de landzijde. Prijs excl. toeristenbelasting circa 3,10 p.p.p.n. Toeslag 1-persoons ka mer 40,- per nacht. Toeslag kamer met zeezicht 20,- p.p.p.-n. Kinderen t/m 12 jaar (max. 2) slapen gratis op de kamer van de ouders o.b.v. LO. Dit zijn altijd kamers met zeezicht dus geldt hiervoor de toeslag. Dit arrangement is geldig tot 31 december 2011 m.u.v. de feestdagen en op basis van beschikbaarheid.. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Golden Tulip Noordwijk Beach via telefoon 071- 36192 05 of via e-mail: reservations@goldentulipnoordwijkbeach.nl o.v.v. lezersreis De bloemenbadplaats Noordwijk aan zee biedt elk wat wils het hele jaar door. Lekker uitwaaien aan het strand of op de boulevard, zeven dagen per week gezellig winkelen, een partijtje golf of een bezoek aan een van de vele musea in de buurt. Ook bezit Noordwijk een beeldschone vuurtoren welke u een keer gezien moet hebben. Of u nu voor een sportief of juist een ontspanningsuitje komt, Noordwijk heeft het allemaal. Golden Tulip Noordwijk Beach is direct gelegen aan het strand en boulevard en beschikt over comfortabele kamers aan landen zeezijde, een brasserie met een overdekt verwarmd terras, een knusse bar met openhaard en een relaxcenter voorzien van sauna, stoomcabine en zwembad met bubbel bad en hydro-massage. Wij hopen U te mogen begroeten in ons hotel en zullen ons uiterste best doen om U een aange naam verblijf te bezorgen. pzc.nl/webwinkel Ü7P categorie reizen hotelovernachtingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 62