colofon 0 (Henseniinq.nl woensdag 10 augustus 2011 familieberichten 129 Enige en Algemene kennisgeving Wanneer jé ouder wordt en de laatste jaren verstrijken dan merkje pas goed dat je krachten wijken je wilde zo graag maar kon niet meer. En juist dat niet meer kunnen deed vaak zo zeer. Met veel verdriet, maar ook met mooie herinneringen, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Eppe van der Molen In de leeftijd van 80 jaar Gonnie en Kees van der Endt Yordi Nikki en Laurens Later: Daar bij de molen kijken wij over het water, daar denken wij aan je terug. Goes, 1 augustus 2011 Correspondentieadres: Willem Zelleweg 11 4462 AA Goes Wij hebben met eerbied gevolg gegeven aan zijn laatste wens om in besloten kring afscheid van hem te nemen. Na een mooi en goed leven is onverwachts heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze oom Pieter Daniël Roelands - Piet - in de leeftijd van 83 jaar. Gre Roelands - van de Visse Kees en Nina Goes, 8 augustus 2011 Bongerd 15, 4462 TA Goes De afscheidsdienst vindt plaats op maandag 15 augustus om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Intens verdrietig, maar met respect en bewondering voor de wijze waarop hij met zijn ziekte is omgegaan, moeten wij helaas veel te vroeg, afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Johan van Sluijs Kloetinge: Ad Oost-Souburg: Suzan en Sjaak Weert: Wilma Bergen op Zoom: Wim en Ineke Oost-Souburg: Rudy en Frangoise Neven en nichten Oost-Souburg, 8 augustus 2011 Bedroefd, maar met diep respect voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, moeten wij afscheid nemen van onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Johan van Sluijs Johan gaf veel, vroeg weinig. Wè gaan hem erg missen. J. Lucasse J. Lucasse-Hofman Ella Lucasse en Dolf Barreveld (beiden in dierbare herinnering) Hanneke en Liza Janse-Lucasse Hans en Monique Lucasse- Derksen Neven en nichten "...Kies dan het leven.." Deuteronomium 30 19 Verdrietig zijn we om het overlijden van ons kerkenraadslid Johan van Sluijs Zijn werkzaamheden als ouderling-kerkrentmeester en voorzitter van het College van- Kerkrentmeesters heeft hij met grote inzet en betrokkenheid verricht. Hij was een lieve collega en vriend, die altijd bereid was iedereen met raad en daad terzijde te staan. Met grote dankbaarheid gedenken we hem. We leven mee met Marijke en de kinderen en wensen hen veel kracht toe en mensen, die hen steunen in deze moeilijke tijd. Kerkenraad van de Protestantse gemeente "De Verbinding" Schoondijke, Groede, Waterlandkerkje Jezus zeide tot haar: Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven, Joh. 11:25 In haar Heer en Heiland ontslapen onze geliefde (schoon)zus en tante Cathalijntje Maria Levina de Winde - Toos - Breskens, 9 maart 1933 t Terneuzen, 9 augustus 2011 Breskens Johan de Winde (in herinnering) Emmy de Winde-Hoste Breskens Peter en Cobi Correspondentieadres Langeweg40, 4511 GC Breskens. De herdenkingsdienst, waarvoor u hartelijk wordt uitgenodigd, vindt plaats in de Evangelische Gemeente Terneuzen, gebouw de Kandelaar, van Cantfortstraat 36 in Terneuzen op zaterdag 13 augustus om 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Terneuzen, Bellamystraat. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Kandelaar. Vrijdag 12 augustus is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Dag en nacht bereikbaar: uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv REQUIEM tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Waar vriendschap is en liefde, daar is God. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een liefdevolle, humoristische en vol in het leven staande man, (schoon)vader en opa. Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van Johan van Sluijs echtgenoot van Marijke van Sluijs-Lucasse Hij is overleden 8 augustus 2011 op de leeftijd van 62 jaar. Schoondijke: Marijke Eindhoven: Arjen en ÏCinny Breda: -Reinier en Aukje Oosterhout: Crista èn Ramon Dani Breda: Francisca en Dennis J. v. Ruijsdaelstraat 1,4507 CB Schoondijke Johan is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op donderdag 11 augustus van 19.00 tot 21.00 uur en op vrijdag 12 augustus van 14.00 tot 16.00 uur. De dankdienst voor het leven wordt gehouden op zaterdag 13 augustus om 13.30 uur in de Protestantse kerk aan het Dorpsplein te Schoondijke, daarna gaan we Johan bege leiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condo leren in de kerk. Liever geen bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbaar voor alle liefde en goede herinneringen die we van hem mochten ontvangen, moesten we afscheid nemen van mijn zoon, onze broer en oom Ab Smaardijk Middelburg, 16-12-1955 Castricum, 08-08-2011 A. Smaardijk t J.J. Smaardijk - Koeman Harry en Dirk Ron en Ria Danny en Eva J.J. Smaardijk - Koeman Ruys de Beerenbrouckstraat 29 4384 EN Vlissingen ERZORGING Peter Butler Voor een perioonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapalle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelie tel. (0113) 340 381 fa* (0113) 340 624 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl amiliebertchten IWHHHH Slulttljrteii overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijdêii overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Iffiill I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Têlêfeen I 088-013 9999 Fax 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29