28 I familieberichten woensdag 10 augustus 2011 fHensenlinq.nl Je hart was gul en breed en diep bood ruimte aan zovelen een ruimte die vaak overliep van warmte om te delen Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve maatje en onze vader Sjaak de Jonge in de leeftijd van bijna 60 jaar. Annelies de Jonge-van de Repe Marco Jacco en Ula Joost en Marjolein 8 augustus 2011 Scheldestraat 95 4461 EM Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 13 augustus om 10.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Voor aanvang van de bijeenkomst is er in het rouw centrum van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Zowel voor als na de bijeenkomst is er alleen gelegenheid tot schriftelijke condoleance. Geen bloemen. In het rouwcentrum is er gelegenheid een donatie te schenken aan de Nederlandse Hartstichting. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Veel te vroeg, want Sjaak had nog zoveel plannen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager, oom Sjaak de Jonge Wim en Louise - Teja en Harrie Magda en Kees Harry Silvia en Jan Kinderen en kleinkinderen Wij wensen Annelies en de kinderen veel sterkte toe. 8 augustus 2011 Na weken van hoop is toch nog onverwachts overleden onze lieve schoonzoon, zwager en oom Sjaak de Jonge We zullen je humor en aanwezigheid nooit vergeten. Bedankt voor de mooie jaren. Wij wensen (tante) Annelies en de kinderen veel sterkte toe Goes: J.L. van de Repe t M. van de Repe-Janse Goes: Eta en Adrie Janse Ronald en Angela, Jarno t, Jesper en Daan Karin en Arnold, Sem Goes: Anja en Toob Meerman Inge en Dennis Niek en Fabiënne Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze vertegenwoordiger en collega Sjaak de Jonge Sjaak was ruim 23 jaar bij ons bedrijf in dienst en wij zullen zijn betrokkenheid alsmede zijn vriendelijkheid en spontaniteit erg missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen en verdere familie alle kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Directie Dingemanse v/d Ploeg B.V. Goes We ontvingen het verdrietige bericht dat onze buurman Sjaak de strijd niet heeft kunnen winnen. Het is onvoorstelbaar dat we Sjaak nooit meer zullen zien en horen in de Scheldestraat. We wensen Annelies en de kinderen heel veel sterkte toe namens de buren: Lennart, Brenda en Senne Sjaak en Elma Johan Dick en Tonny Gerrit en Nel Jan en Carmen Kees en Dien Wim en Corrie en kinderen Na 5 weken onzekerheid en spanning bereikte ons het droevige beticht dat is overleden onze fijne collega Sjaak de jonge Wij wensen Annelies en kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Collega's Dingemanse v/d Ploeg B.V. Goes Na weken tussen hoop en vrees moeten we nu toch met veel verdriet afscheid nemen van onze linedance vriend Sjaak de Jonge Wat zullen we hem missen East River Line Dancers Wemeldinge - Kortgene Tranen van vreugde Tranen van verdriet Maar de mooie herinneringen aan Sjaak vergeten wij niet. Sjaak was een geliefd en fanatiek lid van onze country- groep The Westside Linedancers Goes. We wensen Annelies, kinderen en familie veel sterkte toe. Jezus zei: "Ik ben de Opstandingen het Leven, wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven.(Johannes 11:25) Moedig heeft ze alles aanvaard en gedragen, tot het eind. Na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis "Ter Valcke" te Goes, is op 89-jarige leeftijd overleden onze lieve moeder, oma, zus en vriendin Tannetje Houtman - Nieuwenhuize weduwe van Francois Houtman Kruiningen, 19 juli 1922 - Goes, 8 augustus 2011 Kruiningen: Karei Roosendaal: Leny en Wim Astrid Hansweert: Jan Nieuwenhuize (in herinnering) Heinkenszand: Johari en Sartina Nieuwenhuize Krabbendijke: Rinus en Marie Nieuwenhuize (beiden in herinnering) 's-Gravenpolder: Kitty van Daalen Correspondentieadres: C.J. van Daalen Magnoliastraat 126 4431 EK 's-Gravenpolder De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 12 augustus om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waar na omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kriiiningen. Na afloop van de begrafenis is er in het Rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleance en samen zijn. Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan naar haar Heer en Heiland onze lieve zus en schoonzus Catharina Geertruida de Jongh - Ineke - 31 december 1933 - f 8 augustus 2011 Cor en Patricia de Jongh-Levett Truus en Adrie Traas-de Jonge Wij willen de begeleiding van Stichting Zuidwester (Huize Den Berg) hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Oostwal 97,4461 JV Goes De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 12 augustus om 11.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 11.20 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. De zon scheen de vogels floten de bloemen bloeiden en toen werd het stil. Verdrietig om het gemis, maar blij zijn wij dat Ineke nu haar zelf weer kan zijn. Dikke kus van: Caroline en Jacco Jolanda Jouw liefde en je warmte liet je achter hier bij ons Wat zullen wij je missen Dag lieve Ineke Jenny, Riny, Jo, Riet, Marga, Matty, Anita, Sjuul, Gerard, Leuntje, Marijke, Frank, Jaap en begeleiding woning Hendrik 36 Met droefenis moeten we afscheid nemen van ons erelid en eindredacteur van Den Spiegel, het tijdschrift van de Vereniging Vrienden van het MuZEEum en Gemeente archief Vlissingen Jan Hintzen Namens bestuur, commissies en leden van de "Vrienden" Tom Ekering, Voorzitter Tineke Feij, Secretaris Ons bereikte het bericht dat is overleden de erevoorzitter van de Vlissingse Filatelisten Vereniging Jan Hintzen Het is voor ons onvoorstelbaar dat je er niet meer bent. Bedankt voor jouw inspiratie, enthousiasme, boeiende filatelistische verhalen over o.m. luchtpost en boven alles jouw vriendschap Bestuur en leden regio 7 Koninklijke Nederlandse Bond van Filatelistenverenigingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28