7 Norah o 9 Üysrladan Madeleen de Korne Madeleen de Korne Madeleen de Korne Madeleen de Korne Madeleen de Korne O Hlensenlinq.nl woensdag 10 augustus 2011 familieberichten 27 N Geboren J dochter van Ellen en Jeroen van Drie zusje van Jasper 7 augustus 2011 Kerkstraat 10 4433 AT Hoedekenskerke V V Met verdriet en verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze jongste collega In de korte tijd dat we met haar hebben samengewerkt hebben we Madeleen leren kennen als een enthousiaste en spontane collega. Met respect kijken we terug hoe zij ondanks haar ziekte haar werkzaamheden verrichte. We wensen haar ouders, broertjes en zusje heel veel sterkte toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Collega's kantoor en werkplaats Pladdet BV. Biervliet, 8 augustus 2011 Met verwondering zien we terug op het doorzettingsvermogen, de wilskracht, de opgewektheid en de levenslust waarmee onze lieve dochter en zus gestreden heeft. Toch heeft ze deze strijd niet kunnen overwinnen maar is omringd door haar dierbaren door de Heere van ons weggenomen Verwoerdburg RSA) 22 juli 1994 t Utrecht 8 augustus 2011 Aardenburg Louis en Engelien de Korne- van den Berg Dewald, Ruan, Rudolf en Evelien Herenweg 28, 4527 PR Aardenburg De rouwdienst waarin zal voorgaan ds. D.W. Tuinier zal gehouden worden op D.V. vrijdag 12 augustus om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Melkweg 3 te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Landstraat te Aardenburg. Er is alleen voorafgaand aan de rouwdienst gelegenheid om de familie te condoleren vanaf 11.45 uur tot 12.45 uur in voornoemd kerkgebouw. Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden op 17 jarige leeftijd van Ze heeft met grote inzet en betrokkenheid bij ons bedrijf gewerkt. Met bewondering denken we eraan terug dat ze ondanks haar ziekte met zoveel enthousiasme en motivatie haar werk heeft gedaan. We wensen Louis, Engelien, de kinderen en verdere familie Gods kracht en ondersteuning toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Biervliet, 8 augustus 2011 Jonathan en Eline de Putter Gerrit en Naomi Cazant Peter en Linda van Liere Personeel Pladdet BV D.V. Vrijdag 12 augustus is Pladdet BV de gehele dag gesloten Met intens verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van op de jeugdige leeftijd van 17 jaar. Zowel zakelijk als privé waren wij nauw bij haar betrokken. We denken aan haar terug ais een lieve en dappere meid, die ondanks haar ziekte altijd zo moedig was. We bidden haar ouders, broertjes en zusje Gods nabijheid toe. Daan en Nel de Putter Ko en Anita Pladdet Kinderen en kleinkinderen. Biervliet 8 augustus 2011 Op het gemakje zei Peet altijd Mijn tijd is gekomen het is snel gegaan Na. een korte ziekte is overleden mijn vader, opa, onze broer, zwager, oom en vriend Petrus Hendrikus Consemulder Lochem t Middelburg 18 mei 1944 9 augustus 2011 Astrid, Guus en kinderen Nol t en Sjaan Ad Rien en Julia Jose Neven en Nichten Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 160 4335 PM Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 12 augustus om 10.30 uur in de aula van de Algemene begraafplaats aan deA$estelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aanslüitend zal er een korte plechtigheid gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is erg gelegenheid tot samenzijn. Zij dïë geeii rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwend Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart Haar levenslust moed en wilskracht zullen wij nooit vergeten Jacco en Eline de Nood Martin, John, Leonie, Carmen, Ruben Heden bereikte ons het droevige bericht dat ons trouw lid Bram Dingemanse ons is ontvallen. We wensen zijn kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij dit verlies. Wildbeheereenheid Walcheren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27