de wellness-trimsalon zeeland 119 Jlwi Liefdadigheidsdiner met Zeeuwse topchefs BELLEZA Wassen Ondememersplein Rijbewijskeuring bij verandering in gezondheid Naamswijziging voor makelaar Prestatieloop Westkapelse Kreek Inbraken in bedrijf en sportcomplex Reddingsbrigade Banjaard in touw Met schrik vrij na duik in sloot langs A58 Man aangehouden na mishandeling vrouw APPARTEMENTEN VLISSINGEN dinsdag 9 augustus 2011 Mensen die het lastig vinden om thuis - of hier op de camping - hun hond te wassen, kunnen dat in de salon laten doen in een speciaal daarvoor bestemde, hondvriendelijke badkuip. Voor vakantiegangers hoopt Rena- te eveneens een uitkomst zijn. „Het is vaak erg lastig om op een camping of in een hotel je hond te wassen. Dat kunnen toeristen nu ook hier laten doen. Ik heb een speciaal hondenbad staan. Geen roestvrijstalen bak, maar een kunststof bad specifiek voor hon den. En wie wil wachten, krijgt van mij een lekker kopje koffie of thee aangeboden. Het is ook moge lijk om de hond hier nog wat lan ger te laten. Het dier mag dan lek ker op een hondenkussen in de serre liggen en we laten hem uit." Meer informatie is te vinden op www.renatesdoggycare.nl. Speciaal voor de opening heeft Van Seters nu een actie: wie in au gustus zijn hond laat verzorgen, krijgt 10 euro kennismakingskor ting. De salon is open van ma t/m vrij van 09.00 tot 16.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. Van Seters werkt uitsluitend op telefonische afspraak. OOST-SOUBURG - Automobilisten die zich medisch willen laten keu ren voor hun rijbewijs omdat hun gezondheid is veranderd, kunnen zich aanmelden bij Regelzorg. Dat biedt keuringen aan waarbij spe ciaal aandacht is voor de verander de gezondheidstoestand van de be stuurder. De keuringen richten zich met na me op 70-plussers, maar ook jon gere mensen kunnen eraan mee doen. Volgens Regelzorg kunnen medische omstandigheden de rij vaardigheid (tijdelijk) negatief beïnvloeden, zoals beroerten, oog aandoeningen, multiple sclerose, dementie, suikerziekte of ADD/ADHD. Voor automobilisten uit Oost-Sou burg en omgeving houdt Regel zorg regelmatig een keuringsdag bij Wijkcentrum de Zwaan. De eerstvolgende data zijn 2 septem ber, 7 oktober en 4 november. De kosten bedragen €35,00 met uit zondering van chauffeurs jonger dan 70 jaar met een 'groot rijbe wijs': zij betalen €52,50. Geïnteresseerden moeten vooraf telefonisch een afspraak maken bij het afsprakenbureau van Regel zorg op 088-2323300. Q www.regelzorg.nl VLISSINGEN - Makelaarskantoor Aerssens 8c Pateer uit Vlissingen verandert zijn naam in Aerssens 8c Partners. De reden daarvan ligt in het overlijden van één van de oprichters, Arthur Pateer, nu bijna een jaar geleden. De komende weken worden zaken als huisstijl en reclame-uitingen aangepast aan de nieuwe naam van het bedrijf, dat is gevestigd aan de boulevard in Vlissingen. BHEBBBBMBBSBHBH I INBRAAKBEVEILIGING I BRANDBEVEILIGING I CAMERABEWAKING Erkend **erUi fkend BORG Bevtlllgingabedrijl kend I MELDKAMER PAC I TOEGANGSCONTROLE I ALARMOPVOLGING Lewestraat 43 Goes/Kloetinge Tel.: 0113-213720 E-maii: info@coliinbv.nl Internet: www.colijnbv.nl WESTKAPELLE - Wie zijn conditie eens wil testen met een hardloop wedstrijd, kan morgen meedoen aan de derde editie van de Kreek loop in Westkapelle. De prestatieloop voert de renners langs de kreek buiten het dorp. Eén rondje rond de kreek is 2,7 ki lometer lang. De prestatieloop begint om 19.30 uur. Deelnemers kunnen zich van af 18.30 uur inschrijven aan de Rid derkerklaan. Deelname kost 2,50 euro. door Sheila van Doorsselaer ZUIDDORPE - In restaurant Onder de Linden in Zuiddorpe wordt donderdagavond 8 september Campai for Sendai gehouden; een groots liefdadigheidsdiner met me dewerking van onder anderen top chefs Sergio Herman (Oud Sluis) en Edwin Vinke (De Kromme Wa tergang). De opbrengst van het di ner komt ten goede aan een kin derproject in de door de allesver woestende tsunami getroffen stad Sendai in Japan. Aan het diner werken ook de chefs Serge van der Heyden (Roes, Hulst) en Sjef de Cock (Onder de Linden) mee. De drank wordt ver zorgd door Herman Wijnen uit Axel en de bediening is in handen van De Jonkvrouw (Hulst) en Lek ker La Vie (Terneuzen). Het liefda digheidsdiner is een initiatief van de Junior Kamer Zeeuws-Vlaande- ren. Wie dit evenement wil meema ken, kan aanschuiven. Een couvert kost driehonderd euro per per soon. Bedrijven kunnen een tafel reserveren. Tijdens het diner wordt een veiling gehouden en ook deze opbrengst komt ten goe de aan Japanse kinderen. Aanmel den is mogelijk via de website: www.givebuzze.com/diner MIDDELBURG Bij een inbraak in een bedrijf aan de Kleverskerkseweg in Middel burg is afgelopen weekeinde een grote hoeveelheid koper gestolen. De inbrekers maakten een gat in de omheining en namen voor onge veer vijftig tot zestig kilo kabels met daarin koper mee. Afgelopen weekend is ook ingebro ken in een sportcomplex aan de Noordweg in Middelburg. Daar werd een ruit geforceerd. De buit bestond hier uit vijf ballen. Binnen werden stokken vernield en kasten opengebroken. KAMPERLAND De Domburgse Reddingsbrigade, de redders van het Banjaardstrand bij Kamperland, geeft woensdag 10 augustus een demonstratie. Als ze vrij zijn van hun eigen taken doen ook de KRNM-post Neeltje Jans en collega-reddingsbrigades mee. Er worden reddingen uitgevoerd met verschillende werkwijzen. Ook kan de nieuwe reddingspost bezich tigd worden. De post ligt achter de eerste duinovergang aan de Ban- jaardweg. De demonstratie duurt van 19.00 tot 20.30 uur. GOES Een schuifpartij die gisteren een au to in de sloot langs de A58 bij Goes deed belanden, is goed afgelopen. De .twee inzittenden kwamen met de schrik vrij. Even voor half twaalf was een auto op de zuid- baan van de snelweg, kort voor Goes in de richting Bergen op Zoom van de weg geraakt en in de sloot beland. De inzittenden leken bekneld te zit ten, maar konden zelf de auto verla ten, zodat brandweerduikers de op roep voorbij konden laten gaan. De auto is weggetakeld. MIDDELBURG Gistermiddag is een 28-jarige man uit Vlissingen, aan de Stromenweg in Middelburg, aangehouden we gens mishandeling. De man wordt ervan verdacht kort daarvoor een 59-jarige vrouw uit Middelburg te hebben mishandeld. De vrouw is in haar gezicht, op haar hoofd en op haar rug gesla gen. Bij de mishandeling is de bril van de vrouw vernield geraakt. De man is in verzekering gesteld 3,fiAlSl£ vraag naar de voorwaarden t. 0118-413920 t. 0118-650575

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19