Maria Janse - Dekker Maria Janse - Dekker Johanna Schout 8 familieberichten maandag 8 augustus 2011 (H menseniinq.nl Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jakob Janse in de leeftijd van 91 jaar. Goudswaard Corrie (in herinnering) Wilco Jan Willem en Petra Marianne en Ferry Leonard en Marleen Eric en Willem Ronald Aagtekerke Suus en Peter Dekker - Janse Frank en Johanna Jaco en Agatha Martin Westkapelle Aart en Corrie Janse - Lievense Jaap en Anneli Natalie en Ralf Mariska en Freya Aagtekerke Hannie en Kees de Nooijer - Janse Piet Jos en Lydia Miranda en Richard en achterkleinkinderen Onze hartelijke dank voor de liefdevolle verzorging aan het personeel van Zorgcentrum Simnia 6 augustus 2011 Zorgcentrum Simnia Correspondentieadres Brouwerijweg 3 4363 NK Aagtekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 9 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.v. woensdag 10 augustus om 13.15 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde oudste zuster, schoonzuster en tante in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Meliskerke: K. Dekker - Koene Grijpskerke: J. Maljaars - Dekker Aagtekerke: J. Dekker Middelburg: L. Wisse - Dekker i L.A. Wisse Dordrecht: A. Dekker M. Dekker - Baaijens Neven en nichten j Domburg, 6 augustus 2011 Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn schoonzus en onze tante Marie Janse-Dekker Middelburg: C. Louws-Janse neven en nichten ENIGE ALGEMENE KENNISGEVING Na een kortstondige ziekte is toch nog onverwachts overleden mijn zorgvragende broer, zwager en oom Izaak Luteijn in de leeftijd van 78 jaar Waddinxveen: J.M. Kobrua-Luteijn H.H. Kobrua t Neven en Nichten t Koudekerke, 8 Augustus 2011 Met dank aan allen die hem de laatste weken zorg hebben toegedragen. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van onze lieve vriendin Helma Nieuwenhuize Wij wensen Andre en de kinderen Gods nabijheid toe voor het toekomende. Anton en Lenie de Landmeter-Huissen Met verdriet vernamen wij dat na een moedig ziekte is overleden onze buurvrouw Helma Nieuwenhuize Wij wensen Andre en de (klein)kinderen veel kracht om dit verlies te dragen. Fam. Goedegebuure Fam. Lindenberg Fam. Krijger Fam. Everse Fam. Zoeteweij Fam. Speksnijder Fam. Minnaard Fam. van Iwaarden Fam. Koster wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en 'groot-omaatje' Gerarda Louisa Freijser weduwe van Gerard Aloys Pollet in de leeftijd van 89 jaar. AxelMarion en Antoine de Mul 'Sas van Gent: Rudi en Sabina Pollet Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, 5 augustus 2011 Correspondentieadres: Meindert Hobbemapad 2 4571 MR Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 10 augustus om 13.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Dinsdag 9 augustus kunt u van 19.00 -19.30 uur afscheid nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van "De Molenhof" voor de liefdevolle verzorging. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Na een leven van hard werken, is zacht en kalm ingeslapen onze moeder, schoonmoeder en oma Irma Gijsel weduwe van George van Overloop Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Wil en Sam Esther en Jean-Claude, Emma, Roel Judith en Mario, Steff, Toine, Juul Tilly en Frans Johnny en Heidi, Dagmar, Vincent, Frederique Pascal en Bianca, Anouk, Danique Ronny en Ingrid Remco en Lindsay Marco en Priscilla Wij zijn het personeel van De Lange Akkers speciaal de afdeling "Korenbloem dankbaar voor de goede zorgen aan ma besteed. 6 augustus 2011 Verzorgingshuis "De Lange Akkers" Beukenlaan 2, Koewacht Correspondentieadres: Aendijkestraat 35,4571 TD Axel U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 9 augustus van 18.00 tot 18.45 uur. De avondwake is dinsdag 9 augustus om 19.30 uur in het verzorgingshuis "De Lange Akkers", Beukenlaan 2 te Koewacht. De crematieplechtigheid word£ gehouden op woensdag 10 augustus om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Dankbaar dat aan haar lijden nu een einde gekomen is, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die zij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, is overleden mijn zus en onze tante Jo Oost- en West-Souburg, 9 augustus 1929 t Middelburg, 5 augustus 2011 A.H. Gideonse - Schout Neven en nichten Correspondentieadres: Familie D. Louws Gouwestraat 26, 4388 RC Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 10 augustus om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop willen wij in de koffiekamer met elkaar herinneringen ophalen. Geen bloemen Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. 'Ik SÊèÊL.--..

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 60