t OvaïlaüBn Piet Boone Cornelis van den Dorpel Piet Boone a m0nseniinq.nl maandag 8 augustus 2011 familieberichten 137 Nooit meer pijn. nooit meer ziek zijn. nooit meer samen zijn. nooit meer alleen. Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre" is na een kortstondige ziekte toch nog geheel onverwachts van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus en schoonzus Johanna Pieternella Dieleman-Verhelst sinds 10 oktober 2006 weduwe van Arend Dieleman 4 mei 1930 t 5 augustus 2011 Arend Liana en Carlos Leroy, Charissa P.M. van Kouteren-Verhelst A.S. van Kouteren C.F. La Gasse-Verhelst R.P. La Gasse S.S. de Bokx-Dieleman Ter Schorre, woning A27 Correspondentieadres: A.J. Dieleman Churchilllaan 13 4532 JA Terneuzen Onze ma en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys 22 te Terneuzen, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 10 augustus van 13.00 tot 13.20 uur. Vervolgens begint om 13.30 uur in de aula van het uitvaart centrum de afscheidsdienst, waarna aansluitend de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. Hoe broos is het levensdraadje daar waar men zo aan hangt De hoop dat het nooit vlug zal breken is wat bijna ieder mens verlangt Maar we hebben het niet voor het zeggen, soms is het te vlug 'gebeurd' Dan voel je je verdrietig en verloren. Als het ware losgescheurd. Onze lieve, behulpzame man, vader en opa is 5 augustus op 69 jarige leeftijd van ons heengegaan. 17 augustus 1941 5 augustus 2011 Jeanne Boone-Blokpoel Sandra en Harry Joske en Niek Pieter en Esther Hugo de Grootlaan 19 4334 AS Middelburg Piet is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen is op dinsdag 9 augustus van 15.00 tot 16.30 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De crematiedienst zal worden gehouden op donderdag 11 augustus om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is tot persoonlijk condoleren. Iedereen die geen rouwkaart heeft ontvangen mag deze advertentie als uitnodiging beschouwen. De laatste jaren was het vallen en opstaan. Gevochten tot het laatst, nu hebben we tot ons verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze (schoon)vader en (over)grootvader - Kees echtgenoot van Anita Meijer Sluis (oud), 15-7-1930 Vlissingen: Vlissingen: Vlissingen: t Vlissingen, 5-8-2011 A.M. van den Dorpel - Meijer Wodan Herman en Coby Patrick Chantal, Ryan Willy en Richard Dirk Dennis en Esther Wesley Doctor Ottestraat 63 4382 LV Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 11 augustus om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de crematie is er van 9.45 tot 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Na afloop van de crematie keren wij terug naar het uitvaartcentrum in Vlissingen voor de condoleance. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van woonzorgcentrum Theo van Doesburg voor de liefdevolle verzorging. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Oma Dieleman We vonden het altijd fijn om al die jaren bij jou te zijn. Bedankt voor de mooie tijd. Leroy en Charissa Knuffel van Djuke Je leeft verder in onze herinnering. Wij jdelen u mee dat onze lieve en gewaardeerde zus, schoonzus, tante en nicht na een moeilijke periode in haar leven overleden is Hilda Jeannette Boon (echtgenote van A.R. van den Driest) A- 5 mei 1936 t 4 augustus 2011 Vlissingen: Nico Boon Jo Boon-Lorier f Paderborn (Did): Hans Boon Marlies Boon-Blauschek Leusden: Marjo Boon Gisela, Fréderique Vlissingen: Helma Boon Ad Sanderse Paterswolde: Mariëtte Hoogervorst Correspondentieadres: N.J. Boon P. Krugerstraat 20/528 4381 WD Vlissingen Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden Tonny van de Griek Echtgenote van ons bestuurslid Joost van de Griek Wij wensen joost en verdere familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Bestuur en leden W Rillandia Na een kort ziekbed is overleden onze lieve zwager Wij wensen Sjaan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. A. Blokpoelt S. Blokpoel-Malgo W. Radenmakert J. Radenmaker-Blokpoel H. Blokpoel J. Blokpoel-Meeuwse F. Onderdijk R. Onderdijk-Blokpoel P. Blokpoel t H. Blokpoel-Houmes. W. Blokpoelt R. Blokpoel-Verdaasdonk J. Blokpoelt J. Blokpoel-Louws. F. Blokpoel. J. Blokpoel-Daems. H. Does. C. Does-Blokpoel Neven en nichten. Piet Onvoorstelbaar dat je er niet meer bent. Bedankt voor je vriendschap. Wij wensen Jeanne en de kinderen heel veel sterke toe. Cees en Ina Diana Marcel eri Inge Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Piet Boone Zijn betrokkenheid, hulpvaardigheid en enthousiasme zullen we heel erg missen. We wensen Jeanne, Sandra en Harry, Pieter en Esther en kleinkinderen de kracht en troost toe om dit verdriet te kunnen dragen. Corry en Jules, Riet en Cor, Ans en Gilles, Margot en Bert, Jopie en Adrie, Corry en Andre, Nel en Leo, Marja en Joke, Leni, Saskia en Edith, Stien en Nico, Jan en Willie, Denny en Marry Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar voor altijd in ons hart. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevol en arbeidzaam leven, toch nog plotseling van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Ploegaart weduwe van Bernhardus Johannes de Mul 11 - 03 - 1923 f06-08-2011 Philippine Terneuzen Philippine: Annette en Eric van Mele - de Mul Mario en Hilde, Wesley en Ellis, Maud, Collin Aldo en Inge, Justin, Lynn Petra Nico en Ingrid, Jarno, Femke Koen en Tine, Sepp, Kato Philippine: Johnny en Francine de Mul - van den Hemel Frank, Andy f. Tanitha, Shenna, Kyara Natascha en Filip, Francesco, Angelo Assenede: Bennie en Ingrid de Mul - de Smet (B) Dorothy en Wiljam, Allyssa, Mariska Philippine: Tonny de Mul en Irma Dikmans Familie Ploegaart Familie de Mul Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Vremdieke voor de goede zorgen aan moeder besteed. Philippine, 6 augustus 2011 Corr. adres: Schorrenkruidlaan 12,4553 BX Philippine De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 12 augustus om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippine. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in hotel 'Au Port' te Philippine. Ma ligt opgebaard in familiehuis 'De Geslootene Boom', aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u donderdag 11 augustus om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 59