Exclusief Fietsen rond de Bodensee 519 PZC Sportabonnement op de PZC S KRAS NL f Ja, ik wil een Sportabonnement op de PZC! 'V maandag 8 augustus 2011 voor de lezers van deze krant! I Exclusief voor u als lezer van deze krant Nü vanaf 7-/8-daagse busreis Duitsland met gegarandeerd vertrek! INCLUSIEF: reis per Comfort Class bus verblijf in Hotel Krone*** dagelijks ontbijtbuffet en diner gebruik Gazelle-fiets Boek nu deze schitterende fietsvakantie naar de Bodensee! Deze populaire fietsbestem- ming is gelegen op de grens van Duitsland, Zwitserland en Oostenrijk. De Bodensee heeft u veel moois te bieden: oude kloosters, strand jes, stadjes in de schaduw van de bergen en vlakke oevers met eindeloze fietspaden. Een prachtige reis met volop afwisseling! Deze 7-/8-daagse fietsvakantie boekt u al vanaf 539 per persoon. Hierbij is o.a. de Comfort Class busreis, verblijf, ontbijtbuffet, 3-gangen diner, Gazelle huurfiets van uitstekende kwa liteit en een afscheidskoffietafel inbegrepen. En wanneer u vóór 22 augustus 2011 met de actiecode WEG40004 boekt, krijgt u ook nog eens 40 korting bij 2 personen! HET MOOISTE VAN DE BODENSEE Er zijn verschillende schitterende fietsroutes voor u uitgezet rondom en in de omgeving van dit prachtige meer, waarbij u maar liefst in drie verschillende landen komt. Het prachtige land schap, de schilderachtige dorpen, gastvrijheid, gezelligheid... dat zijn de ingrediënten van onze fietstochten die u het mooiste van de Bodensee laten zien! Zo passeren we Wangen, een leuk plaatsje nabij de Zwitserse grens, Immenstaad en Meersburg. In Schaffhausen bewondert u het schouwspel van de indrukwekkende water vallen. Een wandelpad leidt u langs de rotsen en hoog boven het snelstromende water van de Rijn. Via Konstanz, dat ook wel 'De poort naar Zwitserland' wordt genoemd, fietsen we naar het bloemeneiland Mairiau. Sinaasappel- en bananenbomen en andere tropische begroeiing bepalen hier het zeer fraaie mediterrane beeld! Tijdens deze fiets-/busreis maakt u maximaal 5 fietstochten variërend in lengte van ca. 35 tot 55 km per dag. HOTEL KRONE*** Het gastvrije 3-sterren Hotel Krone ligt aan de noordkant van de Bodensee in het plaatsje Ludwigshafen. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, hotelbar, restaurant en terras. De kamers zijn voorzien van televisie en deels van telefoon, douche en toilet, haardroger en balkon. AANKOMSTDATA LR 21.603 Maandag 5 september gegarandeerd vertrek! 7 dagen v.a. 519 Zaterdag 17 september gegarandeerd vertrek! 8 dagen .^-€-589" v.a. 569 Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 personen Inclusief: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur, Nederlandse fiets-/reisleiding, verblijf in Hotel Krone, 6 of 7 x ontbijtbuffet en 3-gangen diner, gebruik Gazelle fiets, het beschreven fietsprogramma en afscheidskoffietafel. Exclusief: niet genoemde maaltijden, entree gelden, eventuele verplichte stadsgidsen, facultatieve excursies en reis- en annulerings verzekering. Toeslagen: reserveringskosten 17,50 per boeking en €2,50 bijdrage Calamiteitenfonds per boeking van max. 9 personen (beide verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internet browser www.kras.nl/LR21603 voer de actiecode WEG40004 in bij stap 1 'Uw Vakantie'van het boekingsproces. Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU. Of bel: 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 21.603 en actiecode WEG40004. Boeken met deze kor ting kan t/m 22 augustus 2011. DM waarom zou je meer betalen Speciaal voor alle sportliefhebbers heeft de PZC het sportabonnement; iedere zaterdag en maandag de krant boordevol voorbeschouwingen, wedstrijdverslagen, interviews, standen, achtergrondverhalen en nog veel meer bij jou in de bus. Stuur nu de bon op, bel 088 - 013 9910 of geef je op via www.pzc.nl/abonneren Ik neem een sportabonnement op proef: O ik ontvang 13 zater- en maandagen de krant voor €30,-. (zamap13) Ik neem een doorlopend sportabonnement: O ik ontvang de eerste 13 zater- en maandagen de krant voor maar €30,- Daarna betaal ik per: O halfjaar automatisch 80,40 (De_zamap13) O halfjaar accept 82,95 (De_zamap13) Ik kies ingangsdatum: O zo spoedig mogelijk O per - 2011 Om O v. (o.a. voor bezorgcontrole) Telefoon mobiel: Geboortedatum: Ik verleen éénmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn Bank-/girorekening: Handtekening: Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling lezersservice. Antwoordnummer 54050, 5004 VC Tilburg of kijk op www.pzc.nl/abonneren Deze aanbieding is geldig als u de laatste dne maanden geen proefabonnement heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 58