.nl/abonnee Antiekmarkt te Lille Seasons op 3 en 4 september PZC ABONNEE VOORDEEL Elk eerste weekend van september organiseert de Noord-Franse stad Lille de grootste antiekmarkt van Europa. Een unieke markt in een onverwacht leuke stad op slechts 2,5 uur rijden. De antiekmarkt is in het oude stadscentrum van Lille en bestaat uit meer dan tweehonderd kilometer antiek en brocante. U vertrekt per touringcar vanuit Goes en Middelburg naar Lille waar u eind van de ochtend aankomt. De antiekmarkt in Lille is een jaarlijks terugkerend evenement. Verspreid over de stad zijn kraampjes met antiek, boeken, curiosa en hebbedingen te vinden, er is van alles te koop: schilderijen, antiek, beeld jes, meubels en andere spulletjes. In de straten, van Lille kunt u genieten van de vele activiteiten die tijdens deze markt worden georganiseerd, zoals straattheater, wielerwedstrijden, pop- en jazzconcerten. In totaal meer dan 200 kilometer kramen, optredens en een kermis. Ook kunt u de lokale specialiteit proberen "moules frites", ofwel mosselen met friet. Rond 20.00 uur vertrek vanuit Lille naar de eigen regio. Deze dagtocht kunt u boeken voor 3 of 4 september Prijs voor abonnees is 39,50 p.p. IVIeer informatie en direct boeken Rechtstreeks bij Maaskant reizen telefoon 0412 - 482828 o.v.v. PZC Slechts 39,50 Maas eizen Selectie uit Abonneevoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel De leukste tijdschriften Slechts 25,- Summerbeauty Arrangement in De Parel in Domburg, 39,50 p.p. Kijk voor alle mogelijkheden op www.pzc.nl/vakantieservice Heeft u geen toegang tot internet, neem dan contact op met de afdeling Lezersservice. www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de.vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 56