Helma Nieuwenhuize Adriana van der Meer - de Dreu 54 I familieberichten zaterdag 6 augustus 2011 O mensenlinq.nl Geef ons je angst, wij geven je er hoog voor terug Piet Miltenburg Diepbedroefd, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee bij ons beeft omringd in bet bedrijf is na een moeilijke periode overleden onze lieve couega, zakenpartner en bijzondere vriend 07-06-1939 f 27-07-2011 Wij zullen onze grote inspirator erg missen! Saskia Esther Jacqueline Irene Silvia Mandy Ramona Sas. Assurantiën bv. Badhuisstraat 26a Vlissingen Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat na een langdurig ziek zijn, door de Heere uit ons midden is weggenomen, mijn lieve vrouw, onze moeder én oma Helena Wilhelmina Nieuwenhuize-van der Jagt Helma in de leeftijd van 47 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Yerseke: A.J. Nieuwenhuize Yerseke: Corina en Anthonie, Jordian Nieuwerkerk (Zld.): Marjolein en William, Rowan Yerseke: Leanneenjaco 3 augustus 2011 Ambachtsherenlaan 26 4401 JS Yerseke De rouwdienst wordt D.V. maandag 8 augustus om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar R.S.T., Rev ant A.L.S. team en huisartsenpraktijk Yerseke voor alle goede zorgen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid delen wij u mede dat na een tijd van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve altijd opgewekte schoonzus en tante Helma Nieuwenhuize-van der Jagt Sterke de Heere Andre, kinderen en kleinkinderen in deze moeilijke weg. Cees en Ria Thon en Hermien (in dierbare herinnering) Ko en Riek Rinus Corrie en Gert Matty Adrie en Marjanne neven en nichten 3 augustus 2011 Na een geduldig gedragen ernstige ziekte is overleden onze lieve vriendin Helma Nieuwenhuize Dat de Heere Andre en de (klein)kinderen kracht zal geven om dit grote verlies te kunnen dragen. André - Janneke en de kinderen Bruijnooge Yerseke, 3 augustus 2011 Verdrietig hebben wij kennis genomen dat na een moedig gedragen ziekte is overleden onze geliefde buurvrouw Wij wensen Andre en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Familie Bruijnooge Familie van den Bosch Enige en algemene kennisgeving. Tijdens haar leven zo weinig genomen Geheel onverwacht werd van oris weggenomen onze dierbare en zorgzame ma en oma Riet Verhage - van der Meer gehuwd met A. Verhage (t 16-4-2005) in de leeftijd van 75 jaar Nieuwdorp: Bram Verhage Koudekerke: Ria en Roland Flipse - Verhage Kimberley en Kevin Vlissingen, 3 augustus 2011. Correspondentieadres: Meulpad 13,4371 MZ Koudekerke De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 10 augustus om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Na 9 maanden van ziekte heeft mijn lieve man, onze grote sterke vader, opa en oom de strijd op moeten geven. Dit verlies valt ons heel zwaar. Pauw de Witte 07-08-1933 05-08-2011 Kee de Witte- Faasse Anneke en Aamout Huibregtse Renée en Niels Danny Jan en Ilonka de Witte Sander en Linda Alyssa John en Anita de Witte Roy Mike Bobby en Petra de Witte Ridderkerklaan 1 4361 AT Westkapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 9 augustus om 13.00 uur in het 'Jeugdgebouw' te Westkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden omstreeks 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in het 'Jeugdgebouw'. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. M Voor al uw blijken van medeleven, die wij van u ontvangen hebben, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante betuigen wij u onze oprechte dank. N. Tolhoek - de Dreu J. de Bakker - de Dreu C. Schipper - van der Meer Neven en nichten Middelburg, augustus 2011 Zoveel kaarten, Zoveel warme woorden, Zoveel belangstelling, Zoveel troost Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn zorgzame man, onze vader KOADAM willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Jopie Adam-Labruijere Ko Rens - in liefdevolle herinnering Middelburg, augustus 2011 Louis Marinus Verburg Wissenkerke, 25 juni 1944 Zierikzee, 16 juni 2011 Wij danken u voor elke vorm van medeleven die wij mochten ervaren gedurende de ziekteperiode en na het overlijden van mijn man, onze vader en schoonvader. Uw aanwezigheid tijdens de condoleance en/of begrafenis, uw kaartje met bemoedigende woorden, uw belangstelling tijdens een (telefoon-)gesprek hebben ons veel steun en troost gegeven. Onze speciale dank gaat uit naar familie, vrienden en kennissen die Louis trouw bleven bezoeken. In het bijzonder willen wij mevrouw Dr. Speelman bedanken voor haar liefdevolle begeleiding van Louis, met name in de laatste weken van zijn ziekte. Dank aan medewerksters van Buurtzorg, vrijwilligsters van Hospice en Ds. Vogel voor de verleende zorg. Wij zullen dit alles niet vergeten en meenemen in onze herinneringen aan Louis. Coby Verburg Emesta Alice John Augustus 2011 Ze zijn niet waarlijk dood, die in ons harte leven. P.A. de Genestet Langs deze weg willen we jullie hartelijk danken voor het betoonde medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Ida Dirven-Izeboud weduwe van Anton Dirven Jullie aandacht heeft ons erg goed gedaan. Anneke en Willem van der Vliet Robbie en Anne-Marie Dirven kleinkinderen Middelburg, 6 augustus 2011 Alle liefde, warmte en medeleven die wij mochten ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van Leuntje Janse-Flipse vervult ons met dankbaarheid. De wijze waarop u met ons heeft meegeleefd, heeft ons goed gedaan. Wij zijn trots en dankbaar dat zij onze lieve, zorgzame moeder en oma was. Familie Janse Grijpskerke, augustus 2011 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen na het overrijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Paulina Hollestelle - van Gilst betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Colijnsplaat, 6 augustus 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 54