O IDensenlinq.nl zaterdag 6 augustus 2011 familieberichten 53 De allerliefste mama van de hele wereld is toevallig wel onze mama! Zo is het maar net. En daar is ze terecht trots op. Lief was ze voor iedereen Het valt ons zwaar afscheid te nemen van: Els Fermont (Pieternella van Hoven) Axel 17 april 1954 Middelburg 4 augustus 2011 (schoon)mama van: Floran Sarina Anne&Micha Marry Denny vrouw van: Ron Fermont (schoon)zusvan: Flip Lieve van Hoven Correspondentie: Duunmede 41,4337 BD Middelburg We herdenken Els tijdens een bijeenkomst in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 in Middelburg op dinsdag 9 augustus om 13.00 uur. Ze wordt begraven op de algemene begraafplaats in Middelburg. We gaan daar lopend naartoe. Na afloop komen we terug en is er daar gelegen heid herinneringen op te halen en het glas te heffen op de gezondheid van Els in een ander leven: dat heeft ze verdiend. Kom zoals je bent en neem een witte roos mee. Els Fermont-van Hoven Els is overleden na een kleine twee jaar, waarin hoop en vertwijfeling elkaar afwisselden. Tegen slagen genoeg, maar ze bleef positief. Samen met Ron ging ze er voor. Desondanks bleef ze heel betrokken bij het wel en wee van de mensen waar ze mee omging. En dat zijn er heel wat. We gaan een bijzonder mens heel erg missen. TerneuzenAdrienne Fermont-Jacobs Eeklo: Maurits De Windt Belinda De Windt-Fermont Soronja Arjen Bart Mauro Matteo Hulst: Roelof Fermont Anique Vermandei Carla van Hoven t Floortje Pien Soms is er zoveel wat we voelen, maarzo weinig wat we kunnen zeggen. Met groot verdriet moeten wij afscheid nemen van Els Fermont-van Hoven Els was een betrokken, gedreven en een zeer fijne collega. We zullen haar enthousiasme en positieve uitstraling missen. Els zat nog vol met plannen en het is onvoorstelbaar dat zij deze plannen niet meer kan uitvoeren. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Ron, Marry, Anne, Floran, familie en alle mensen die dicht bij Els hebben gestaan. Lous Coppoolse - voorzitter Raad van Toezicht LoekSchipper - waarnemend Directeur/bestuurder en alle collega's van Stichting Bureau Jeugdzorg Zeeland Dag lieve Els Een baas uit duizenden Carine, Clara, Edith, Evert, Marcel, Marion, Margot, Peter K., Peter de J. Nooit meer naar de Piraat Dag lieve bijzondere Elsje We zullen je missen, maar het leven blijven vieren. Dikke kus, Carine, Jolien, Margot, Mariëlle Getroffen zijn wij door het verlies van Els Fermont Els heeft gedurende een aantal jaren met grote inzet en betrokkenheid het secretariaat van onze vereniging behartigd. Wij herinneren haar als een zeer toegewijd en hartelijk persoon. Wij wensen Ron, de kinderen en verder familie alle kracht toe om dit gemis te kunnen verwerken. Namens Bestuuren Leden Naturistenvereniging Zeelandia Vol ongeloof is onze buurvrouw Els Fermont nu overleden. Lief en altijd vol belangstelling voor groot en klein! We zullen je heel erg missen! Tania en Christian, Sebastian,Antonin en Nicolas, Martie, Marcel, Chantal en Kevin Ed en Lilian Kees en Jenny, Ceesen Lies. De buurtjes uit de Duunmede Aan een vriendschap van ruim 50 jaar komt nooit een einde Els Mijn lieve, krachtige vriendin is er niet meer. Wij missen je. Margaret de Graaf Sjaak Schuit A mother never leaves her children, even when she doesn't take them with her. Voor altijd in herinnering Els Fermont Wij wensen onze vriendin Marry, Anne, Floran en Ron alle sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Guusjeen Alyssa Heden bereikte ons het droevige nieuws dat is overleden Els Fermont Moeder van onze collega Floran Wij wensen Floran en famili veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Collega's van Media Markt Middelburg Verslagen en geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Michelle van Hooff Wij hebben haar leren kennen als een liefhebbende moeder die erg betrokken was bij het welzijn van haar kinderen. Onze gedachten zijn bij Bas, zijn zusjes en verdere familie. Wij wensen ze allemaal veel kracht om dit grote verdriet een plek te geven in hun leven. Namens alle medewerkers van Juvent en in het bijzonder de jongeren en medewerkers van de Steunbeer, Hein Abbing Raad van Bestuur Na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren is tot onze droefheid, van ons heen gegaan onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Klaas de Jong sinds 1993 weduwnaar van Aafke Schaafsma' Bozum, 10 juli 1916 t Terneuzen, 31 juli 2011 Veere: Jan en Suzy Rilland: Petra en Alex Thomas en Elise Rilland: Yolanda en Martin Bastiaan Terneuzen: Henk Correspondentieadres: van Borselelaan 30,4351 NP Veere De crematieplechtigheid is in besloten kring gehouden op 5 augustus 2011 in Terneuzen. Yesterday is history Today is a gift Tomorrow is mystery Heden is onverwacht heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Cobie Kruithof 's-Gravenhage, 9 juli 1934 Goes, 4 augustus 2011 Gerrit Tineke en Jan Marjolijn en Henk Jaap en Eva en kleinkinderen Roggebos 5,4328 PM Burgh-Haamstede. Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 9 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum 'Vredehof', Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 10 augustus om 15.00 uur in het Crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren tijdens de informele bijeenkomst in de koffiekamer van het crematorium. Op de mooie leeftijd van 99 jaar is overleden onze lieve moeder en oma Cornelia Louwerse-Kodde sinds 12 april 1975 weduwe van Johannes Louwerse Aagtekerke lójanuari 1912 f Middelburg 3 augustus 2011 Terneuzen: Piet en Diny Louwerse- Rouw Middelburg: Atty Louwerse Middelburg: Corrie Louwerse en Tonny Breedveld Serooskerke: Ria en Frans van den Driest-Louwerse Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Laan van Wervenhove 5 4353 BT Serooskerke De bijeenkomst van gedachtenis en afscheid vindt plaats op maandag 8 augustus om 11.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer. We nemen afscheid van onze lieve oma Cornelia Louwerse- Kodde De vele mooie herinneringen blijven. Conny en Axel NilsPieter en Didier Abby en Birgitt Yentl en Sarah Dick en Angélique Miijam en Peter Daan en Koen Simone Heel verdrietig zijn we nu onze lieve, dappere schoonzus en tante Francina Meulenberg-Crucq is overleden. Wij wensen Cees, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Putte: G.P. Meulenberg A.A.D. Meulenberg-Overbeeke Nieuw en St P.M. de Jager-Meulenberg Joosland M.P. de Jager Gapinge M. Meulenberg E. Meulenberg-de Klerk Arnemuiden J. de Nooijer-Meulenberg P. de Nooijer Oudenbosch J. Meulenberg I. Meulenberg-Boone Arnemuiden P. Meulenberg A.J. Meulenberg Zwolle, 3 augustus 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 53