Fenna Fenna Samuël JuülÈiim Familie N. Eversdijk-Karelse Ovaria den 5 2 I familieberichten zaterdag 6 augustus 2011 (IlcnsenuRq.nl God gaf blijdschap in ons gezin. Dankbaar en verwonderd ontvingen wij uit Zijn hand een dochter en zusje Adriana Maria Hendrika We noemen haar Dinthe Geboren op 3 augustus 2011 fiAarco en Wilma Boogaard-de Vos Willem Jan Oude Veerseweg 129,4332 S J Middelburg Geboren dochter van Arjan en Linda Bokelaar- de Reiger zusje van Milou 4 augustus 2011 Westwal 38 4341 CEArnemuiden Geboren kleindochter van Piet Elly Bokelaar Geerard Jannie de Reiger 4 augustus 2011 Geboren Anthonie Marinus Sam zoon van Tonnie&Corina Berrevoets- van Schelven broertje van Dave 29 juli 2011 Zorge'sweg 2 4315PEDreischor We zeggen U hartelijk dank voor alle cadeaus, bloemen en de vele gelukwensen die we ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. Van der Biltlaan 25 4421 BB Kapelle Bedroefd geven wij kennis dat na een ernstige ziekte is overleden mijn geliefde enigste broer en onze oom Piet Boogert P. Koster-Boogert Neef en nichten Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Rinus Bosman Wij wensen Lineke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht bij dit verlies. Het bestuur van CBS "Op Dreef" 't wodt nig meer as 't 'ewès Het wordt nooit meer zoals het is geweest, voor ons en vooral voor onze zus Ank nu haar man Mei Hondebrink jongstleden dinsdag is overleden. 'zij is het beste wat mij ooit is overkomen Jan en Marijke van de Velde-de Priester Rinke en Jean-Paul Kai, Jens, Luna en Fen Krista Danique en Filou Nora de Priester Rietdekkersdreef 731, 7328 AL Apeldoorn De strijd heb je nimmer opgegeven zelfs toen het einde werd verwacht je bleef geloven in het leven vol liefde, zorg en levenskracht Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve vader, schoonvader, opa en opa-opa Jan Adriaan den Butter sinds 30 april 1992 weduwnaar van Janny den Butter - IJzerman Wilhelminadorp, 14-10-1922 r Wemeldinge, 03-08-2011 Vlissingen: Dini en Huib Plóegaert - den Butter Brigit en Cees-Jan, Florian Evelien Frank Sibratsgfall: Ineke en Gerard de Jonge - den Butter (Oostenrijk) Dennis Janique en Mike Kapelle: Lia en Johan Sinke - den Butter Jeffrey Kim en Mark, Britt, Mirte Wemeldinge: Yvonne en Jan-Kees Poleij - den Butter Joyce Thomas Kapelle/Ampenan: Eric en Siti den Butter - Khothija (Indonesië) Rovena Reza De Wemel 19, Wemeldinge Correspondentieadres Prinses Julianastraat 33, 4424 AT Wemeldinge. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Ouderenzorg Kapelle, extramuraal Wemeldinge, voor de goede en liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden dinsdag 9 augustus om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 15.15 uur gelegenheid de familie te condoleren in dorpscentrum "de Wemel" aan het Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Bedroefd, maar met grote bewondering voor zijn optimisme tijdens zijn ziekte, hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom [an den Butter Zijn aanwezigheid zullen wij missen Broers, zusters, neven en nichten "Ik tel mijn zegeningen en ik heb er vele" Na een rijk leven is rustig ingeslapen onze lieve moeder en oma Adriana Cappon-Zuidweg 4 juli 1926 t 4 augustus 2011 Wij zijn dankbaar voor al het goede dat zij in ons leven heeft gebracht. Heinkenszand Amsterdam Heinkenszand Vlissingen Amsterdam Heinkenszand' Laan van Barbestein 24 4451 AH Heinkenszand Gillis Cappon t Kees en Ellen Eva en Anne Ineke t Katrien en Ben Lientje Zoï-Tzu en Aloe Zim Rien en Jacqueline Gijs en Guus Moeder is thuis. Gelegenheid om afscheid te nemen zondag 7 augustus tussen 15.00 en 17.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 9 augustus om 11.00 uur in de 'Dorpskerk' te Heinkenszand, waarna aansluitend om 13.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. At Onverwachts is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Adriana Cappon-Zuidweg weduwe van Gillis Cappon in de leeftijd van 85 jaar Halfweg (N.H.) L. Hofstra-Zuidweg D. Hofstra t Kapelle D. Zuid weg E.A. Zuidwea-Witte Heinkenszand A. Zuidweg T J.C. Zuidweg-Traas D. Verduijn Middelburg P. Zuidweg M.H.C. Zuidweg-van Geel Heinkenszand M. Zuidweg t A.M. Zuidweg-Marcusse Tholen C. Zuidweg J.A. Zuidweg-Mijnsbergen Neven en nichten Met liefde en dankbaarheid zullen we aan haar terugdenken. Geheel onverwacht is van ons heengegaan onze lieve dappere schoonzus en tante Adriana Cappon-Zuidweg Wij wensen haar kinderen en verdere familie heel veel kracht en sterkte. We zullen haar heel erg missen. Heinkenszand Familie Cappon Onverwachts is overleden buurvrouw Adrie We zullen haar erg missen. De buurtjes Come en Kees "Gij geeft het uw beminden in de slaap" Gezang 487vers 3 Verdrietig delen wij u mee, dat na een moeilijke periode van afnemende gezondheid een vredig einde is gekomen aan het leven van mijn vrouw, onze (schoon)moeder en oma Hilda Jeannette van den Driest-Boon Wijnjeterp, 5 mei 1936 t Vlissingen, 4 augustus 2011 Wij zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan heeft en blijft betekenen. Oost-Souburg: A.R. vart den Driest Oost-Souburg: Ineke Wijkhuijs-van den Driest Piet Wijkhuijs Harm en Fleur Jozien Ruud en Elisabeth Hanneke Lewedorp: Anja Buijsse-van den Driest Michel Buijsse Michiel en Jeanine Marten Rijen: Jan van den Driest Mery van den Driest-Nainggolan Nathalie, Sander Vlissingen: Marcel van den Driest Ninilc van den Driest-Handayani Burg. Stemerdinglaan 61,4388JW Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 8 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op woensdag 10 augustus om 12.30 uur in kerkgebouw "De Open Haven", Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend zullen we haar om 14.00 uur begraven op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot informeel condoleren en samenzijn in voornoemde kerk. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve vriendin Hilda van den Driest-Boon Wij wensen Anton en de kinderen Gods nabijheid toe. Henk en Geertje Lourens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 52