zeeland 131 Ad Vrijenhoek die is er eigenlijk amper meer Sluipweg gaat nu officieel open 4f<Coh- Woont de ideale man echt in Zeeland? Voor uw Staatslot loopt u binnen bij: Cs Bij N57 Nieuwland Wild tuinieren in de speluitleen Opslag voor bedrijf en particulier k, Middelburg 0118-613713 www.city-store.nl Je komt erachter tijdens de Ladies Night van Film by the Sea met de theatershow 'Luxeproblemen' van Aaf Brandt Corstius en Machteld van Gelder. waar: CineCity Vlissingen wanneer: 15 september, 21.00 uur ticketprijs: 12,50 tickets/info: www.filmbythesea.nl Dagelijks het nieuws in twee minuten video/ounaaL Gedurende de zomer op maandag tAn vrijdag om 12.00 en 20.00 uur. QmwjZrl zaterdag 6 augustus 2011 W 'Prachtige appartementen, blablabla. Bindende factor in het gebied is de parkachtige omgeving, die zo snel mogelijk wordt aangelegd. Er worden véél bomen geplant... Dat zijn er tot dusver welgeteld drie.' NIEUW ADRES Mortiereboulevard 26 Middelburg tel: 0118-614406 door Carla van de Merbel NIEUW- EN SINT JOOSLAND - De Steenbakkerijweg, tussen Nieuw en Sint Joosland en het Middel burgse industrieterrein Arnestein, gaat toch open voor gemotori seerd verkeer, met uitzondering van vrachtauto's. Nu mag alleen landbouwverkeer met bestem ming Arnestein over die weg. Tijdens dorpstafels is de nieuwe Steenbakkerijweg, onderdeel van het N57-project, al vaak bespro ken. De weg loopt tussen de nieu we N57 en de huizen aan de Zaagmolendijk/Nieuwlandseweg en wordt veel gebruikt door met name Nieuwlanders als sluiproute van en naar Middelburg. 'Stel 'm dan maar helemaal open', werd in het dorp gezegd. Anderen wilden juist extra maatregelen om het ille gale sluipverkeer te voorkomen. Rijkswaterstaat (de huidige wegbe- heerder) overlegt met aanwonen- den, de gemeente Middelburg en waterschap Scheldestromen (de toekomstige wegbeheerder) om tot openstelling van de weg te ko men. Wanneer de weg open zal zijn, weet Rijkswaterstaat nog niet. Dat heeft onder meer te ma ken met de snelheid waarmee het bestemmingsplan van de gemeen te kan worden aangepast. Daarin was de maatregel voor bestem mingsverkeer opgenomen, na in spraak door aanwonenden. De ge meente biedt bij de wijziging op nieuw een inspraakprocedure aan. De betrokken overheden willen met maatregelen voorkomen dat het te druk wordt op de Steenbak kerijweg en dat veiligheid of woon genot achteruit gaat. foto's Ruben Oreel VLISSINGEN - Kinderen tot 12 jaar Er worden bloemen-, groente- en kunnen woensdag ro augustus van ffuittuinen aangelegd. Neem zelf 11 tot 15 uur 'wild tuinieren' in de je handschoenen en tuingereed- Speluitleen 't Fort in Vlissingen. schap mee. Deelname is gratis. Ad Vrijenhoek met zijn uitzicht op het oude dierenasiel. En kromme palen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31